Tv samsung a330 i ovaj komp = sta ? POMOZITE !

BaXuz2001

Početnik
Poruka
8
Kao prvo nadam se da sam postavio temu na pravom mestu,a ako nisam izvinjavam se...

Ovako...planirao sam dugo da uzmem laptop ,ali sam odustao jer mi treba uglavnom za gaming ,a neki pristojan za igrice(koji opet nije nista posebno za razliku od desktop konfiguracija) tipa kozmo toshibin i tako to je jako skup pa sam odlucio ipak da uzmem neku konfiguraciju...e,ovako...uzeo bih nesto tipa core quad neki, 8800 gt , 4 gb rama i tako to...znaci ok mashinu skroz,ali sam mislio da batalim monitor jer hocu da izbacim sto koji mi zauzima jedan deo sobe koji cu iskoristiti za pametnije stvari :) e,sad...uzeo sam i tv koji kapiram da nije nesto rangiran samsung lcd 32" a330 koji ima ovakvu specifikaciju:
Format slike: 16:9
Rezolucija: 1366 x 768 piksela
Osvetljenost: 500 cd/m²
Dinamički kontrast: 7500:1
Vreme odziva: 8 ms
HD Ready
PC ulaz (VGA) x1
HDMI
itd...da li bi taj tv mogao da mi sluzi stalno umesto monitora i kako bi se ponasao na igricama ? Ja ne mislim na igrice tipa counter strike gde mora da mi bude 5 ms minimum kako ne bi slika kasnila vec na neke tipa pro evolution 2009, warcraft , i neke novije tipa prince of persia itd...da li bi bila slika mnooogo losa i tako to...tnx...
 

Back
Top