razocarana posle sastanka

  • Začetnik teme mlada i razocarana
  • Datum pokretanja
M

mlada i razocarana

Gost
Da li vam se nekada desilo da odete na sastanak sa velikim ocekivanjima, a da se na tom sastanku ne desi bas nista? Kako ste se tada osecali? Razocarano? Isfrustrirano?

Danas je bio treci put da se vidimo, nije me ni za ruku uhvatio, a ja sam bila spremna i za mnogo vise! Sta da mislim? Da li jos uvek da se nadam?

P.S.
Znam da gosti nisu popularni, ali bih zelela da ostanem anonimna ovom prilikom, pa se nisam prijavila.
 
vidim da se cita ali jos niko da komentarise. sto se ne zapitas ko je u stvari frustriran...mozda taj tvoj platonac. inace, ja kad nesto zelim to i uradim. sto mu makar nijesi dala do znanja da je konacno vrijeme za nesto i vise od gledanja (mada mi je smijesno, to se valjda podrazumijeva)...fino rascisti situaciju, pa sta bude. gore ne moze :wink: .
 
I meni se to jednom desilo,ali se ispostavilo da decko nije bio siguran u sebe i da se plasio moje reakcije.Videli smo se nekoliko puta (sigurno 6-7),pa je tek onda pokusao da me poljubi.To je uradio kada sam se najmanje nadala i bilo je divno.Vredelo je biti strpljiv i cekati,a kasnije je rekao da mu se svidelo sto nisam preuzela inicijativu.
Naravno,to je moje iskustvo,ne mora da znaci da je sa svima tako.U svakom slucaju drzim palceve :D
 
Jao, to se i meni desilo, i to vise puta!
Trenutno izlazim sa jednim deckom, koga sam videla ukupno osam puta (sto nasamo, sto u drustvu) i jos uvek nema znakova udvaranja.
Zato se i pitam, da li treba nekome, ko na prva dva, tri sastanka ne definise vas odnos, pruzati i cetvrtu, petu, sestu sansu. Mislim, ako mi neko jasno na pocetku ne pokaze da ga zanimam kao devojka, treba li da nastavljam da se vidjam sa takvom osobom? Neki kazu ne; neki da, ali nemoj nista da ocekujes; neki opet misle da se ovde (u zapadnoj Evropi) veze sporije razvijaju i da tu nema niceg nenormalnog...
 
Jedna moja prijateljica se mesec dana viđala sa nekim bajom od 2 metra, koji je ni jednom nije poljubio ni uhvatio za ruku.Onda je ona preuzela inicijativu da bi je on otkačio jer je"njemu potrebna patrijarjalna i konzervativna devojka".
Katastrofa...
 
...i nadaj se.I onda docekas da te savetuju ovakve
konzervativke, kao sto su Apotekarka i Ana-Marija...
:shock:
(pojescu vas, bezobraznice jedne, zato sto zezate devojcicu :) )
A ti, malecka, ili uzimaj STVAR u svoje rucice, ili
bezi, glavom bez obzira, od takve osobe.Tu, definitivno, nesto nije u redu...
Pozdravljam te.
 
mlada i razocarana:
Da li vam se nekada desilo da odete na sastanak sa velikim ocekivanjima, a da se na tom sastanku ne desi bas nista? Kako ste se tada osecali? Razocarano? Isfrustrirano?

Danas je bio treci put da se vidimo, nije me ni za ruku uhvatio, a ja sam bila spremna i za mnogo vise! Sta da mislim? Da li jos uvek da se nadam?

P.S.
Znam da gosti nisu popularni, ali bih zelela da ostanem anonimna ovom prilikom, pa se nisam prijavila.
Preuzmi inicijativu ... pa sta bude.
 
Mislim da je bolje da prodje neko vreme i da nekog malo bolje upoznas, jer ako se smuvate samo zbog fizicke privlacnosti...to moze da bude zabavno i cool, ali bice vise strast nego ljubav!
Inace, vrlo mi je cudno da se mladici tako ponasaju, ja sam bas zakljucila da vole brzo da "preuzmu inicijativu", a da su oni koji su malo strpljiviji izuzetno retki, s tim sto uopste ne mora da znaci da "nisu vredni paznje" !!!!!!!!!!!!!
 
Da li vam se nekada desilo da odete na sastanak sa velikim ocekivanjima, a da se na tom sastanku ne desi bas nista? Kako ste se tada osecali? Razocarano? Isfrustrirano?


pa sad... uvek se desi ne$to.. neki mali pomak.. i to $to se nije desilo ni$ta dosta govori


Danas je bio treci put da se vidimo, nije me ni za ruku uhvatio, a ja sam bila spremna i za mnogo vise! Sta da mislim? Da li jos uvek da se nadam?

za pochetak poQ$ajte da ne izlazite pijachnim danima da bi izbegli popularno "TVRDJENJE PAZARA" :D



P.S.
Znam da gosti nisu popularni, ali bih zelela da ostanem anonimna ovom prilikom, pa se nisam prijavila

U pravu si... gosti nisu popularni, osim ako ti ne donesu neki lep poklonchitj i ne smore te vi$e od 3 dana :)
 
E, hvala vam svima na odgovorima! Vidim da ima i duhovitih! :D

Uglavnom, sto se tice predloga da ja preuzmem inicijativu... pa sta znam, to nekako nikad nisam radila, i ne verujem da bih mogla da izvedem tako nesto, a da to deluje prirodno i opusteno... Na kraju krajeva; zasto da ja sve odradim za njega?

Da, jos nesto sam htela da vas pitam... Negde na forumu sam procitala, da ako tip prvih par puta nista ne pokusa, postoje velike sanse da ima nekih problema ili ga devojke ne interesuju. Znam da ne treba i ne moze da se genaralizuje, ali ipak...ima li istine u ovome?
 
jagodica:
a sta ste josh radili, o cemu prichali, dok si cekala da te uvati za ruku

Evo, na primer, poslednji put smo se videli juce popodne. Sedeli smo dva sata u kaficu, i pricali tako o nekim opstim temama, tipa aktuelnih desavanja, putovanja, interesovanja...
I da, cekala sam da me uhvati za ruku - sve vreme su mi bile na stolu! :)
 
kojote:
...i nadaj se.I onda docekas da te savetuju ovakve
konzervativke, kao sto su Apotekarka i Ana-Marija...
:shock:
(pojescu vas, bezobraznice jedne, zato sto zezate devojcicu :) )
A ti, malecka, ili uzimaj STVAR u svoje rucice, ili
bezi, glavom bez obzira, od takve osobe.Tu, definitivno, nesto nije u redu...
Pozdravljam te.

Ja samo da pitam to u vezi jela, mislim ako bi nas pojeo, odakle bi počeo? :wink:
 
mlada i razocarana:
I meni se ucinilo! Bas mi je drago, da i drugi to tako vide...!
znachi chetvrti put se vidjate i nishta :shock:
mozda ne zeli vezu....mozda mu je stalo do druzenja :roll:
zashto ga ti lepo ne pitash "da li si u fazonu da se druzimo ili da "ono"...pa da ruchamo :lol: :lol: "
zashto dozvoljavash sebi toliku neizvesnost....da li i tebe mozda pali takva vrsta odnosa.....
ali sigurno je da ako je kod njega stidljivost u pitanju nece biti nekog sexa za pamcenje....
mozda posle dugog vremena, ako si spremna da ga potroshish u pravljenju mushkarca od njega.....ali onda zanet naletom samopouzdanja moze da pochne da se dokazuje previshe chesto....kapirash
 
goodday:
mlada i razocarana:
I meni se ucinilo! Bas mi je drago, da i drugi to tako vide...!
znachi chetvrti put se vidjate i nishta :shock:
mozda ne zeli vezu....mozda mu je stalo do druzenja :roll:
zashto ga ti lepo ne pitash "da li si u fazonu da se druzimo ili da "ono"...pa da ruchamo :lol: :lol: "
zashto dozvoljavash sebi toliku neizvesnost....da li i tebe mozda pali takva vrsta odnosa.....
ali sigurno je da ako je kod njega stidljivost u pitanju nece biti nekog sexa za pamcenje....
mozda posle dugog vremena, ako si spremna da ga potroshish u pravljenju mushkarca od njega.....ali onda zanet naletom samopouzdanja moze da pochne da se dokazuje previshe chesto....kapirash

Jao, kako si to lepo i tacno rekao! :)
Ma da, nema sumnje da s njim nesto nije u redu...
Ja mozda jesam mlada, ali on bas i nije - ima 27 godina!
A zasto dozvoljavam neizvesnost... pa ne znam ni sama, valjda mi se i pored tog cudnog, ravnodusnog ponasanja nekako dopao. :?
 
apotekarka:
goodday:
ma sva se usrala :roll:
ne mora da joj kida odecu....moze lepo, polako da je skine


E, ajde reci im da to ne biva kod muškaraca, da se pale na devojku a da neće da je uhvate za ruku. Kad se tako nešto desi odmah snime film o tome :wink:
pa rekao sam...meni se to desilo....ali sam pre toga preshao drugu bazu :wink:
mozda dechko volio da se grli :lol: :lol:
a ona ima shira ramena :lol: :lol:
e, sada sam se setio, jedan moj drug ima problem, znoje mu se dlanovi...mozda ovaj FINI mladic ima isti problem, pa ga je blam....
ko ce tu da bude pametan :?
 

Back
Top