...rukobludnici ili ne...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Зоки

Legenda
Poruka
51.425
...evo ovo me zanima, iz ugla nemog posmatracha...?:)
...daklem razumem mansturbaciju, iz nekih praktichnih razloga, tipa olakshanje, oslobadjanje od stresa i napetosti usled nedostatka sexa i sl. ali ne razumem gumene lutke i razne vaginoidne oblike, silikonske kaskadere koji menjaju glavnu glumicu u opasnim scenama, pa mislim zar nije bolje ( bar kod onih tipova koji pribegavaju gadostima kao shto je rektalna penetracija) da ga tjushnesh nekom drugaru zguza, mislim drugaru, nekom geju ili biju negro da ga metjesh u gumenu substituciju ili sl...?
...to je ustvari samo problem navike i opshte prihvatjenih standarada, pa mislim po chemu je manje bolesno gejisanje od guranja u piletju dzigericu...?:rumenko:
...i koje su dzigerice najbolje, i da li mozze da bude i neshto drugo pored dzigerice, neki shkembitji sirova crevca ili, ma shta znam ja...?:)
...ustvari me pored ovog gore, da pojednostavim, zanima shta je najbolja zamena za ono:rumenko:...?:rumenko:
 
Postovana korisnice iznad. jJa sam dobila prekrsaj zbog teme o mom problemu, a ti, oprosti mi, molim te, lupetas gluposti i nista. Eto, tako funkcionise ovaj forum. Nekom majka, a nekom maceha.

Ipak, odgovoricu ti. Ja nisam nikada manstrubirala, kako ti kazes. Jednostavno ne razmisljam o tome, jer imam sasvim ispunjen zivot i decka / muskarca koji me voli. Mada, sada ima dilemu, ali to nije bitno.
 
Postovana korisnice iznad. jJa sam dobila prekrsaj zbog teme o mom problemu, a ti, oprosti mi, molim te, lupetas gluposti i nista. Eto, tako funkcionise ovaj forum. Nekom majka, a nekom maceha.

Ipak, odgovoricu ti. Ja nisam nikada manstrubirala, kako ti kazes. Jednostavno ne razmisljam o tome, jer imam sasvim ispunjen zivot i decka / muskarca koji me voli. Mada, sada ima dilemu, ali to nije bitno.
...samo da znash da tju da te prijavim...:(
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top