DETE MI PSUJE K'O KOČIJAŠ !!!
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 65

Tema: DETE MI PSUJE K'O KOČIJAŠ !!!

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Podrazumevano DETE MI PSUJE K'O KOČIJAŠ !!!

... kao u naslovu, samo da pojasnim problem : najstariji sin ima 2,5 godine, sav je OK ( tek da ne ispadne da se hvalim, a i zbog uroka ... ), u kući niko, baš NIKO ne psuje, a on ... ma, zlo jedno !!!
    Objašnjavali, grdili, molili, čak sam ga, jednom, pristojno izlupao kaišem ( vratio sam se, nervozan, sa pokera, izgubio pare, a sin sedi i psuje k'o da se to njemu desilo ! ), dakle : pomozite nekim savetom, pedagogijom, šta li, samo da ovo prestane, strah me je da ne počne u gradu, kada ga, sa ovom drugom, mlađom decom vodimo u šetnju, ovo je mala i patrijarhalna sredina, ništa se ne zaboravlja !!!
    Da napomenem : stvar je eskalirala između Božića i Sv. Jovana, kada je mali bio u tazbini, u Surčinu !!!
    P.S. ako je ovo bilo, se izvinjavam, nisam baš redovan na ovom forumu !!!
    član javne grupe

LindaLee nije na forumu
    Stop vlaznom predstavljanju,obmanjivanju i zastitilazljivaca
    Elita LindaLee (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    4036

Podrazumevano Re: DETE MI PSUJE K'O KOČIJAŠ !!!

si ga vodio kod neke vracare?

Ističe se Uros12 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Hmmm pa sigurno je to culo od nekoga....ili od nekog medija(TV-a npr)....ucini nesto po tom pitanju
    Still taking my time to perfect the beat
    And I still got love for the streets

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ma jok, u kuci niko ne psuje....
    Deca s kao sndjer, sve upijaju.
    Ja sam za to da se otvori posebno odelenje koje bi sudilo nesposobnim roditeljima.
    Kad svaka budala moze da napravi dete.....

Veoma poznat Jennifer Jennin (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    365

Prvo, ružno je što si ga tukao zbog partije pokera...Strašno!

Drugo, skoro sva djeca prođu kroz tu fazu, tako da nije on jedini.

Razgovarajte s njim, opominjite ga kad opsuje, ali vidjećete da će prestati...

Ja sam sa 3 godine psovala kao kočijaš, i mama kaže jednostavno prestala jednom...
    Carpe diem

Iskusan
    Učlanjen
    13.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    99

Ja kao dete nisam nikad nikad psovala, cak sam se zaplakala sa sest godina kad sam cula nekog kako psuje. I. Sad mi se psuje.
    Preporuke roditeljima, zabrinite se ako vase dete ne prodje kroz tu fazu psovanja, nesto nije u rtedu.Dal ste ga previse zastitili il sta, pitajte psihologa. Psovanje je deo nase socijalne realnosti i dete i tomora da nauci, al na vreme. Znam mnogo odraslih koji su kao deca psovali pa posle prestali i postali sasvim normalnokulturni ljudi. Ja sam bila bas preterano kulturna, sto je neka vrsta iskrivljenja.
    Psovanje u odgovarajucoj situacijije sasvim normalna stvar.

Buduća legenda smeđooka vodolija (avatar)
    Učlanjen
    27.11.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    560

Citat Original postavio krvolok Pogledaj poruku
    ... kao u naslovu, samo da pojasnim problem : najstariji sin ima 2,5 godine, sav je OK ( tek da ne ispadne da se hvalim, a i zbog uroka ... ), u kući niko, baš NIKO ne psuje, a on ... ma, zlo jedno !!!
    Objašnjavali, grdili, molili, čak sam ga, jednom, pristojno izlupao kaišem ( vratio sam se, nervozan, sa pokera, izgubio pare, a sin sedi i psuje k'o da se to njemu desilo ! ), dakle : pomozite nekim savetom, pedagogijom, šta li, samo da ovo prestane, strah me je da ne počne u gradu, kada ga, sa ovom drugom, mlađom decom vodimo u šetnju, ovo je mala i patrijarhalna sredina, ništa se ne zaboravlja !!!
    Da napomenem : stvar je eskalirala između Božića i Sv. Jovana, kada je mali bio u tazbini, u Surčinu !!!
    Ne može dijete odjednom prestati psovati. Ono ne zna šta govori. Tu treba puno strpljenja.
    Kažeš, došao si kući sa pokera i pristojno ga izlupao. Ja bih izlupala tebe. Izgubio si novac i istresao se na djetetu.
    Koliko vidim, ne znaš ni gdje je dijete naučilo psovati.
    Vi vidite stvari i pitate «ZAŠTO?», a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam «ZAŠTO NE?»

Primećen član YouBetterStop (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

čak sam ga, jednom, pristojno izlupao kaišem ( vratio sam se, nervozan, sa pokera, izgubio pare, a sin sedi i psuje k'o da se to njemu desilo ! )
    ju a ja zamalo pa da ti poverujem
    povedi ga na poker sledeci put, pa da bar ima razloga da psuje, a ne tek tako. samo pazi da te ne izlupa.

Poznat
    Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

dete je negde culo psovke koje govori
    postoje 2 nacin da dete prestane da psuje
    1.da svi u njegovoj okolini prestanu da psuju. mozete vi u kuci prestati sa psovkamai zamoliti sve koji su u njegovom okruzenju da ne psuju. Medjutim, posto je nemoguce menjati druge
    mozete detetu,svaki put opsuje, reci to je sramota i ti slobodno reci ako cujes nekog to da kaze TO SRAMOTA. kod mojih klinaca ima efekta.
    2. Ignorisanje.deca jednostavno time zele da privuku paznju, a kad vide da im je trud uzaludan, prestanu sa psovkama <ne zaboravi da su batine vid paznje, ponekad im je i to bolje nego ignorisanje
    mada po meni je vaznije da batalis kockanje, jer dajes negativan primer detetu

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Citat Original postavio eternal dream Pogledaj poruku
    Ma jok, u kuci niko ne psuje....
    Deca s kao sndjer, sve upijaju.
    Ja sam za to da se otvori posebno odelenje koje bi sudilo nesposobnim roditeljima.
    Kad svaka budala moze da napravi dete.....
    Pa, nemoj sada ti tako strogo o svojim roditeljima ...
    član javne grupe

Slatkica 011 nije na forumu
    Godina nova,svi nešto žele.Ja molim Boga da mi tebe samo za mene čuva.
    Aktivan član Slatkica 011 (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Kao prvo ja mislim da je tebi potrebna pomoć,a ne tom tvom djetetu.Ti ideš na poker,gubiš novac,a dijete psuje i ti ga istučeš kaišem.Treba da se stidiš.Veći problem u toj porodici si ti nego to jadno,malo dijete od 2,5 god.
    A što se tiče dijeteta koje psuje,takva su djeca u tom periodu(znam jer imam malog brata).Sada kada je malo odrastao,prestao je psovati,pa tako će i tvoje dijete.Nemaš razloga da svoj bijes zbog pokera istresaš na djetetu.
    To što si napravio djetetu,stručno se u psihologiji naziva POMJERANJE(jedan od mehanizama odbrane),a to znači da si svoju agresiju zbog neuspjeha prenio na objekat(dijete)koje nije krivo za tvoj neuspjeh.To znači da je tebi potrebna velika pomoć psihologa.
    I kakav si ti to otac,ako ne znaš gdje ti je dijete naučilo psovati???
    Bolje ti je da se začeprkaš u mišju rupu i da šutiš i malo razmisli o svome ponašanju.

Ističe se Warden_Assasin (avatar)
    Učlanjen
    04.12.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Kad pomislim na to da ima ljudi koje decu uche psovkama dok su mali, kazu - slatko im kada dete psuje... a onda isto to dete mlate kada odraste, zato shto psuje... pksla=pi*ka i sl... a josh kada im turaju cigaru u usta, pa ih grde kada u osnovnoj/srednjoj pochnu da pushe... i slichni primeri, koje svi, verovatno, znamo vec...
    "Nije lako da chovek iskida srce kako bi ljudi videli shta je u njemu. To je samoca, to je tuga."

Gost 131338 nije na forumu
    Some folks call it a sling blade, I call it a kaiser blade...
    Domaćin
    Učlanjen
    15.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Njega su u stvari u Surcinu naucili kako da izrazi TO kad ti dodjes sa pokera i bez para.
    Sta se cudis, dete ze iznerviralo

I stvarno, zamisli da pocne da psuje van kuce?!?! Strasno! Tad ga izbij jos jednom, ali nemoj javno, da nauci covek na vreme gde se sta radi.

Slatkica 011 nije na forumu
    Godina nova,svi nešto žele.Ja molim Boga da mi tebe samo za mene čuva.
    Aktivan član Slatkica 011 (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio UnBesoDeDesayuno Pogledaj poruku
    Njega su u stvari u Surcinu naucili kako da izrazi TO kad ti dodjes sa pokera i bez para.
    Sta se cudis, dete ze iznerviralo

I stvarno, zamisli da pocne da psuje van kuce?!?! Strasno! Tad ga izbij jos jednom, ali nemoj javno, da nauci covek na vreme gde se sta radi.

Znači,istuci dijete,a ti samo kockaj,jer kockanje je super.

Gost 131338 nije na forumu
    Some folks call it a sling blade, I call it a kaiser blade...
    Domaćin
    Učlanjen
    15.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ja sam bila ironicna.

Veoma poznat baby girl 91 (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3477

Sram da te bude,tučeš dijete zato što gubiš pare na pokeru.Pa da li ti imalo razmišljaš?
    Dijete samo psuje,ali ne troši pare.Tučeš nekoga ko je bespomoćan da se odbrani,zašto nisi istukao nekoga ko te je dostojan,gdje si mogao naići na otpor,pa i ti popiti malo batina,i onda ne bi tukao dijete kaišem.A to tvoje dijete nije moglo samo da nauči da psuje,ili ima već urođene psovke.Kao da tebi pred njim ne izleti ponekad psovka,daj molim te.Garantujem ti da će ti dijete prestati psovati kada pođe u školu,a sada psuje jer,jadno ne zna šta to znači.A ti ćeš se kad tad pokajati što si ga tako istukao,ma samo da ti zna vratiti kada odraste,Ja ti savjetujem da što prije posjetiš psihijatra,jer očigledno ne znaš da se ponašaš.I provodi malo više vremena sa svojim djetetom,pa ćeš vidjeti kako će se stvari promjeniti.
    ...samo sa tobom svet je u boji, i ova duša se ne boji...

Iskusan Feelgooood (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    98

Sve bi bilo drugačije, da ti tazbina nije u Surčinu.
    Supercalifragilistic expialidociouss

LindaLee nije na forumu
    Stop vlaznom predstavljanju,obmanjivanju i zastitilazljivaca
    Elita LindaLee (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    4036

Citat Original postavio Feelgooood Pogledaj poruku
    Sve bi bilo drugačije, da ti tazbina nije u Surčinu.
    mislis da oni tamo psuju vise nego ovi nasi?
    e deco kako vas krvolok voza,al nema veze nije losa tema(mada mislim da ima nesto deca i psovke)

Poznat Micimacko (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    277

krvolok,koga ti tu zezaš?????????????????'

Iskusan Feelgooood (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    98

Citat Original postavio LindaLee Pogledaj poruku
    mislis da oni tamo psuju vise nego ovi nasi?
    e deco kako vas krvolok voza,al nema veze nije losa tema(mada mislim da ima nesto deca i psovke)

Ма gde znam Da je Pera otišao pravo u policiju, svega ovoga ne bi bilo

Znači, da mu tazbina nije u Surčinu ni dete ne bi pCovalo
    Supercalifragilistic expialidociouss

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5974

za naslov teme..btw ja inace retko psujem u kuci nikad..i tako svojevremeno se nesto iznerviram kad keva tripuje da okolina ne cuje sta mi pricamo..kao bruka i sramota..i ja cu ebote sta gledas okolo slusaj sta ti pricam sta te briga ko sta slusa..kad ce ona odakle ti te reci..ja sam iznenadjenaja reko ma sad sam cuo na ulici
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

A i psovanje je za ljude. Sta fali. Imam ja drugara...deca mu sva fina kad su psovke u pitanju tj nikada ne psuju ali zato su uzas tj da ih ne pozelis.....Budes sa njima pola sata i pozelis da nikada dece nemas.....ako je ok mali a tu i tamo malo da po psovki sta ima veze...proci ce ga .......
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Aktivan član Happy-ca (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    58

Dete od dve godine izlupati kaisem???

Veoma poznat Pussycat (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    480

Citat Original postavio Happy-ca Pogledaj poruku
    Dete od dve godine izlupati kaisem???
    Ma ja mislim da je ovde problem u izboru ''vaspitne metode''... mislim da bi šiba ovde dala bolje rezultate...

Elita Jaca023 (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2009.
    Pol
    ženski
    GDE SE ZELENA POLJA I SUNCOKRETI LJUBE SA NEBOM
    Tekstova u blogu
    21
    Reputaciona moć
    241

Ne mogu da verujem da si imao hrabrosti ovako nesto i da ispricas ili je ovo neka tvoja caka da vidis sta ce sve ljudi na to reci.
    Ako i jesi stvarno ovo uradio onda prvo tim kaisem treba tebe nalupati(naravno proporcionalno na tvoju visinu tezinu i starosnu dob), zatim ti treba oduzeti prisustvo detetu i doooooooobro te nauciti kako se danas vaspitaju deca kad ih vec napraviste,Na pokeru se ne vaspitaju to sigurno, to pogano utroseno vreme, a o novcu i da ne pricamo, bolje da si dete odve u neki luna parkic i na kolace ili picu, ili zoo vrt, bolje da si sedeo kod kuce i igrao se sa detetom ili pomogao zenici u kucnim poslovima(ako je imas), ne znam kako se ona slaze sa ovakvim stvarima, ako i ona odobrava ovako nesto onda ni sa njom nije sve u redu i njoj treba lekcija i to dooooobra, jer ne znam kako neke zene mogu zaboraviti kroz sta sve prolaze da bi rodile te male andjelcice.E sad dosta o pridikama.
    Imam sina od 20god i od 13 god.Onaj stariji je sa 2-3 godine psovao ko kocijas, ma stvarno su ko sundjeri i dok sam ga setala ulicom valjda su mu usi bili ko senzori, to je trajalo neko vreme,naravno uz nase opominjanje da to nije lepo kad god je opsovao, ai drugi su nas posavetovali da deca naravno u tom uzrastu ne znaju znacenje tih reci,ali vrlo dobro shvataju kad se upotrebljavaju i da ce to vremenom proci, nikakve batine, maltretiranja i kaznjavanja nece pomoci, sa decom treba pricati, pricati dok ne ozvalavis, baviti se sa njima svakog slobodnog momenta, ane ici na kockanje, bas lep primer da nauci kad i gde treba da ide kad poraste. Znaci proci ce ga kad shvati da je to zaista ruzno on to sda ne zna. Mladji sin koji ima sada 13 god nikada nije psovao cak se snebivao, becio i opominjao kad su drugi psovali i dan danas je takav, valjda i deca imaju nesto u sebi rodjeno svako na svoj nacin bez obzira sto ih jedna majka radja.E tako, stvarno bi mogao debeeeeelo da nesto promenis u svom zivotu, da se okrenes necen vrednijim, koliko vidim imas kome i da umesto vreme izgubljeno tamo na nekom pokeru u zadimljenoj prostoriji i sa takvim slicnima, potrosis i ulozis na svoje dete, dom porodicu. Baj,baj stvarno ti treba dobra lekcija i da, ne treba detetu ovde psiholog, kako je neko predlozio ovde psiholog treba roditeljima, ako se vec i mogu tako nazvati.
    Poslednji put ažurirao/la Jaca023 : 08.03.2009. u 14:15
    uvek trazi nemoguce da bi dobila ono shto zelish

Slične teme

1. Ona ga psuje dok on pije pivo
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 21.12.2008., 14:36
  2. Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 10.11.2007., 10:47
  3. Kobe Bryant psuje na srpskom!!! :D
    Autor polarnimeda u forumu Košarka
    Odgovora: 1