Мултимедијална тастатура

Ћирилица

Obećava
Poruka
88
Купио сам нову тастатуру са дугмићима за мултимедију...али увалили су ми тастатуру са српским тастерима...и онда сам ту видео ону опцију AltGr кад се укомбинује са неким тастерима, добије се одређени симбол, што је веома корисна ствар, али постоји проблем - то је само за латиничну тастатуру, а ја, као што видите, куцам ћирилицу, тако да кад хоћу да откуцам @ на пример, морам да променим тастатуру на енглески као и обично, јер неће да ради AltGr+V, тако да ми је ова тастатура бескорисна...да ли може некако да се среди то, да ми ради та опција и на ћирилици?? Такође да ли могу ово Sleep дугме да променим да уместо stand by буде switch user??

измена: не ради ми ни на латиници комбинација са AltGr...помагајте људи
 
Poslednja izmena:
u *** ja ne pišem ćirilicom , jel to znači da više nisam srbin :sad2:

то није тема, ако хоћеш да расправимо о томе, јави ми се ал немој овде да спамујеш, тражим решење проблема...

Деки, хвала ти, размишљао сам о тим програмима али имао сам лоше искуство са њима, па бих да избегнем ту опцију...altgr ми ради само код енглеске тастатуре и то рецимо altgr+35 и то...а мора да постоји неко подешавање у windows-у да се подеси тај altgr тастер??? :(
 

Back
Top