Bash dobra tema

Pipi Langstrumpf

Buduća legenda
Poruka
31.793
E, primetila sam da Baja ima 90 % veche shanse da ga neka cica iskoristi ako je konobar ili muzichar, e sad, da li je to zbog toga shto su bolje osvetljeni ili zato shto neshto rade?
Ili zato shto na licu mesta demonstriraju umeche rukama?

Mozzda je zato shto su veche shanse da ih zateknu ponovo kada izadju sledechi put?

Zashto momci na bezinskim pumpama loshije prolaze po tom pitanju? Zbog baratanja crevom ili zbog ruzznih uniformi?:eek:

Shta mislite?
Bash dobra tema. :cool:
 
E, primetila sam da Baja ima 90 % veche shanse da ga neka cica iskoristi ako je konobar ili muzichar, e sad, da li je to zbog toga shto su bolje osvetljeni ili zato shto neshto rade?
Ili zato shto na licu mesta demonstriraju umeche rukama?

Mozzda je zato shto su veche shanse da ih zateknu ponovo kada izadju sledechi put?

Zashto momci na bezinskim pumpama loshije prolaze po tom pitanju? Zbog baratanja crevom ili zbog ruzznih uniformi?:eek:

Shta mislite?
Bash dobra tema. :cool:

hehe,jeste super tema.Ja sam inace muzicar,hehe:cool:
Imam jednog drugara koji radi na pumpi i super prolazi s devojcicama...dobro,ne bas kao ja:):per:
 
...e u tom sluchaju je bolje konjobarica, el imash kod nje de da provuchesh karticu, e sad sama pomisao da ja radim ujutro me tera na razmishljenje dodem u krevet, a da li tju to i uchiniti...?:)
 

Back
Top