Tate i godine

Karlovcanka

Zainteresovan član
Poruka
118
S obzirom da je vecina zena odgovorila na mojoj prethodnoj temi,vezanoj za to sa koliko godina ste postale majke,palo mi na pamet da bi mogli da vidimo i koliko godina ste imali(za cenjene muskarce)kad ste postali ocevi ili za zene,koliko godina je imao vas muskarac kada ste dobili bebicu?
 
Ti Karlovčanka nemaš dece kad samo postavljaš pitanja, a ne daješ odgovore ili šta?
Ni na onoj temi nisi odgovorila. Jel su to pitanja za neku analizu? :D

Mm imao 33 godine kada smo dobili Luku...

Nemam jos uvek decu,zato nisam ni mogla da odgovorim.A i nije u pitanju nikakva analiza nego cisto iz radoznalosti,da mi bude lakse kad vidim da ima dosta roditelja koji su to postali u nekim ozbiljnijim godinama:bye:
 
Moj dragi je imao 33 godine.
Hehe...kada se samo setim.....dok dete nije uzeo u narucije i prvi put nije cuo njen plac nije bio svestan da je postao otac:-)
Naravno,u trudnoci me je pazio i mazio,ali mislim da nije bio sasvim svestan sta ga sve (tj.nas ceka!)
Cesto i danas pricamo kako bi bilo lepo da imamo jos jedno dete.
ja mu kazem:dragi matora sam vec.
On meni:Nisi,tek ti je 35.
A ja njemu....Ti si mator,vec si usao u petu deceniju...hehehe....kako mu to tesko pada:-)
 
Nemam jos uvek decu,zato nisam ni mogla da odgovorim.A i nije u pitanju nikakva analiza nego cisto iz radoznalosti,da mi bude lakse kad vidim da ima dosta roditelja koji su to postali u nekim ozbiljnijim godinama:bye:

:D Znala sam da je to razlog :D
Evo da ti bude još lakše, interesantan podatak.
Kada sam bila u školici za trudnice, od nas 20-tak, samo 2 žene su imale manje od 25 godina, a pola nas je bilo preko 30. I sve prvorotke :D
:zag:
 
:D Znala sam da je to razlog :D
Evo da ti bude još lakše, interesantan podatak.
Kada sam bila u školici za trudnice, od nas 20-tak, samo 2 žene su imale manje od 25 godina, a pola nas je bilo preko 30. I sve prvorotke :D
:zag:

Ja kad bi sad ostala trudna,vec bi upala u prvorotke preko trideset:),ali ipak se nadam da cu u skorije vreme postati mama,dok jos imam iole snage za ta nespavanja,a i moj dragi je vec blizu 35(on i potencira te godine,kao bice mator tata:)

:zag:
 
S obzirom da je vecina zena odgovorila na mojoj prethodnoj temi,vezanoj za to sa koliko godina ste postale majke,palo mi na pamet da bi mogli da vidimo i koliko godina ste imali(za cenjene muskarce)kad ste postali ocevi ili za zene,koliko godina je imao vas muskarac kada ste dobili bebicu?

Он је имао 29, непуних 30
 

Back
Top