Put do seksa...

up§dljivo_tih__

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
178
Primetio sam da ljudi i zene koji da bi dosli do seksa (bukvalno) lazu... ne umeju da uzivaju. Naravno, nisam sa muskima blizak i nebi zelio da budem, a ni sa takvim zenama, sem kad poverujem u laz...

Covek koji smislja kako ce slagati, koja ce mu biti sledeca laz, koja ce se potencijalnoj meti svideti laz najvise itd. uopste nisu NEOPTERECENI prilikom razgovora, kao ni OPUSTENI, a takvi su izgleda i posle, tokom seksa. Naravno, pored sve te muke da se smisli laz, treba smisliti i kako to da se "predstavi" kao 'olicenje iskrenosti' i svaki put prilagoditi nekoj novoj situaciji itd.

***. takav seks se ne isplati, vise razmisljas nego sto *****?

Ima li ko da se ne slaze?
 
Mislim da ljudim koji se odluce da lazu da bi dosli do sexa to uopste nije problem.
Njima je laz sredstvo, a sex cilj i ne verujem da se zbog toga osecaju lose, jer su verovatno po prirodi skloni lazima.

Verovatno bi nekoj prosecnoj osobi bio problem to sto si ti naveo, jer bi morala da pazi sta i kako laze.
Lazovima to nije problem, ako ih neko optuzi da lazu oni se jednostavno izvuku novom, boljom lazi ili se naljute...
 
Da, ljudi zbog seksa jako lazu. Jedan muskarac, koji mi se jako svidjao, cak smo bili i u vezi me je lagao da je nevin i da tako zeli da krunisemo nasu ljubav, potpuno cisto i neiskvareno, ali sam saznala da je ozenjen i da je spavao sa mojom najboljom drugaricom.
 
Mislim da ljudim koji se odluce da lazu da bi dosli do sexa to uopste nije problem.
Njima je laz sredstvo, a sex cilj i ne verujem da se zbog toga osecaju lose, jer su verovatno po prirodi skloni lazima.

Verovatno bi nekoj prosecnoj osobi bio problem to sto si ti naveo, jer bi morala da pazi sta i kako laze.
Lazovima to nije problem, ako ih neko optuzi da lazu oni se jednostavno izvuku novom, boljom lazi ili se naljute...

Ili ce reci da oni to nisu ni rekli. U stanju su potpuno da prave nekog ludim...ma koji cilj da je.
 
Primetio sam da ljudi i zene koji da bi dosli do seksa (bukvalno) lazu... ne umeju da uzivaju. Naravno, nisam sa muskima blizak i nebi zelio da budem, a ni sa takvim zenama, sem kad poverujem u laz...

Covek koji smislja kako ce slagati, koja ce mu biti sledeca laz, koja ce se potencijalnoj meti svideti laz najvise itd. uopste nisu NEOPTERECENI prilikom razgovora, kao ni OPUSTENI, a takvi su izgleda i posle, tokom seksa. Naravno, pored sve te muke da se smisli laz, treba smisliti i kako to da se "predstavi" kao 'olicenje iskrenosti' i svaki put prilagoditi nekoj novoj situaciji itd.

***. takav seks se ne isplati, vise razmisljas nego sto *****?

Ima li ko da se ne slaze?



LJUDI I ŽENE .... ha hahah .. pa šta žene nisu ljudi, jel?
 
meni kao zeni prvo nije jasno kakve bi to lazi mogle da budu da bih otisla s nekim na eksanje. mislim, ajte ljudi, to rade ili klinci ili budale. ili u vreme one andjelke, kad kao laze devojku da ce da je OZENI da bi imali seks i posle nista od zenidbe.
u nekim zrelijim odnosima (pod zrelijim ne mislim na godine koliko na rasterecenost i pamet) je smesno pricati na ovakav nacin. lagati da bi se dobio seks. a o cemu da laze? da ce da mi plati, sta??? mislim, ovo je smesno. ili d alaze da ce da me zeni, ho-ho ho, ili da leze...sta? da nikad bolju ribu nije video pa je sad kao to razlog da ja budem sa nekim...
iskreno, ja ne shvatam poentu cele ove price.
i koja je kategorija devojaka koja posle seksa sa nekim moze d akaze: da, da, on me lagao da me odvuce u krevet...
mislim, pricamo o nekim degenericima, daunovcima, cemu???
 
Ja sam mislio na ono kad te neko namerno laze govoreci ti ono sto proceni da zelis da cujes.
Bilo o sebi, bilo o njemu, o nekoj okolnosti, situaciji.
Na primer, na nekoj zurci upoznas tipa i kresnete se, vidite se jos par puta a onda saznas da on zapravo tu ili negde drugde ima zenu i decu, a da si to znala ili da je rekao, mozda ne bi htela da se u to upustas.

Zato ja odma' kazem sve :mrgreen:
 
Ja sam mislio na ono kad te neko namerno laze govoreci ti ono sto proceni da zelis da cujes.
Bilo o sebi, bilo o njemu, o nekoj okolnosti, situaciji.
Na primer, na nekoj zurci upoznas tipa i kresnete se, vidite se jos par puta a onda saznas da on zapravo tu ili negde drugde ima zenu i decu, a da si to znala ili da je rekao, mozda ne bi htela da se u to upustas.

Zato ja odma' kazem sve :mrgreen:

Ti to snimiš cicu na žurci, priđeš, kažeš "Slušaj mala, imam ženu i sitnu dečicu kod kuće, a ti si meni jako simpa, ja bih rado :gace: ako bi mi ti pravila društvo sa :brus:... Pa da l' da se nađemo na sredini? :per:" :hahaha:
 
Ti to snimiš cicu na žurci, priđeš, kažeš "Slušaj mala, imam ženu i sitnu dečicu kod kuće, a ti si meni jako simpa, ja bih rado :gace: ako bi mi ti pravila društvo sa :brus:... Pa da l' da se nađemo na sredini? :per:" :hahaha:

:thumbdown: pu pu pu

Ja sam seriozan covek, domacin, ne radim ja to tako
Primer sam dao samo zato sto nijedna forumasica ni pod kakvim uslovima nece pristati na situaciju koju sam opisao :whistling:
 
Ja sam mislio na ono kad te neko namerno laze govoreci ti ono sto proceni da zelis da cujes.
Bilo o sebi, bilo o njemu, o nekoj okolnosti, situaciji.
Na primer, na nekoj zurci upoznas tipa i kresnete se, vidite se jos par puta a onda saznas da on zapravo tu ili negde drugde ima zenu i decu, a da si to znala ili da je rekao, mozda ne bi htela da se u to upustas.

Zato ja odma' kazem sve :mrgreen:

Njuz fleš: Oni koji se kresnu čim nekoga upoznaju ili ubrzo potom, ni ne razmišljaju odmah o vezi, već se vode nagonom. Tako da laži nemaju smisla. E sad, ako se viđaš sa nekim duže vremena i lažeš, onda si ti jadan, pošto to znači da nemaš uspeha inače, pa moraš da lažeš da bi se ogrebao sa strane. Tako da ja te laži uopšte ne kapiram. To mi je kao sa sujetom. Ljudi svesno neguju i rade ono što jasno govori o njima da su nesigurni, neuspešni i potpuno bezvredni u svakom smislu. Čista glupost.
 

Back
Top