Stupidity strikes back

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
Ana: NE MEŠAJTE POLITIKU I SPORT

Srpska teniserka poručila preko svog PR tima da nije zaboravila prošlost i život pod NATO bombama, iako je pristala da se slika sa Bilom Klintonom, najžešćim zagovornikom oružanog napada na Srbiju


Sedma teniserka sveta Ana Ivanović nije zaboravila agresiju NATO-a na Srbiju iz 1999. godine, ali ne misli da bi trebalo mešati politiku i sport, niti vidi nešto loše u svojoj odluci da se slika sa bivšim predsednikom SAD Bilom Klintonom!

- Normalno je da se sportisti na takmičenjima često susreću sa poznatim ljudima i uglednim zvanicama. Bil Klinton je, zapravo, bio deo pomenute manifestacije, jer je održao govor u čast Bili Džin King između dva polufinala. U ovom konkretnom slučaju, sve četiri teniserke (Ana, Jelena i sestre Vilijams) znale su da će se sresti sa bivšim predsednikom Klintonom. To je još ranije dogovoreno i Ana je, baš kao i ostale devojke, pristala da se sretne s njim. To, naravno, nikako ne znači da je Ana zaboravila prošlost. Ona je takođe živela pod NATO bombama i često o tome priča u svojim intervjuima - kaže se u odgovoru Aninog tima.

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=60215&sectionId=44

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cutanje je zlato.:mrgreen:
 
Mislim da preterujete. A pogotovo gastarbajteri koji su otisli upravo kod drzava NATO pakta da peru toalete a ovamo kao Ana i Jelena su drolje jer se slikaju sa Klintonom.

Ma i ovo ce pod kljuc vidim ja.
 
Pa ako ne treba da se mesaju politika i sport sto se onda ona sastala sa politicarem???
Mogla je lepo da mu kaze ...ja se izvinjavam ali sport i politika ne idu zajedno i ne zelim da se slikam i sastajem i cao...
Koja kobila glupa.
 
Videli ste sta se dogodilo Cavicu.Da su Jelena i Ana napravile nesto slicno sa Klintonom,kako bi im se smestali losi termini za odigravanje meceva ,i razne druge pakosti.
Za postavljaca.Cutanje je zlato,u ovom slucaju ne postavljanje glupih konstatacija.:mrgreen:
 
Videli ste sta se dogodilo Cavicu.Da su Jelena i Ana napravile nesto slicno sa Klintonom,kako bi im se smestali losi termini za odigravanje meceva ,i razne druge pakosti.
Za postavljaca.Cutanje je zlato,u ovom slucaju ne postavljanje glupih konstatacija.:mrgreen:

Tako je. Treba da cuti i da se pokrije usima. Srbija se pretrgla da pomogne teniserima i sad kao ocekuje nesto zauzvrat.
 
- Tokom bombardovanja Srbije 1999. godine bilo je zaista strašno. Tri dana nismo izlazili iz podruma, škole nisu radile, ljudi nisu išli na posao. Bila su to veoma teška vremena, imala sam samo 12 godina, ali sam savršeno dobro razumela o čemu se radi. Nisam mogla da treniram, ponekad sam to radila između sedam i devet sati ujutru, jer bi nakon toga počinjalo bombardovanje i trajalo do kraja dana - govorila je Ana pre nekoliko godina.


I sada Ana izjavljuje kako joj je drago sto se slikala sa covekom zbog koga je prozivljavala sve to???
 
Da, to je bilo presudno u citavom postu:mrgreen:
Cuti i pokrij se usima.Kada budes ostvario bilo kakve zavidne rezultate u bilo cemu.Kada budes bilo gde spominjan,tada izigravaj patriotu i bistri politiku.Do tada sisaj palac, i mumlaj ja sam internet patriota:mrgreen:

Pred Ustavom smo svi jednaki.:mrgreen:
Nisam internet patriota...vec chovek sa bistrim razumom.:cao:
Ne vidim neshto fascinantno u udaranju loptice po ceo dan.
 
Videli ste sta se dogodilo Cavicu.Da su Jelena i Ana napravile nesto slicno sa Klintonom,kako bi im se smestali losi termini za odigravanje meceva ,i razne druge pakosti.
Za postavljaca.Cutanje je zlato,u ovom slucaju ne postavljanje glupih konstatacija.:mrgreen:

Ma stoji sve to, ali niko je nije tukao po ušima da daje izjave kako joj je čast da ga upozna...ceo onaj tekst na njenom sajtu je prosto smešan, koliko je euforičan.

Nego pokušaš da izbegneš, a ako baš ne možeš, slikaš se, obaviš obavezu i ćutiš.
Ne znam za ostale, ali ja svakako ne očekujem od njih da prave neki ekces kojim bi ugrozile karijeru, a da bi dokazale patriotizam.
 
- Tokom bombardovanja Srbije 1999. godine bilo je zaista strašno. Tri dana nismo izlazili iz podruma, škole nisu radile, ljudi nisu išli na posao. Bila su to veoma teška vremena, imala sam samo 12 godina, ali sam savršeno dobro razumela o čemu se radi. Nisam mogla da treniram, ponekad sam to radila između sedam i devet sati ujutru, jer bi nakon toga počinjalo bombardovanje i trajalo do kraja dana - govorila je Ana pre nekoliko godina.


I sada Ana izjavljuje kako joj je drago sto se slikala sa covekom zbog koga je prozivljavala sve to???

Znas li da je Cavic izjavio da je pogresio sto je nosio majicu sa natpisom"Kosovo je Srbija",na dodeli medalja?Zasto niko nije od nasih sportista ucinio isto?Sprotska karijera im je na prvom mestu,a samim tim i materijalna egzistencija.Zasto sportisti treba da budu veci politicari umesto ovih nasih sero.a?
 
Ma stoji sve to, ali niko je nije tukao po ušima da daje izjave kako joj je čast da ga upozna...ceo onaj tekst na njenom sajtu je prosto smešan, koliko je euforičan.

Nego pokušaš da izbegneš, a ako baš ne možeš, slikaš se, obaviš obavezu i ćutiš.
Ne znam za ostale, ali ja svakako ne očekujem od njih da prave neki ekces kojim bi ugrozile karijeru, a da bi dokazale patriotizam.

Nije u pitanju patriotizam, vec chisto zdrav razum...ako te je neko gadjao bombama i bilo mu svejedno da li ce te ubiti ili ne....najmanje shto mozesh da uchinish za njega je da se slikash, zar ne?:cao:
 
Pa ako ne treba da se mesaju politika i sport sto se onda ona sastala sa politicarem???
Mogla je lepo da mu kaze ...ja se izvinjavam ali sport i politika ne idu zajedno i ne zelim da se slikam i sastajem i cao...
Koja kobila glupa.

upravo tako.

i sa ovim izjavama samo se vise zakopava i pokazuje narodu kakva je glupa koza

sta kaze "ne mesajte politiku i sport" a ona je to prva uradila sastajanjem slikanjem i davanjem izjava americkim bivsim politicarima i zlikovcima :hahaha:

kakav bilde :thumbdown:
 
Znas li da je Cavic izjavio da je pogresio sto je nosio majicu sa natpisom"Kosovo je Srbija",na dodeli medalja?Zasto niko nije od nasih sportista ucinio isto?Sprotska karijera im je na prvom mestu,a samim tim i materijalna egzistencija.Zasto sportisti treba da budu veci politicari umesto ovih nasih sero.a?

Alo covece to su totalno dve razlicite stvari. Cavic je ubacio politiku na sportsko takmicenje a ova krava je isla da se vidi i slika sa skotom koji joj je bombardovao zemlju.
Da li to ulazi u tvoju glavu.
 
mislim da je vise u pitanju nase razocarenje neprilicnim postupkom teniserki, a koje su i one malo podgrejale. lepo je pridobiti opstenarodnu ljubav, pa puna arena, pa mediji

njihov uspeh je evidentan i skoro nedostizan, pa jos na svetskom nivou. extra klasa

ali, teniserke imaju svoj put, put sporta i biznisa, pa posle vise biznisa, a skoro ceo biznis se desava na zapadu, mediji hoce svoje, svako hoce svoje

znaci razocarenje, pa i to je deo ljubavi. ko se slika sa klintonom razbio je idilicnu sliku. nisu prve koje su razocarale, ni poslednje.

mozda smo samo mi videli u njima nesto sto bi nama bilo milo
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top