Kakav ste vozac prema natalnoj karti?

:lol:
Neki veliki. Ne znam za aspekte al ne zamisljam te u nekom malom gradskom prcmoljku:P

Ja i dalje zakleti nevozac.
Trece u Vodoliji , Uran i Saturn, oba u 1 polju u strelcu, nijedan ne pravi nikakav aspekt sa Merkurom u raku, u 8polju.
Mada sto se blizim 30-oj, sve se nesto dvoumim....vise zato sto sve vise nalazim da bi mi zivot bio laksi s kolima....
Mozda posle 30-e i polazem, kad Saturn napravi krug :P
 
Za Srbiju u prevozu ti ni dobar natal ne pomaže :hahaha: Jednostavno idiota ima na sve strane koji ne poštuju propise, a tu su i pešaci koji samo krenu glavom bez obzira. 90% Srbije se vozi na plin. O Vožnji motora kod nas i da ne počinjem :mrgreen: (tuga doduše, imam veliku strast prema vožnji motora)

Pogotovo zato što su određene raskrsnice vezane za dejstvo Saturna i Plutona, pa samo prođe Kamion ili Autobus i pokupi šta god izlazi na put.

Recimo, simbolično izlaz na avalski put je jedan od najgorih. Vozači Kamiona i Autobusa se takođe vezuju mahom za veoma loše Treće kuće koje umeju da dovedu do teških saobraćajki. Opasni sati su 1, 13, 3, 15, a tokom vladavine Škorpije i Strelca treba imati u vidu dejstvo Plutona i Neptuna. Kvarovi su tada najveći.

I određene linije autobuske su mnogo lošije no druge, određeni peroni kao i brojevi autobusa uz broj sedišta na kraju krajeva.

~~~

A ja volim vožnju. Izuzetno. Jupiter u Ovnu i nenormalno me privlače Japanski i Nemački automobili. Italijanski i Britanski ne baš. Ne deluju sigurno nikako. Italijanski jesu veoma brzi (Blizanac), ali nije to-to. Američki su mi nekako kao da voziš brod, a ne automobil.

Tri trake autoputa, leva traka najbrža, sat na Levoj ruci, vladavina Merkura.

BMW (3) M3 (1, 3) E36 (3) do 270KMH (3)


27.0 Stepen Merkura, video 1:05 (6)
 
Poslednja izmena:
I koliko ti je simbolika uspela sa tim ''27 nije stepen Blizanaca'' do sad? Eto ga direktan primer gore sa simbolima merkura unaokolo. Pa evo, mogu da pogledam direktno u svaku crvenu liniju na tom video-snimku i sve će pokazivati MERKUR. Pobogu.

Koliko praktičnih analiza si odradio da su imale TAČNU i PRECIZNU simboliku svog stepena osim onog tipičnog i NEODREĐENOG ''taj stepen daje to i to, ovaj daje to i to''?!

Koliko astrologa poznaješ koji pripisuju VISOK značaj STEPENU? Praktično nijednog, apsolutno sam siguran u to. A to je zbog toga što se koristi NEPROVERENA metoda računjanja stepena. Poput Mesec egzaltacija 3 stepen umesto 4 IZ DOBA PTOLOMEJA pre 2000 godina.

Stepenu se mora omogućii da završi svoj ciklus takođe, kako bi mogao da nosi simboliku stepena. 0 - 59
od 0 do 59 se BROJI TEK kada se završi ciklus od 30.

Planeta na 29 stepenu se uveliko može gledati kao 1 stepen sledećeg znaka, pogotovo kod ascedenta.

Evo još jedne potvrde http://www.astrologyinserbia.com/s/knjige/tajne/tajna_2.htm

http://www.astrotheme.com/astrology/Queen_Victoria

Sunce 2 (Engleski) Mesec 3 (Narod, Jezik Blizanac) preko 12 kuće, Merkur stepen Strelca - Engleski jezik rasprostranjen svuda (NEPTUN I JUPITER princip ekspanzije).

Treća u Raku 14 stepen Govora (glasne žice, Bik).

Sve se kockice slažu. Probaj, neće te ništa koštati.

Evo još jedan primer vatrenog http://www.astrotheme.com/astrology/Jennifer_Lopez

perfect-jennifer-lopez-hairstyles-with-jennifer-lopez-formal-curly-updo-braided-hairstyle-light-brunette.jpg


JEY LO Sunce i Asc stepen Ovna, vladavina Sunca.

jenny-lopez-shades-of-blue-101.jpg


Jupiter Stepen 1.

Sve najbolje :mrgreen:
 
Kako se vidi u natalnoj karti da li je neko dobar vozac?
Predispozicije za bezbednu voznju kroz aspekte..ili sklonost ka nezgodama...
Koje planete na to ukazuju?
Da li je to Uran u 3 polju?
Ili..?

Treba obratiti paznju na polozaj i aspekte Meseca (uslovi voznje, putevi), Merkura (lokomotorne funkcije), Marsa (brzina reakcije), na primer... Ukoliko su povezani sa III kucom treba ih uzeti u obzir, ali i onda kada je III kuca preko ovih ili nekih drugih planeta povezana sa VI...
 
Kod mene vladar trece Jupiter, moze se reci da sam imao srece sa automobilima. Ali uvek polovni, konjukcija Saturn.

VI nema direktne veze sa prevoznim sredstvima, jedino ako se gleda svako polje sa reperima. Pokazuje garazu, a mogu se odrediti i odredjeni delovi automobila, cilindri, kvacila isl. To je sve sekundarno, bitniji je Merkur od ove kuce.

Par datuma osnivanja motornih korporacija, ako neko ne zna sta da vozi, preko karti mogu se odrediti marke. Opel 21. januar 1986, Tojota 28. avgust 1937, BMW 28. oktobar 1913. Sesta cesto daje vozace kamiona, cetvrta (Rak) autobuse, Skorpija motore, Blizanac bicikla.
 
Pluton u trecem polju, u skorpiji. Pluton trigon sunce, a sekstili sa Ma(V jarac), Ne(IV jarac), AC (I devica), i jedna opozicija sa Venerom u 9. polju u biku. Za sada je sve ok kod moje voznje, vozim vec 9 godina, sem ove opozicije sa Ve ali mislim da je to vezano za neki drugi segment mog zivota. http://imageshack.com/a/img905/7344/1prVt0.gif

Dobar si vozač, po pozicijama planeteu 3. i Vladara 3. polja, snažni su po dostojanstvu. Dobri refleksi. Samo bih skrenula pažnju zbog opozicije sa Venerom da npr. ne treba da voziš neki minijaturni, zaobljenih linija ( Reno Clio, manji Fijatovi modeli, VW Polo i Lupo i slično, samo neki primeri, više ti odgovara da obratiš pažnju na tehničke karakteristike uz dizajnerska rešenje, a ne onako klasično ženski na estetiku, od boja izbegavati Venerine boje, može u detaljima to je ok), kako ne bi ,,probudila opoziciju" Takođe opozicija je preko ose 3-9 a to ukazuje na puteve koji nisu gradske vožnje, već neka putovanja po inostranstvu, tada može u zavisnosti od tranzita, solara itd da se probudi opozicija.
 
Uvek kazem da ima nesto jace od mene a da je vezano za astrologiju. Prvo sam vozila staru korsu(trula visnja) 1.4 benzinac, onda sam prvom zaradom kupila daewoo lanos(metalik siva) 1.4 benzinac + gas, stalno se kvario,pumpa, dizne,pa ponovo pumpa,kompjuter i tako u krug.Sada sam zamenila uz pomoc mojih za opel astru h(teget metalik, ide na crno) 1.7 dizel, i sto veci auto ja se osecam sigurnije u voznji, i nikako mi ne pada na pamet da predjem na manji auto, to je mozda zbog te opozicije :)
 
Uzimam u obzir VI kucu jer je polje zdravlja, pa pod izvesnim uslovima moze da ukaze na oporavak posle automobilske nesrece, vrstu povreda i sl..
Pod uticajem VI kuce nalaze se i rehabilitacioni centri, sve vrste terapija, lecenje i oporavak...
Polje zdravlja, tačno tako, a ne saobraćaja :) sa saobraćajem ima veze samo ako je natalno vezano za 3.

(btw rehabilitacioni centri su 12.)
 
Uzimam u obzir VI kucu jer je polje zdravlja, pa pod izvesnim uslovima moze da ukaze na oporavak posle automobilske nesrece, vrstu povreda i sl..
Pod uticajem VI kuce nalaze se i rehabilitacioni centri, sve vrste terapija, lecenje i oporavak...

Centri su 12, ali osoblje centra su 6.

Sve povrede, kao i lecenje od datih povreda, se odvijaju u 6 kuci. Lekovi, s druge strane, su domen 12. Takoreci, ne moze se gledati iskljucivo jedna ili druga slika, vec odnos 12 i 6.
 
Ako su rehabilitacioni centri 12, osoblje treba biti 5 a ne 6.

Ne moze med. sestra da bude pod uplivom 5 kuce pa da je jos tolika! Med. sestra je izraz koji je nastao u katolicanstvu, odnsono Hriscanstvu (sestre i glavna sestra) sto se uzajamno deli izmedju 12 i 6, Ribe i Device. Igle Merkurovski vade krv iz prsta ili vene, ubrizgavanje u debelo meso zadnjice kao i predela ramena (kvadratno Blizancu i Strelcu). Strah od igle se moze lako pronaci, pocinje mirisom alkohola ili ulaskom u neku od prostorija.
Vecina med. sestara koje znam imaju izuzetno jake 6 kuce, odnosno domen Device. Nema nikakve greske oko toga.
 

Back
Top