Prava strast

korali

Primećen član
Banovan
Poruka
685
Istina je da postoje ljudi koje nas mogu privući puno više nego što je onih u koje se možemo zaljubiti ili ih zavoleti..

Koliko puta ste osetili PRAVU STRAST, koliko ljudi vas je stvarno privuklo?
Do te mere da je sama pomisao na tu osobu uzrokovala neviđenu želju i aktivirala ogromne količine seksualne energije...?

Što utiče na to da vas neka osoba privlači više od neke druge, da li je to izgled, osećaji ili sexualno umeće...?
 
Samo energija kojom neko sija.. Hiljadu puta sam cula za devojku da je 'je.bozovna' (ne postojo lepsi izraz :lol:) iako u njoj nisam videla nista privlacno, al' muskarci su osecali tu njenu energiju. Ili tip koji pleni , ja to nazivam harizmom , tj ko poseduje tu moc manipulacije u svim sferama, prosto receno.. ume...
 
Istina je da postoje ljudi koje nas mogu privući puno više nego što je onih u koje se možemo zaljubiti ili ih zavoleti..

Koliko puta ste osetili PRAVU STRAST, koliko ljudi vas je stvarno privuklo?
Do te mere da je sama pomisao na tu osobu uzrokovala neviđenu želju i aktivirala ogromne količine seksualne energije...?

Što utiče na to da vas neka osoba privlači više od neke druge, da li je to izgled, osećaji ili sexualno umeće...?

Aurom koja je okružuje, energijom kojom živi, iskrenom reči i otkrivenih misli...ne bitno kako cura izgleda, da li je visoka, niska, mršava, debela, ružnog ili lepog lica...takva devojka me može privući i osloboditi u meni atomski udar ljubavi i sexa prema njoj
 
Poslednja izmena:
Istina je da postoje ljudi koje nas mogu privući puno više nego što je onih u koje se možemo zaljubiti ili ih zavoleti..

Koliko puta ste osetili PRAVU STRAST, koliko ljudi vas je stvarno privuklo?
Do te mere da je sama pomisao na tu osobu uzrokovala neviđenu želju i aktivirala ogromne količine seksualne energije...?

Što utiče na to da vas neka osoba privlači više od neke druge, da li je to izgled, osećaji ili sexualno umeće...?

dovoljno puta da budem njen rob:)
i da zelim jos.
 
Samo izgled me moze privuci da osetim nesto tako na prvi pogled..ali obicno to ne ispadne dobro na duze staze..desi se cesto da idealizujemo nekoga i stoga treba malo vremena i prostora..iskustva i upoznavanja za pravu strast
 
Samo energija kojom neko sija.. Hiljadu puta sam cula za devojku da je 'je.bozovna' (ne postojo lepsi izraz :lol:) iako u njoj nisam videla nista privlacno, al' muskarci su osecali tu njenu energiju. Ili tip koji pleni , ja to nazivam harizmom , tj ko poseduje tu moc manipulacije u svim sferama, prosto receno.. ume...

pa da... ne kaze se dzabe harizmaticna si ko Hitler :lol:
 
Istina je da postoje ljudi koje nas mogu privući puno više nego što je onih u koje se možemo zaljubiti ili ih zavoleti..

Koliko puta ste osetili PRAVU STRAST, koliko ljudi vas je stvarno privuklo?
Do te mere da je sama pomisao na tu osobu uzrokovala neviđenu želju i aktivirala ogromne količine seksualne energije...?

Što utiče na to da vas neka osoba privlači više od neke druge, da li je to izgled, osećaji ili sexualno umeće...?

jeste, istina je da postoje ljudi koji nas mogu privuci vise(zamisli)........dok neko odavde ne dokaze suprotno :lol:( a takvi se uvek nadju)...
"prava strast" bi trebalo da vodi ka tome da se to divljanje produzi u vezu itd....
pa ne znam sta utice.... mislim da ne postoji neka definicija...osim onih kvazi istina u zenskim casopisima,astrologiji,horoskopu.... tipa kad je bik sreo kozu.... ili slicno....
da li je to avion da li je to ptica?...ne to je Prava strast!!!!!!!!!!!!
 
Pa, sve ti to zavisi od stanja tvog, tj. energije koju širiš, ima veze, ali ne toliko sa izgledom. I one za koje kažu da su manje lepe, nekad toliko zrače tom seksualnom energijom da bi ih svako poebo.
Dok neka lepotica može u tom pogledu da bude potpuno neprivlačna.

Ja trenutno širim mrz energiju. :)
 
Pa, sve ti to zavisi od stanja tvog, tj. energije koju širiš, ima veze, ali ne toliko sa izgledom. I one za koje kažu da su manje lepe, nekad toliko zrače tom seksualnom energijom da bi ih svako poebo.
Dok neka lepotica može u tom pogledu da bude potpuno neprivlačna.

Ja trenutno širim mrz energiju. :)

slatka si:rumenko::rumenko::rumenko:
 
A, da, evo Divlja me podseti da nisam odgovorila na neka pitanja iz postavke-hmm... :think:
Pa, osetila sam više puta, tj. prema većini momaka sa kojima sam bila... A onda, možda to i nije bila prava strast...
E, ne znam, što je više ovakvih tema, ja sve više počinjem da verujem da iz veza bivših ništa ne pamtim, tj. ništa se tu ne zadržava kao nešto specijalno, iako je možda i bilo.
 
Istina je da postoje ljudi koje nas mogu privući puno više nego što je onih u koje se možemo zaljubiti ili ih zavoleti..

Koliko puta ste osetili PRAVU STRAST, koliko ljudi vas je stvarno privuklo?
Do te mere da je sama pomisao na tu osobu uzrokovala neviđenu želju i aktivirala ogromne količine seksualne energije...?

Što utiče na to da vas neka osoba privlači više od neke druge, da li je to izgled, osećaji ili sexualno umeće...?

Prvi put kad spavam sa nekim uvek osetim ovo napisano..
To je energija poklapanja sa mojom u datom periodu..
 
Bogami, mene zna luđački privući netko s kim ni u ludilu ne bi bila u vezi,i jesu li onda važne one "ukrasne" vrline u koje se zaljubljujemo kao što su inteligencija, elokvencija, zanimljivost, šarm...?
 
Istina je da postoje ljudi koje nas mogu privući puno više nego što je onih u koje se možemo zaljubiti ili ih zavoleti..

Koliko puta ste osetili PRAVU STRAST, koliko ljudi vas je stvarno privuklo?
Do te mere da je sama pomisao na tu osobu uzrokovala neviđenu želju i aktivirala ogromne količine seksualne energije...?

Što utiče na to da vas neka osoba privlači više od neke druge, da li je to izgled, osećaji ili sexualno umeće...?

Samo jednom...bilo je hiljadu onih manjih,iskrica i slicno,ali nikad me neko nije toliko privukao....kao magnet....ali on je inace bio takav....dovoljno je da se pojavi...i utice na sve oko sebe.nemoguce je ne reagovati na njega....nemoguce je bilo odupreti mu se...jednostavno sve zaborash kad si s njim.Ako on zeli,nekoga..ili neshto...On ce to dobiti. Nacin na koji je on ucinio da gorim....I sad kad ga zamislim opet osetim to nekontrolisano,padne mi mrak na oci.A on je osoba koja me je najvize ponizila,unicila da se osecam tako malo i manje vredno a ja sam inace jaaako sujetna i gorda osoba tako da je to bilo teshko...I samim tim shto i sad govorim o njemu neshto dobro dokazuje da ocigledno ne cenim sebe josh uvek dovoljno...Posle njega nisam vishe nikad dozvolila da me strast toliko preuzme kao kad sam bila s njim,da je kontrolishem,da postoje razlozi zasto ne smesh da se predash tom gorenju,i da ponekad..ono shto osecash....Je najmanje bitno. I sad ide njegova kontra '' Ne...To je sve.Vidim ti u ocima da zelis...'' Posle sam shavtila da je ta zavodljivost izgleda sve shto on jeste...A ostalo puca po shavovima.Kao losh madjionicar.Provalila sam trik..... I vishe mi nije bio zabavan.
 
Poslednja izmena:
Bogami, mene zna luđački privući netko s kim ni u ludilu ne bi bila u vezi,i jesu li onda važne one "ukrasne" vrline u koje se zaljubljujemo kao što su inteligencija, elokvencija, zanimljivost, šarm...?


Ja to nema sanse da razdvojim na pocetku..jedino vremenom da upoznam neku smor stranu pa izgubim zelju za nastavkom
 
Bogami, mene zna luđački privući netko s kim ni u ludilu ne bi bila u vezi,i jesu li onda važne one "ukrasne" vrline u koje se zaljubljujemo kao što su inteligencija, elokvencija, zanimljivost, šarm...?

Ma, kaki, a ovo boldovano nije poželjno ni u vezi. :))))

Hm, ali opet, da li možeš da osetiš strast prema sirovoj fizičkoj pojavi? :think:
Ja mislim da mora tu biti i više od toga... Nedovoljno za vezu, ali da ipak bude!
 
možda sam staromodna al prava strast dolazi do izražaja tek sa nekim koga stvarno voliš...sa kojim uživaš u svakom trenutku...i dovoljan je samo jedan dodir i pogled pa da podivljaš:lol::lol::lol:

ostalo su samo blede kopije strasti...:)
 
Strast je itekako moguća bez ljubavi, ponekad je bolje da joj osjećaji ne "smetaju", da je sama sebi svrha i da se razvija i cveta u svom svojem bogatstvu....

Slazem se da je najbolja pre ljubavi..ali sam mislio da se na tome ne bi zeleo zadrzati ako mi se dopada..ne bih ostao samo na strasti i sputavati emocije
 

Back
Top