To Live or Not to Live...Together?

unknownuser

Zainteresovan član
Poruka
497
...recimo zabavljate se s nekim skoro 7 meseci i super vam je samo jedini problem je sto je to veza na daljinu. Opet to vas ne sprecava da se vidjate 2x nedeljno i desava se da budete nerazdvojni po 48h i tad se cini da je sve idealno.
Od samog starta ste usli u tu vezi posto je ta osoba planirala da se preseli u grad u kom vi zivite ali vam (posle skoro 7 meseci) govori da je doslo do promene i da je dobio/la stan u nekom sasvim trecem gradu i predlaze vam (tj. pita vas) da podjete s njom/njim i zivite zajedno?

Sta bi vi uradili: otisli sa tom osobom i bukvalno sve ostalo krenuli od pocetka u novom gradu gde gotovo nikog ne poznajete ili rekli da to ne mozete da uradite sto bi na neki nacin verovatno znacilo kraj?

Interesuje me cisto onako :whistling:
 
...recimo zabavljate se s nekim skoro 7 meseci i super vam je samo jedini problem je sto je to veza na daljinu. Opet to vas ne sprecava da se vidjate 2x nedeljno i desava se da budete nerazdvojni po 48h i tad se cini da je sve idealno.
Od samog starta ste usli u tu vezi posto je ta osoba planirala da se preseli u grad u kom vi zivite ali vam (posle skoro 7 meseci) govori da je doslo do promene i da je dobio/la stan u nekom sasvim trecem gradu i predlaze vam (tj. pita vas) da podjete s njom/njim i zivite zajedno?

Sta bi vi uradili: otisli sa tom osobom i bukvalno sve ostalo krenuli od pocetka u novom gradu gde gotovo nikog ne poznajete ili rekli da to ne mozete da uradite sto bi na neki nacin verovatno znacilo kraj?

Interesuje me cisto onako :whistling:

ne bih, ukoliko postoji ista takva mogucnost za njega u mom gradu
bih, ako me za mesto u kome sam ne vezuje nista narocito, a za tu osobu me vezuje svasta lepo
 
...recimo zabavljate se s nekim skoro 7 meseci i super vam je samo jedini problem je sto je to veza na daljinu. Opet to vas ne sprecava da se vidjate 2x nedeljno i desava se da budete nerazdvojni po 48h i tad se cini da je sve idealno.
Od samog starta ste usli u tu vezi posto je ta osoba planirala da se preseli u grad u kom vi zivite ali vam (posle skoro 7 meseci) govori da je doslo do promene i da je dobio/la stan u nekom sasvim trecem gradu i predlaze vam (tj. pita vas) da podjete s njom/njim i zivite zajedno?

Sta bi vi uradili: otisli sa tom osobom i bukvalno sve ostalo krenuli od pocetka u novom gradu gde gotovo nikog ne poznajete ili rekli da to ne mozete da uradite sto bi na neki nacin verovatno znacilo kraj?

Interesuje me cisto onako :whistling:

Ako je volim stvarno i osecam da ona mene isto voli, otishao bih. Naravno i da ima uslova za zivot.
 
Najveci problem u celoj prici je sve ostalo sto moram da napustim kad bih pristao da odem. Najmanje imam trip oko zajednickog zivota. Ja sam neko se jako vezuje za ljude, najvise tu mislim na prijatelje ali i sve ono sto me okruzuje bilo to lepo ili ne. Mislim da kad bih to napustio ceo taj zajednicki zivot ne bi imao tu draz i jacinu zbog gubitka drugih stvari. Zajebana je to odluka.
 
...recimo zabavljate se s nekim skoro 7 meseci i super vam je samo jedini problem je sto je to veza na daljinu. Opet to vas ne sprecava da se vidjate 2x nedeljno i desava se da budete nerazdvojni po 48h i tad se cini da je sve idealno.
Od samog starta ste usli u tu vezi posto je ta osoba planirala da se preseli u grad u kom vi zivite ali vam (posle skoro 7 meseci) govori da je doslo do promene i da je dobio/la stan u nekom sasvim trecem gradu i predlaze vam (tj. pita vas) da podjete s njom/njim i zivite zajedno?

Sta bi vi uradili: otisli sa tom osobom i bukvalno sve ostalo krenuli od pocetka u novom gradu gde gotovo nikog ne poznajete ili rekli da to ne mozete da uradite sto bi na neki nacin verovatno znacilo kraj?

Interesuje me cisto onako :whistling:

Lepo ostavish sve za sobom i odesh bez predrasuda, nishta ne mozhesh da izgubish a mozhesh da dobijesh puno, ako krene po zlu uvek mozhesh da se vratish i dozhivish sve kao neki put na neki odmor ili tako neshto :)
 
Najveci problem u celoj prici je sve ostalo sto morao da napustim kad bih pristao da odem. Najmanje imam trip oko zajednickog zivota. Ja sam neko se jako vezuje za ljude, najvise tu mislim na prijatelje ali i sve ono sto me okruzuje bilo to lepo ili ne. Mislim da kad bih to napustio ceo taj zajednicki zivot ne bi imao tu draz i jacinu zbog gubitka drugih stvari. Zajebana je to odluka.

odluka je vise nego zajebana
zbog nekoga koga sam volela do koske, sam trebala da napustim porodicu i prijatelje, posao koji volim, grad i drzavu
nisam napustila nista od toga, napustila sam njega
i nikada se nisam pokajala zbog toga
 
i ja bih otišla
ukoliko ne mrzim to mesto i ljude u njemu
mada ja kad sam zaljubljena nisam ok, tako da ne bih otišla jer bih racionalno odlučila nego jer bih morala
savet:
neka se ona preseli i to, a ti je posećuj neko vreme
tek da vidiš kako ti je tamo.
 
Meni najvise nervira sto od starta nije bio takav plan. U celu tu vezu ne bih ni usao da sam mislio da nema neku buducnost i da eventualno necemo ziveti u istom gradu (cak i zajedno). Problem je sto taj grad u kom smo trebali da zivimo zajedno odjednom nije onaj u kom ja zivim. Mozda zvuci sad sebicno ali nisam ja to zahtevao niti trazio vec je to tako trebalo da bude i pre nego sto se bilo sta medju nama desilo i oboje smo to cekali da se ostvari u toku ove godine. A sad na kraju...
 
Meni najvise nervira sto od starta nije bio takav plan. U celu tu vezu ne bih ni usao da sam mislio da nema neku buducnost i da eventualno necemo ziveti u istom gradu (cak i zajedno). Problem je sto taj grad u kom smo trebali da zivimo zajedno odjednom nije onaj u kom ja zivim. Mozda zvuci sad sebicno ali nisam ja to zahtevao niti trazio vec je to tako trebalo da bude i pre nego sto se bilo sta medju nama desilo i oboje smo to cekali da se ostvari u toku ove godine. A sad na kraju...

pa ne zvuči sebično
=I
ja tačno znam kakav je to osećaj
u stvari ne taj nego sličan
i baš je bzvz
 
Ja poznavajuc sebe sigorno bi otisla u P.M. sa njim ,mislim kad sam bila mlada i slobodna ..Ali ne bih sad iz ove perspektive savjetovala da se olako odrices svog zivota.Treba prvo da budes siguran da li ona vrijedi te zrtve,a ti nisi siguran jel tako?Ali ima idruga strana medalje jel ,bez rizika nema nista...Tesko pitanje!!!
 
Meni najvise nervira sto od starta nije bio takav plan. U celu tu vezu ne bih ni usao da sam mislio da nema neku buducnost i da eventualno necemo ziveti u istom gradu (cak i zajedno). Problem je sto taj grad u kom smo trebali da zivimo zajedno odjednom nije onaj u kom ja zivim. Mozda zvuci sad sebicno ali nisam ja to zahtevao niti trazio vec je to tako trebalo da bude i pre nego sto se bilo sta medju nama desilo i oboje smo to cekali da se ostvari u toku ove godine. A sad na kraju...

Ako je tebi bitniji grad od osobe, zaboravi....
 

Back
Top