Ултрадесница као слуга НАТО пакта

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Sve partije i pokreti ultradesnice, "Obraz" , "Ataka" (Bugraska) imaju za cilj da pogoršavaju odnose unutar društva i između susednih država.
Tako "Ataka" traži da se Bugarskoj vrati Bosilegrad i Dimitrovgrad,itd
Partiej koje SVE za sebe kažu da su "Pravoslavne, nacionalne" itd se sukobljavaju međusobno iako su klonski slične po stavovima.
One nisu drugo ništa do ogranaka stranbih službi sa ciljem međusobnog zavadjivanja okolnih naroda i dizanja tenzije unutar država.

Kako drugaćije objasniti da SVE IMAJU STAV koji u stvari šteti bratskoj Pravoslavnoj zajednici i kako SVE imaju stavove da su svi drugi loši.
SVE te organizacije rade na razdvajanju Pravoslavnih naroda (ne znam za druge samo znam za ove susedne) i stvaranje razdora.

Sada najbolji primer je Rumunska partija NOUA DREAPTA

Oni rasističke orijentacije i ulčtra desnica, i oorganizovali su proteste povodom Kosova i bili na strani Srbije.
ALI!

Nakon samo GODINU DANA oni prave demonstracije o "Ugroženosti stosina hilajda Rumuna u Timočkoj Krajini"!

Otkuda odjednom ta promena osim ako nije naređeno iz "centrale" NATO palta.
Otkuda pre par meseci da se "Ataka" koaj je bila izrazito pro-Srpska postavila zahtev da im vratimo dve opštine!?

Jasno je da je aktivaciono naređenje stiglo od gazda, istoh onih kojima komanduju- a to je NATO PAKT!
 
Svasta.
Ako "SVE" ultradesnickarske organizacije imaju za cilj da pogorsavaju odnose izmedju susednih, posebno pravoslavnih zemalja, koje su takve organizacije u Srbiji? Ja ne znam ni za jednu ni ultradesnicarsku niti bilo kakvu drugu koja izrazava nekakve pretenzije prema Bugarskoj ili Rumuniji.
Inace, pripadnici i istih religija iz razlicitih naroda sukobljavali su se stotinama godina pre nastanka NATO pakta.
 

Back
Top