Trenutak Istine

Šta mislite o ovakvim emisijama

  • Treba ih zakonom zabraniti, a ljude odogovorne za program u zatvor staviti

  • Sasvim su ok!- Svaki dan gledam i uživam u ovakvim emisijama

  • Mislim da jako loše utiču na našu decu, ali Pink ima svo pravo da propagira BILO ŠTA za rejting

  • Nije da se bas slažem sa ovakvim emisijama, ali nije ni da ih osuđujem

  • Ne tiče me se


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
Spavao bih s taštom
Autor: M. Čule | 05.03.2009. - 05:00
Zoran Jeremić iz mesta Šopić kod Lazarevca, vozač u preduzeću „Tamnava” i nekadašnji pasionirani kockar, u kvizu „Trenutak istine” sinoć je javno priznao da bi spavao sa svojom taštom ako bi ona vratila njegove velike dugove, da je falsifikovao dokumenta kako bi kupio automobil, te da je dozvolio drugarima da iz ormana posmatraju njegov seksualni odnos.

Prvo pitanje koje je voditeljka Tatjana Vojtehovski postavila Zoranu glasilo je: „Da li mislite da su vam problemi u životu počeli od onog trenutka kada ste se oženili?”, a Zoran je odgovorio potvrdno i odgovor je bio tačan.
- Pre nego što sam se oženio, nisam se kockao, nisam pravio takve gluposti. A što sam to počeo da radim, ne znam. Kao da nisam bio pri čistoj svesti. Ne znam… problemi su samo krenuli - kaže Zoran Jeremić za „Blic” i otkriva koliko novca duguje.


- Dužan sam oko 25.000 evra. To su sve kockarski dugovi. Upravo iz tog razloga sam se i prijavio u kviz kako bih vratio pare koje dugujem - kaže Zoran, koji je u kvizu na pitanje „Da li je prodao ugalj, pa njegova deca nisu imala čime da se greju?”, odgovorio sa „da”.
- Da, ali to nije baš tako. Moja deca su imala od čega da se greju - kaže Jeremić, koji je u kvizu takođe priznao da je pretio ženi da će je ostaviti ako mu ne nađe pare da vrati dug.

http://www.blic.rs/zabava.php?id=82002

Sad pre nego sto neko kaze da ovo nema veze sa politikom, mislim da ima i to jako... Jer ovo je ono sto se servira mladoj deci... OVo je oo sto je IN , sto PINk najgledanija televizija dopusta da bude na njegovom emitovanju da bi podigla popularnost... A sad kakvog to ima uticaj ana nase buduce narastaje.. Prodiskutujte i presudite sami!
Stize anketa
 
Ako ima likova koji žele prodati svoju privatnost, njihova stvar.

Roditelj koji dozvoljava djeci da gleda takav show mora biti spreman na to da im objasni zašto je nešto ružno, a zašto nešto nije ružno u tome.
Ponekad je možda bolje djecu upoznati i sa mentalnim frikovima koji nas okružuju, pa će biti opreznija.
 
Ako ima likova koji žele prodati svoju privatnost, njihova stvar.

Roditelj koji dozvoljava djeci da gleda takav show mora biti spreman na to da im objasni zašto je nešto ružno, a zašto nešto nije ružno u tome.
Ponekad je možda bolje djecu upoznati i sa mentalnim frikovima koji nas okružuju, pa će biti opreznija.

Ali opet... Tesko da bas roditelj uvek moze da kontrolise decu, a uopste ovakvi "show" ovi daju jasnu poruku kakva vrsta ljudi ce biti na televiziji, i kakva vrstu ljudi gjedaju svi. I mislim da ti je jasno da oni nece ovde odabrati nekog akademika, ili uopste normalnog coveka, vec onog najgore moguceg
Eto šta se dešava,kad se ljudi prodaju za pare;)

To je jedna diskutabilna stvar... Da li je uopste on mogao da dobije ista... Izgleda ova emisija prilicno namesteno. Mada sta znam.. Opet i to daje neku poruku da se prodaje sva privatnost i brak i sve za novac... I to deca gledaju...
 
Ako ima likova koji žele prodati svoju privatnost, njihova stvar.

Roditelj koji dozvoljava djeci da gleda takav show mora biti spreman na to da im objasni zašto je nešto ružno, a zašto nešto nije ružno u tome.
Ponekad je možda bolje djecu upoznati i sa mentalnim frikovima koji nas okružuju, pa će biti opreznija.

pa deca gledaju i mnogo gore stvari .primera radi film SEKS DROGA ROKENROL .
 
Sad pre nego sto neko kaze da ovo nema veze sa politikom, mislim da ima i to jako... Jer ovo je ono sto se servira mladoj deci... OVo je oo sto je IN , sto PINk najgledanija televizija dopusta da bude na njegovom emitovanju da bi podigla popularnost... A sad kakvog to ima uticaj ana nase buduce narastaje.. Prodiskutujte i presudite sami!
Stize anketa[/QUOTE]

Ovako sam i ja razmisljao kad sam bio tvojih godina. Moja generacija nije imala srece da ruzicaste lansira medju "zvezde",mozda cete vi imati vise srece,SAMO HRABRO i sto bi rudari rekli "SRECNO"!!:sad2::ok::ok::super:
 
Da sam ja neki PINK-ovac, ladno bi napravio emisiju "Je6anje za pare", pa lepo dodju ljudi, daju ponude, a žene prihvate ili ne... Sve se javno dogovori, pa da se vidi ko koga za koliko "voli".... Šta se bre foliraju sa ovim... Pa da vidiš rijeliti šou, hahahaha
 
Ako ima likova koji žele prodati svoju privatnost, njihova stvar.

Roditelj koji dozvoljava djeci da gleda takav show mora biti spreman na to da im objasni zašto je nešto ružno, a zašto nešto nije ružno u tome.
Ponekad je možda bolje djecu upoznati i sa mentalnim frikovima koji nas okružuju, pa će biti opreznija.

Netacno.......ljudski mozak je kao sundjer a ne kao kamen........upija informacije i sugestije i brani se koliko moze.

10 loshih informacija na 1 dobru........i ti postajes losh covek.........nema lazi nema prevare.

A moj posao nije da po ceo dan objashnjavam svojoj deci da je karleusha drolja,da ovo ne treba da ono ne treba i da je loshe zbog toga i toga.
Ja moram da radim da bi prehranio decu i ne nameravam da gubim vreme i da se iscrpljujem kada bi u stvari treba da odmaram,zbog neke dileje koju svoji roditelji nisu vaspitali kako treba.

Nisam isto tako ni duzan da strazarim pored deteta sta ce da vidi,sve zbog jedne boodale koja bi kao dete od 5 godina da bude u centru paznje.

Neka ne ugrozavaju normalan i posten svet.
 
Што се тиче ТВ програма имам висок ниво толеранције. Не сметају ми шпанске серије које Пинк пушта јер уопште нису толико лоше, не смета ми њихов избор филмова али ми сметају апсолутно све емисије у њиховој продукцији и са њиховим водитељима. Треба им забранити да сами праве било шта јер од свега направе невиђени кич - Гранд параду, Звезде Гранда, Мењам жену, Тренутак истине и све емисије сличног калибра треба забранити (као и Пинкову серију Сељаци).
 

Back
Top