Sadržaj torbe...

kalis

Buduća legenda
Poruka
31.353
Sadržaj vaše tašne, tašnice ...muške torbe, i sl...

Ovu temu namerno nisam postavila na pdf Žene jer me interesuju i odgovori muških forumaša , i oni u svojim torbama svašta nose...

Dakle, istresite torbe,
šta ima ?
 
[COLOR="State Gray"]KenzoJčić, usb flash memorija, dezodorans, dvadesetak cedejova, dvd kamera i punjači[/COLOR]

Eto, boja sadržaja kako je žaba zapovedila [COLOR="State Gray"]muškima[/COLOR] :P
 
Nosim samo shkolsku torbu , pored knjiga i sveski ima mesechna za prevoz , a najvishe ima smrada :rumenko: jer je nosim vec 5-tu godinu , a prao sam je samo 2-3 puta , ali stvarno srmdi ( ne od spolja , nego odunutra ) , a jadna torba je proshla dosta :mrgreen:
 
Nosim samo shkolsku torbu , pored knjiga i sveski ima mesechna za prevoz , a najvishe ima smrada :rumenko: jer je nosim vec 5-tu godinu , a prao sam je samo 2-3 puta , ali stvarno srmdi ( ne od spolja , nego odunutra ) , a jadna torba je proshla dosta :mrgreen:

A racunaju se i rancevi... Onda je i kod mene slicno....:lol:

Moja je presla dosta....u njoj ima: Sveski, knjiga, puskica, olovaka, gumica, telefona, para, i ima jedan duboki bunar zelja...slobodno ubacite koji dinar, nije problem.:)
 
Dakle, istresite torbe,
šta ima ?

.....stari raspored predavanja..... tablete...... mob...... blok za pisanje i tri hemijske.... licna karta
dva upakovana shtapica za ushi, u slucaju da trebam da prepravljam eyeliner......mini ogledalo.....
..... twix.....
novcanik sa metalnim stvarima i jedan za normalan novac.......
....gumena mini martinka koju sam pokupila u drugom srednje na radionici iz psihologije...
ipod i slusalice.....
.... krema za ruke i nekoliko osushenih bijelih rada
 
Parfem, sjaj, labelo, 2 telefona, punjaci za njih , razeervna baterija, vlazne maramice za ruke i za lice posebne, novcanik, kljucevi, slusalice, mali neseser sa sminkom (maskara, puder, rumeniko) , hanzaplast ako me nazuljaju cipele, kondomi i tampon.
 
Nemam torbu... jedino ranac... par knjiga,nekoliko sveska, i atlas nosim u ruci jer za njega nema mesto u rancu,jer je previshe mali... :)
al zato mob,zhvake,labelo,pare, sve drzhim po dzepovima,na karju sve pogubim :)
 
e sad,
kad idu i deca sa mnom onda ovako
sve nabrjano plus
rezervni papers *dok su ga koristili, al vala Bogu,to vreme je proslo, decije zdrav, knjizice za ne daj boze, 2 flasice od pola litra ili 1 litarska ili litar ipo sa vodom eventualno sokom (dok su pili mlekce iz bocice//flasica sa mlekom), kapice ako je npr bilo hladno kad smo krenuli,pa otoplilo,pa se u tom slucaju u ruci mojoj nadju i jakne.....uf mozda ponesem i keks, zavii koliko cemo se zadrzati.........i obavezno proveravam jelsam nesto zaboravila....
 
Ха па ја ни не знам шта све у торби имам :) некад и саму себе изненадим када нешто тражим и натрчим на нешто пето на шта сам и заборавила. Одувек обожавам велике ташне и ни када су биле модерне оне мале нисам их носила но нешто између. Сада имам огромну ташну и имам у њој све и свашта...шминка, новчаник који је као нечија ташна..значи онај келнерски..други у коме су картице и документа..хемијске оловке пар комада :think: торба и кеса за не дај Боже да нешто купим да имам у шта то да ставим..чековна књижица...крема за руке..један мали несесер са лекићима за главу или стомак..за опет не дај Боже...када је пролеће и јесен и носим сукњу носим и резервне хулахопке...роковник...телефонски именик..један мали боксић са мојим визиткартама..ујутро нека воћка...а поподне нешто што сам купила...да се обрадујем..:think: мислим то је чега сам се сетила ...нађе се и књига коју моментално читам...е сад има ту још којечега сигурно само не могу сад да се сетим...углавном ту носим све што ми треба и што икада може да ми затреба..сви ме у друштву зезају због тога и кажу да имам чаробну торбу и шта ти треба само завучеш руку и то извучеш...мада наравно није баш тако...:sad2:
 
U torbi mi obavezno stoji lična dokumenta, novčanik, ključevi, hemijska olovka, blokče, papirne maramice, neke žvake ili bombone, ogledalo, mala četka za kosu, labelo, krema za ruke, mobilni telefon, slušalice za mobilni telefon i jedan rezervni punjač za njega i...pa to bi bilo to uglavnom..

Ne volim da nosim neke prepune torbeštine, ovo što sam nabrojala jeste možda mnogo ali je malih dimenzija a vrlo mi je potrebno pri polasku bilo gde.
 
Vlaze maramice,papirne maramice,labelo x2,krema za ruke,obavezno neka knjiga,notes,3 hemijske olovke,parfem,gumice i stapici za kosu,novcanik,dokumenta,"smile" kuglice,mobilni,mali neseser(maskara,puder,sjaj),kljucevi,bombonice,rezevna mindjusa(piercing),itd...
 

Back
Top