Šik stvari za proljeće

tiportoinafrica

Zainteresovan član
Poruka
167
Drage moje,

baš juče gledam jednu divnu jaknu za proljeće i razmišljam mogu li to sebi priuštiti..a onda se sjetim te magične riječi KRIZA i odustanem...

Cilj ove teme je da razmijenimo ideje što je to što već imamo u ormaru a što je in ove sezone..znači- recikliranje stvari i eventualno neke prepravke, sužavanje, našivanje itd...kako ne bismo pali u iskušenje da potošimo pola plate na krpice!!

što ću Bože što sam žensko!
 
E pa ovako
Sik i in su i dalje one majice sa puf rukavima, nosice se i ove sezone
Prugaste stvari
Svetle farmerke s nasivenim moptivima ili kao blago pocepane, vez i sl.
Cipele s malom suzenom petom i zaobljene su opet in
Sve bluze i kosulje s aplikacijama, trakama koje se vezuju, vezom, karnerima, cipkom su uvek i vecito in
Bele kosulje
Vecita teksas suknja
Kratki mantili dvoredo kopcanje

Iz prve ruke
 
Mislim da ce se nositi teksas u boji.
Bacila sam oko na neke farmerke boje cigle,ali me blam da ih nosim :rumenko:
Svetlo sive farmerke isto.

Ne znam za prugasto,nikada nisam volela...zelena je in,mislim,ona lepa tamno zelena.
Mnogo stvari sada ima u toj boji da se nadje.
To mi se svidja jer volim tamno zelenu,pa vec imam dosta stvari u toj boji.
 
koliko ja vidim, u modi će biti šire farmerke, po mogućnosti izblijedjele...ništa ove uske, preuske...karo neizbježan- uzeću neki mamin prsluk..onda, romantika- volani, prozračno i te fore ..imam par stvari na tu temu od prije nekoliko godina..

ma, ima ja za male pare da izgledam, k'o...pa, recimo...100 eura!!!:))
 
ja recikliam stvari iz godine u godinu rekla mi drugarica da sam i zimi i leti u istoj odeci sto je tacno,samo eventualno nabacim jos jedan sloj iznad/ispod :) a sta ce biti in i dalje ne znam ja uvek furam farmerke i pruge :)
 
Јуче сам ишла по радњама и испробавала фармерке...

Опет су све јако звонасте доле, као пре 4-5 година! :confused:

Стога, ко жели да штеди, може да повади старе фарке и да опет буде у моди! ;)
 
Videla sam na sarloti gejnzbur mnogo dobru koznu jaknu - ista ko moja, samo nema kragnu, znaci vodim jaknu na "sisanje" kod krojaca :) to ce biti malo osvezenje, a inace ... ne verujem u "seznonu", nosim stalno iste stvari/stil... a kriza je moje srednje ime, ne samo ove godine :)
 
Cilj ove teme je da razmijenimo ideje što je to što već imamo u ormaru a što je in ove sezone..znači- recikliranje stvari i eventualno neke prepravke, sužavanje, našivanje itd...kako ne bismo pali u iskušenje da potošimo pola plate na krpice!
hmmmm... moracu sebe da recikliram kako bih mogla da stanem u svoje postojece krpice... necu pasti u iskusenje da potrosim pola plate, jer mi se smesi da uskoro a) necu imati platu b) imacu minimalac...
 
Primetila sam da su sada in svetle boje, tipa zute, pink, zelene...ali ni crna ni bela nisu izashle iz mode, niti ce kad.....

Pruge su stvarno IN....i ja sam skoro kupila par prugastih majchica.....
Mada...nema nicheg boljeg nego kada sami iskreiramo i prepravimo svoje...tada smo sigurno unikat, a to je neshto najlepshe......

Svetle farke koje su in.....mogu biti pristupachne svima nama, ukoliko, izvadimo one tamnije iz ormara, ubacimo u varekinu da izblede....napravimo neku rupicu, cepnemo malo, nashijemo neku aplikaciju, shtras ili sl. i onda smo 100% in......

Moj savet......pa...mislim da i nije tako losh........
 

Back
Top