Zoran Kesić i "Fajront Republika"

Fluffy

Domaćin
Poruka
4.794
Ne mogu da verujem da ova emisija još uvek nema temu, ali zato Veliki Brat uveliko ima :roll: No, zato sam ja tu da ispravim nepravdu. Posle sinoćnog kidanja od smeha posle gostovanja Zvonka Skenera :lol: u emisiji ubedjena sam da nema boljeg 'talk showa' (recimo) kod nas, ko je gledao zna o čemu pričam. Znam da ima ljudi koji gledaju, zato nemoj da vas nema na temi!
 
iako ni na jedan talk show ne bacam ni pogled... ovaj umem da pogledam ponekad... :) kesic je legenda. secam se njegovih emisija terenskog tipa cije nazive ni ne pamtim a bile su dosta starije (meni cak i bolje) od dezinformatora...

jedino mi se ne svidja sto sa sobom vucara onog cupavog drugara kojem sve ovo po meni nikako ne lezi, al ajde... :)
 
dobra je emisija sve cool zaista....ali kesic mnogo provocira mnogo gadja goste gde ne treba....npr marchelo....al ae...
Gledao sam ranije njegove emisije na Metropolisu i tad bi povremeno ubo i neku dobru foru...Doduše uglavnom prerađene ulične fazone...I eto, borio se protiv Slobe...Snimio je par emisija provokativnog karaktera i uvatio busiju...Što se tiče provokacija to ti je ono tipično kad takav lik dobije neku formu vlasti...
Steta sto je nas FOX na niskim granama. Prvo su forsirali Marko Zivic Show, pa FR, a vidim da furaju i onu klimaktericnu Mirjanu Bobic Mojsilovic.
Živić je bio jači od ove republike jedno pet puta mada nisam bio neki obožavatelj a Bobićka je za pomenutog ''autora'':worth::worth::worth::)
 

Back
Top