Ubio petoro i sebe
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Ubio petoro i sebe

Ističe se
    Učlanjen
    12.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ubio petoro i sebe

Stravičan zločin u Ohaju
    SAD: Ubio ženu, snaju i tri deteta, pa izvršio samoubistvo
    Autor: Blic online - Agencije | Foto:Emily Moulton/Gather.com | 07.03.2009. - 11:34

Osumnjičeni: Dejvon Kroford
    Bivši osuđenik Dejvon Kroford koji je osumnjičen da je ubio suprugu, snaju i njeno troje male dece, za kojim je policija Klivlenda juče tragala, izvršio je samoubistvo, prenosi CNN.

Koroford (33) je, prema rečima šefa policije Majkla Megrata, prethodno "jasno je stavio do znanja da se ne vraća u zatvor".
    Njegova supruga Ličea ubijena je u četvrtak uveče u njihovoj kući gde je policija našla njihovu nepovređenu dvomesečnu bebu.
    Druge ubijene žrtve su sestra Ličee Kroford, Roz Stivens i njeno troje dece: četvorogodišnja ćerka i dvogodišnji blizanci. Ranjeno je i peto dete koje je na lečenju u bolnici, dok je dečak oko 12 godina starosti uspeo da pobegne i potom pozvao policiju.

Kroford je živeo sa suprugom, njeno troje dece, njenom sestrom i sestrinim blizanicma. Policija je saopštila da su se u kući nalazile dve odvojene stambene jedinice, a da su sve žrtve ubijene u gornjem delu kuće gde su i živeli.
    "Ovo je verovatno jedno od najgorih višestrukih ubistava koje sam video u svojoj karijeri", rekao je policijski načelnik Majkl Mekgret.

Otac ubijene je rekao da su se Krofordovi venčali u ponedeljak. On je lokalnim medijima rekao da mu je ćerka poslala neobičnu telefonsku poruku koja je glasila: "Pozovi me, živi svoj život, voli ga."
    On ju je zatim nekoliko puta zvao na telefon, ali se nije javljala.
    Sestra Kroforda Indija Kob izjavila je, međutim, da ga je videla dan pre stravičnog događaja, ali da joj nije izgledalo kao da nešto nije u redu.
    "Skoro su se venčali i dobili bebu. Ne razumem šta nije bilo u redu. Nije mi jasno šta se desilo", rekla je Kob.

Kroford je 1995. osuđen zbog ubistva. Pušten je iz zatvora 2000, ali ponovo zatvoren 2002. zbog krivičnog dela koje uključuje nasilje u kući. Ponovo je pušten iz zatvora 2007. na uslovnu slobodu, koja se završila prošle godine, a kako je rekla zvaničnica iz službe za rehabilitaciju, Kroford je tokom uslovne slobode prošao nekoliko testova na droge, plaćao alimentaciju, imao posao i nije bio sukobu sa vlastima.

Buduća legenda Droid (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    370

Podrazumevano Re: Ubio petoro i sebe

Pa i nije neki zlocin.. pih.. ja reko pobio celu zgradu i pojeo mozgove komsijama, a onda ih pretvorio u kobasice i prodao decjoj bolnici A onda... aj dosta...

Iskusan
    Učlanjen
    02.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

I onda mi kažite da sam ubica zato što mislim da je smrtna kazna jedino rešenje. Evo koliko je moguće da se neko promeni i šta se desi kada se da "druga šansa" takvom stvoru.

Iskusan nesko101 (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Citat Original postavio Droid Pogledaj poruku
    Pa i nije neki zlocin.. pih.. ja reko pobio celu zgradu i pojeo mozgove komsijama, a onda ih pretvorio u kobasice i prodao decjoj bolnici A onda... aj dosta...
    Ti si bre PSIHOPATA.

Buduća legenda Droid (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    370

Citat Original postavio nesko101 Pogledaj poruku
    Ti si bre PSIHOPATA.
    Zasto? Pogledaj jedan Zombi film i ne izigravaj babu.

Iskusan xpertbet (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    91

kakve veze ovo ima sa politikom majko bozija
    najbljutavija crna hronika
    vidimo se sine chim se sretnem s tvojom majkom -> http://www.youtube.com/watch?v=oPAl8YLVO0g

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

a ja mislio chim ugo chavez otvorio mora da je u majchici rusiji...kad ono...prc...
    ALL THESE WORLDS ARE YOURS EXCEPT EUROPA. ATTEMPT NO LANDINGS THERE.

Slične teme

1. (da l` da) volim samo sebe, svog jedinog sebe?
    Autor maksifor u forumu Filozofija
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 29.03.2011., 12:28
  2. Novi horor u SAD: Otac ubio petoro dece
    Autor Torrente Bgd u forumu Politika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 05.04.2009., 12:58
  3. Odgovora: 130
    Poslednja poruka: 31.01.2009., 17:09
  4. Odgovora: 127
    Poslednja poruka: 24.12.2008., 09:47

Pravila za slanje poruka