Corel Draw 12 Graphic Suite?

Sorry ali koristim X3 logicno :) Treba samo da malo ukljucis mozak. Zato i pitam jer svim klijentima kazem da mi snime u X3-ojci. Jedmnostavno neverujem padobrancima koji neumeju da ukljuce kompjuter a specijalisti su za instaliranje u 98% UVEK noviju verziju, za koje naravno nemaju neki razlog jer nisu nikad pre koristili o ovom slucaju pomenuti Corel. A samo zato sto je noviji i malo usminkan ne bih da rizikujem posao ako ne moram.
Zato ozbiljno pitam koja je razlika. Vracam se a predhodno pitanje.

Po cemu je X4 bolji od 12-tice. Navedi bar 5 razlika.

p.s. radim ozbiljnije nego sto ti mislis recimo od verzije 2, sumnjam da su u njoj ista radio
 
Napisao sam 5 razlika a dobio sa 1-nu). Nemoj se vise truditi treba ti mnogo da pomognes u ovom slucaju da odmognes. Za inteligenciju nisam pitao ipak ostajem pri raniijoj izjavi (postu).
Ako hoces da izvrces reci, radi to drugom.

p.s. stoji ti taj nik
 
Evo josh jedna da ne kazhesh da samo odmazhem :)
X4 ti dozvoljava da uradish direktan trim slike bez da je uterujesh u power clip.
Evo i josh jedna poshto sam lepo raspolozhen danas.
Takodje je vracena opcija iz Corela 11 u kojoj kad pikerom kliknesh deo slike dobijash CMYK vrednosti mesta na koje si kliknuo...
Da ne ulazimo u detaljnu raspravu oko mnogo boljeg snalazhenja X4 sa CMYK + pantone separacija ili josh gore panton ferlaufa sa prelazom u CMYK ferlauf ili CMYK "fleku".
Sasvim je normalno da nova verzija ima bolje ili makar unapredjene opcije u odnosu na staru.
Mislim i sam vishe volish da vozish npr. novi auto sa "svemirskim" opcijama od nekog starog krsha iz 80-ih.

pozdrav, a za sok cesh morati sam da se snadjesh ovde ne gaje breskvu neshto specijalno tako da slaba vajda od mene :D
 
Poslednja izmena:
Ljudiii imam veliki problem
skinula sam sa neta corel draw 12 graphics suite 2003, taj verzija mi treba zbog testa iz inf.
E sad ja sam ga instalirala, posle instalacije probala sam da radim na njemu i sve je bilo super, uvece sam iskljucila komp, sutra ujutru sam htela da udjem na corel, kliknem na njega pojavi mi se na sred ekrana ona velika ikonica, kao i uvek i na kraju nestane, a corel se ne ukljucuje. :confused::confused:
Ako neko zna u cemu je problem molim ga da mi pomogne :worth::worth::worth: bicu mu zahvalna celog zivota
Sa jedne strane mislim da nije crackovan, ako neko zna kako se crackuje corel, nek' objasni u postu... Hvala svakom na pomoci :) :hvala:
 
Cini mi se ali nisam 100% siguran da kad si na netu u pozadini proverava da li je legalna verzija, tako da ces morati instalirati noviju verziju i iskljuci auto upedat-e pciju ako postoji. To se recimo deslo prvi put pre godinu i po dana tako da nije u novije vreme kad su uvedeni ovi novokomponovani SOPA i PIPA zakoni. Upravo sa zbog toga prestao da koristim Corel

p.s. gde si iskopala temu od pre 3 godine
 
Poslednja izmena:

Back
Top