Кад порастем, бићу познат!

Poruka
20.103
KAD PORASTEM , BIĆU POZNAT


Poznati vaterpolista vozi pijan, izazove tešku saobraćajku i dobije
kaznu manju od minimalne!


Sin poznate pevačice slomi nogu na skijanju,
mama pozove ministra, a on pošalje helikopter u Sarajevо!

Dečko se uspešno oporavlja na VMA. Bivši ministar sumnjiči se da je
lažno svedočio na sudu i nikom ništa! Inače,

bio je u džipu koji je pregazio devojku u centru Beograda.

Šta povezuje ove ljude, zašto su toliko privilegovani u odnosu
na ostale građane Srbije?


Država je angažovala Daču Ikodinovića da radi sa decom.
Šta klinci mogu iz svega ovoga da nauče i zaključe
osim - kad porastem, biću poznat!
http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=60132&sectionId=62&seriesId=0

*************************************************



Да ли се овако нешто само код нас дешава или смо ми дефинитивно
изгубили компас?

У чему је проблем или га упште нема?


Имам одговор који је и више него јасан , али написаћу га касније,
хајде да прво чујем вас:worth:


.


.
 
Ne znam odgovor ,ajde napishi...neshto.

ps.
1/x=1 v 0


...Што си нестрпљив,...
смисли нешто паметно , умеш ти:cool:


Ne komentarišem navode DBovskih biltena poput Pressa


...па добро, ако нећеш, нећу те бијем;)

а хајде коментариши макар оно што сам питала:
"да ли смо ми изгубили компас?"...
ево сад још и допуна тог питања:
А да ли је Србија имала икада компас?

.
 
Ne da smo se pogubili, nego našoj ludosti nema pomoći. Sve ovo što si do sada naveo je opšti primer organizovanog kriminala u ovoj državi.
Ništa me ne čudi... i baš me briga za sve.



Навела!:telefon:


Да ли се ово може назвати државом?

Нека ми неко докаже да нешто,...... макар нешто функционише онако
како би то требало да функционише у
једној организованој демократској земљи!
 
Навела!:telefon:


Да ли се ово може назвати државом?

Нека ми неко докаже да нешто,...... макар нешто функционише онако
како би то требало да функционише у
једној организованој демократској земљи!

Ako ti tako kažeš, navela... a ja sam mislila da si jedan od onih koji namerno stavljaju ženski pol.
KAKO MOŽEŠ, KAKO, SAMO MI OBJASNI KAKO da se još uvek pitaš da li je ovo država???
Svako normalan je do sada shvatio gde se nalazi.
 
Када будем познат сликаћу се са Билом Клинтоном који је убијао српску децу НАТО бомбардовањем и борићу се за ту исту децу. Бићу лицемер, махаћу српском заставом и певати химну Боже Правде.
 
ОДМА' ГА ТУЖИ ЗА РОДНУ ДИСКРИМИНАЦИЈУ!:mrgreen:

Што се тиче теме,тога је било и биће увек, само не у оволикој мери, а лично мислим да томе највише доприносе бројне ( минорне ) странке које су у "коалицији" са главним играчима, па сви морају да буду подмирени - иначе "руше Владу"!:dash::dash::dash:
 
Када будем познат сликаћу се са Билом Клинтоном који је убијао српску децу НАТО бомбардовањем и борићу се за ту исту децу. Бићу лицемер, махаћу српском заставом и певати химну Боже Правде.
'Ајд' не претеруј!
Или да те ставимо до "правника и ПОСТДИПЛОМЦА" да му будеш десна рука - тј . његово друго ЈА?!:mrgreen:
 
Навела!:telefon:


Да ли се ово може назвати државом?

Нека ми неко докаже да нешто,...... макар нешто функционише онако
како би то требало да функционише у
једној организованој демократској земљи!

ОДМА' ГА ТУЖИ ЗА РОДНУ ДИСКРИМИНАЦИЈУ!:mrgreen:

Што се тиче теме,тога је било и биће увек, само не у оволикој мери, а лично мислим да томе највише доприносе бројне ( минорне ) странке које су у "коалицији" са главним играчима, па сви морају да буду подмирени - иначе "руше Владу"!:dash::dash::dash:

Čuj ovo, za rodnu diskriminaciju, a ona i ja pripadamo istom rodu. :p
 
Pod 1-svima se isto sudi nije bitno da li je poznata licnost ili nije,a za pevacicu to mi stvarno nije jasno

Nada Topčagić, legendarna pevačica narodne muzike. Njen sin je na skijanju
na Jahorini doživeo težak prelom noge. U Gorskoj službi kažu da su tog
mladića nekoliko puta upozoravali zbog brze vožnje. Dečko je prebačen u
Sarajevo, gde je uspešno operisan. Mama urgira preko prijateljice, poznate
pevačice, pa ministar hitno šalje helikopter iz Beograda! Važno je da se
Nadin sin oporavlja i da se sve dobro završilo.


Ali, pokušajmo da
u ovu priču ubacimo običnog građanina. Ne bi taj video ni „h" od helikoptera,
ni „V" od VMA!


.
 
U celom svetu , su poznati i bogati, da se ne lazemo, na par lestvica iznad obicne raje , sto se tice zakona, privilegija, mogucnosti...........pa to je u ljudskoj naravi, s tom razlikom , sto se u kulturnim drzavama tipa Finska, Norveska, ili Danska.........takvi ekscesi javno zigosu, i osudjuju...........pa ih nema tako mnogo , a i nisu bas ni tako drasticni.......

U srbiji, pak.......jos od petstogodisnjeg lizanja doopeta turskim gazdama, srba je dobio taj podanicki gen............on ce gazdi, tajkunu , bogatunu, politicaru ili policajcu......da se slihta i bez ikakve potrebe ili koristi.........jednostavno, kada vidi bogatog i slavnog, proradi ono pusto vazalsko u srbi..........i poginuo bi da pomogne onom kome njegova pomoc nikada nije bila ni potrebna...........

u isto vreme, sa slascu ce utepati komsijino pile, lopatom........koje je zalutalo u njegovo dvoriste, samo zato sto mu komsija nije bio na "grand show paradi";)
 
...Што си нестрпљив,...
смисли нешто паметно , умеш ти:cool:





...па добро, ако нећеш, нећу те бијем;)

а хајде коментариши макар оно што сам питала:
"да ли смо ми изгубили компас?"...
ево сад још и допуна тог питања:
А да ли је Србија имала икада компас?

.
srbija je do 1990. , mozda i malo pre toga, bila razvijeno gradjansko drustvo, skoro pa evropski uredjena, sa dosta eu propisa i standarda u primeni, neki u celosti, a od nekih duh i resenja

kompas je poceo da poigrava kada je doslo vreme eu demokratije, i slo i cro nisu smeli, ne znam zasto?, da dozvole obicnu demokratiju u sfrj sa 10.000.000 srba demokratskih glasaca

stanje na balkanu ce se popraviti kad se krene sa te tacke mislim stanje od 1990., a ponisti sav negativni razvoj drzava nakarada posle 1990., razumete sta mislim mozda formulacija nije bas najsrecnija al to je to

demokratija za sve, pa i za 10.000.000 srba, nije tesko
 
U celom svetu , su poznati i bogati, da se ne lazemo, na par lestvica iznad obicne raje , sto se tice zakona, privilegija, mogucnosti...........pa to je u ljudskoj naravi, s tom razlikom , sto se u kulturnim drzavama tipa Finska, Norveska, ili Danska.........takvi ekscesi javno zigosu, i osudjuju...........pa ih nema tako mnogo , a i nisu bas ni tako drasticni.......

U srbiji, pak.......jos od petstogodisnjeg lizanja doopeta turskim gazdama, srba je dobio taj podanicki gen............on ce gazdi, tajkunu , bogatunu, politicaru ili policajcu......da se slihta i bez ikakve potrebe ili koristi.........jednostavno, kada vidi bogatog i slavnog, proradi ono pusto vazalsko u srbi..........i poginuo bi da pomogne onom kome njegova pomoc nikada nije bila ni potrebna...........

u isto vreme, sa slascu ce utepati komsijino pile, lopatom........koje je zalutalo u njegovo dvoriste, samo zato sto mu komsija nije bio na "grand show paradi";)

Gospodine grešite u odnosu na Srbe i druge narode.U zapadnoj kulturi je opšta histerija ako se negde pojavljuje neko poznat ili uticajan,veliki deo načina života je postao parćenje toga šta rade i kako se ponašaju poznati.
U istočnoj kulturi je više zastupljen odnos dubokog uvažavanja uspešnih ljudi koji ide do poniznosti ,takva je i priroda njihovog društva.
A moram se našaliti ,kod nas je bio dugo prisutan vic o Peri Portiru I Zdravku Čoliću.
 
Gospodine grešite u odnosu na Srbe i druge narode.U zapadnoj kulturi je opšta histerija ako se negde pojavljuje neko poznat ili uticajan,veliki deo načina života je postao parćenje toga šta rade i kako se ponašaju poznati.
U istočnoj kulturi je više zastupljen odnos dubokog uvažavanja uspešnih ljudi koji ide do poniznosti ,takva je i priroda njihovog društva.
A moram se našaliti ,kod nas je bio dugo prisutan vic o Peri Portiru I Zdravku Čoliću.

Da rasclanimo malo ovo, pa da se slozimo:

U istočnoj kulturi je više zastupljen odnos dubokog uvažavanja uspešnih ljudi koji ide do poniznosti

Istok ...........uspesan covek = lopina

duboko uvazavanje uspesnih ljudi na Istoku = duboko uvazavanje lopova

Ostalo je OK
 
ma treba ukinuti alkohol u saobracaju 100%, a uvesti drakonske kazne za prekrsioce

greske nema, auto se popravi, covek se ne ozivi

Видиш рецимо у Италији је било, бар пре ЕУ, дозвољено да возиш са колико можеш да издржиш алкохола у крви, али направиш ли нешто... правац робија, без могућности жалбе, мислим да је то најбоље решење... ризикуј ако хоћеш!
 

Back
Top