ЗАШТО ЗАБОРАВЉАМО НАШЕ ЖРТВЕ

ДА ЛИ ТРЕБА ДАТИ ИМЕ УЛИЦИ ЈАСЕНОВАЧКИХ ЖРТАВА

  • да

  • не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Otac Jovan Culibrk o Jasenovcu 1
Зашто имамо однос заборава према најстршнијем злочину који се догодио нашем народу ,зашто се стидимо наших жртава?
Зашто морамо стално да водимо рачуна да неког не увредимо даок не престано вређају нас?

stizu krvati
 
Pa zato sto smo trenutno na porazenoj strani. I onda kad si porazen moras da se stidis dok te svet ne prihvati. isto ti je tako bilo i sa Nemackom.

Jedini narod koji ima aboliciju za svaki zlocin su Jevreji. :) Oni mogu da rokaju i da se ponose time, a da u isto vreme UN donese rezoluciju kojom se zatvorski kaznjava svaki antisemitizam.

Ali mi nismo Jevreji.

Mi smo porazeni i tek kad postanemo clan EU i NATO moci cemo da laprdamo o tome koliko hocemo. Dotle nije umesno.
 
Pa zato sto smo trenutno na porazenoj strani. I onda kad si porazen moras da se stidis dok te svet ne prihvati. isto ti je tako bilo i sa Nemackom.

Jedini narod koji ima aboliciju za svaki zlocin su Jevreji. :) Oni mogu da rokaju i da se ponose time, a da u isto vreme UN donese rezoluciju kojom se zatvorski kaznjava svaki antisemitizam.

Ali mi nismo Jevreji.

Mi smo porazeni i tek kad postanemo clan EU i NATO moci cemo da laprdamo o tome koliko hocemo. Dotle nije umesno.
Овде није реч о 1990-2000 већ о геноциду најпрљавије идеологије кој је икада постојала и не можемо да се посипамо пепелом због наших предака,нас самих и наших потомака.
и о овом се не лапрда ово се поштује
 
Овде није реч о 1990-2000 већ о геноциду најпрљавије идеологије кој је икада постојала и не можемо да се посипамо пепелом због наших предака,нас самих и наших потомака.
и о овом се не лапрда ово се поштује

Porazeni smo .. za sada.. nema veze o cemu pricas, ne smes da se podsecas nicega. :)

Moras da glumis kako si kriv :)
 
Pa zato sto smo trenutno na porazenoj strani. I onda kad si porazen moras da se stidis dok te svet ne prihvati. isto ti je tako bilo i sa Nemackom.

Jedini narod koji ima aboliciju za svaki zlocin su Jevreji. :) Oni mogu da rokaju i da se ponose time, a da u isto vreme UN donese rezoluciju kojom se zatvorski kaznjava svaki antisemitizam.

Ali mi nismo Jevreji.

Mi smo porazeni i tek kad postanemo clan EU i NATO moci cemo da laprdamo o tome koliko hocemo. Dotle nije umesno.
Mi smo porazeni samo zato sto neko tako kaze,
zato sto su osudjeni svi Srbi koji su branili drzavu,
a koje ste vi tako velikodusno isporucili.
 
Mi smo porazeni samo zato sto neko tako kaze,
zato sto su osudjeni svi Srbi koji su branili drzavu,
a koje ste vi tako velikodusno isporucili.

Poraženi smo jer je Milošević 1999 potpisao kapitulaciju i povukao svu vojsku i policiju sa kosova ostavljajuci Srbe na milost i nemilost. To je poslednji pir tog krvnika koji se igrao sa sudbinama ljudi otkad je dosao na vlast. Zahvaljujuci njemu nam se ovo sve danas desava. Ne zaboravite kapitulaciju nikada!
To je najveci poraz koji moze nekoj zemlji i narodu da se desi!
 

Back
Top