Kad sam bio najbrži ?

kad je bila serija zvono kao spas :lol::rotf:
sto me podseti da sam ucestvovao na biciklistickim trkama u jednom kampu u Grckoj kao klinac s crvenom 3-brzinkom i zutim blatobranima , e tada sam isto bio brz ali jedan krug sam skratio ..jer nisam mogao posteno da pobedim (priznaem pogreskicu ali ila je strast jaca i morao samda pobedim po svaku cenu! :twisted: ) a nagrada je bila svima ista dzaba sam se borio koka-kola shok zvake :p bonzita i sta sve u paketu obmotano oko gvozdja ...hha..maa..h bre
 
i kad nisam platio igricu posle 1. maja za Uranak otisli da pikamo izalsi a on spava
a lik posle mesec i po dana a vi momci niste platili ? " ..a ja moguce ..da smo zaboravili..!? ]: ))
 
Poslednja izmena:
1) kad me baba jurila , bila sam jako mala, i mislila sam da ona stvarno hoće da me stigne i bije :confused:

2) zbrisala pandurima ispred nosa, kratak sprint, i vojnički preskok preko ograde i - zuuuum ! Panduri se nagutali prašine...:D ništa mafijaški, to je jedan romantično-ljubavni događaj iz rane mladosti

3) uvek bežala glavom bez obzira kad se spomene brak


a sad sam neustrašiva:roll:
 
Kada sam imala oko 10 god. Naišao jedan čovjek i svirao tamburicu,a mene to jako prepalo,
pa ja bez razmišljanja počnem da trčim i vrištim,pa pravac kod komšinice u dvorište.
A ja tamo,kad moja keva kod nje,pa onda u plač.Jedva me ljudi smirili.
 
Kad sam krao lubenice

:lol: :lol:

ja sam krala kukuruz :lol:
drugar i ja,klinci,bili na letovanju sa roditeljima...i ko sta radi,mi krademo kukuruz...i jednom nas seljak vidi i kad je kreno da urla :lol:
bezali smo brzinom svetlosti...i jos smo se izgrebali na listove :lol: ko da je neko crtao nesto po nama :lol:
to je bio poslednji put da smo to radili...mislili smo da ima pushku i da ce nas pobiti :lol:
i jos jednom,isto kad sam bila klinka...zezali smo neke prolaznike i neki lik se naljutio i kreno da nas juri...svi smo nestali dok si reko keks :lol:
 
1) kad me baba jurila , bila sam jako mala, i mislila sam da ona stvarno hoće da me stigne i bije :confused:

2) zbrisala pandurima ispred nosa, kratak sprint, i vojnički preskok preko ograde i - zuuuum ! Panduri se nagutali prašine...:D ništa mafijaški, to je jedan romantično-ljubavni događaj iz rane mladosti

3) uvek bežala glavom bez obzira kad se spomene brak


a sad sam neustrašiva:roll:

1) ahha pa zato post-mentolni porcesi ??
2)joj nisam sdobar s recima ali it's nice to hear.. that :confused:
3)pa reci mi ko su ti prijatelji,familija :D fin.stanje i mozda bih bio u braku ,ali to su obaveze mlad za vezivanje do kraja zivota nisu ovo dobra vremena nemam mogucnosti i muskarac sam mora da donese odluku,ali nisu svi man ima dosta miseva :roll: stvori Bog i takve ljude opet s razlogom :think:
 
Pre mesecak dana kad me je jurio pandur...morao sam da bezim preko dvorista od nekih kuca i na kraju sam mu utekao da me nije ni video... I da, pao sam sa stvarno velike visine na ledja, ali u tom trenutku nisam nista osecao i poceo sam i dalje da bezim glavom bez obzira, a kad sam dosao kuci sve me bolelo... Ima mnogo puta kad sam morao da bezim, ali tad msm da sam bio najbrzi....
 
E, kalis, imas odlicne teme....Ali odlicne, stvarno, svaka cast...:D

A kad sam ja trcala kao luda?
Paaaa, kad sam bila mala, bila sam u selu, mrkli mrak a ja umislila, ne znam zasto, da je neko cudoviste iza mene, pa sam k'o nenormalna trcala do kuce...:D
 
Eeeeee, što sam tad bežao ....

Kad si trčao k'o lud i zbog čega ?

Eeeee, ima još nešto.Setila sam se,tad nisam bežala, ali sam trčala ko luda.
Oko dve godine sam trenirala atletiku , i svaki dan trčala izmedju 10-20 km , jer sam bila zaljubljena u lika koji je takodje trenirao...Pa kad protrči pored mene, i-haaaj, ! KAKVE SREĆE ! :D

Ma , zbog ljubavi imam bisera i bisera...

Za neverne Tome, koji mi stalno prebacuju da ne volim muškarce, i delom su u pravu...jer kad volim ,volim samo jednog , a ne sve...;) , ova je žaba samo za jednog žapca...
 
Jednom kad sam izlazila sa drugaricama, i zajebavake mi ortake, i oni nas jurili i gadjali kamenjem i staklenim flashama :lol: popila sam par kamena u ledja :lol: :roll: (pre otprilike godinu dana)
I pre par meseci, ja i drug bacali petarde, i neka baba izashla na ulicu i pochela da urla na nas.. kad smo mi pocheli da bezhimo :mrgreen:
 
Кад су неки блесани мојим другарицама нудили с*кс на улици,а ми сви спринт.
Нисам стала од позоришта до зграде.

Или кад сам ишла сама у контранапад (и промашила зицер,баш због те брзине:)).
 
Jao.....moram ovo da napishem.........

Jednom sam stvarno trchala kao luda, niko nije mogao da me stigne.....to se desi samo onda kada ti skochi adrenalin od straha, kao meni tada...
Prolazila sam kroz jedan mrachni prolaz, na putu do moje kuce....tu u prolazu, lezao je neki chovek na betonu....Od mraka sam slabo videla, pa sam potrazila mobilni, kako bih osvetlila malo....i zamislite shta se desilo....
Chovek se odjednom podigao sa nozem u ruci i krenuo ka meni.........od straha sam "odletela" svojoj kuci....mislim da je minut bio mnogo vremena za koje sam ja stigla.......iza mene se samo podigla prashina, a od manijaka, ni traga.......
 

Back
Top