prashtanje

Jednom mogu da oprostim...ako nije usledila pouka iz učinjene greške i ponovi se, onda više ne...doviđenja...
Kao ranije...? Zavisi na šta ciljaš... Ako je u pitanju prevara, onda verovatno više nikad ne bi bilo kao ranije...
 
Sve po zasluzi.
Nekome oprostim vise puta,nekome nikada.

Moze da bude kao ranije,ako rascistite problem i ne predjete tek tako olako preko njega.Bitno je da razgovarate o tome.
U suprotnom,stajace vam iznad glave i kad tad se obiti.
 
Poslednja izmena:
zavisi sta je u pitanju, ali mislim da prevaru ne bih mogla da oprostim... na svu srecu jos nisam bila u situaciji da sam prevarena (ako jesam ne znam za to pa ni ne racunam :) ) pa ne mogu sa sigurnoscu da kazem sta bih uradila...
 
koliko ste puta u stanju nekome da oprostite?


i koliko vam vremena treba posle toga da se opustite i da sve bude kao ranije?
moze li ikada biti kao ranije?

Zavisi kome i sta!!!Ako neko ide da me povrijedi a taj mi ne znaci nista onda me ne dotice.A ljudi koje volim ako mi nesto urade prvo se dobro razracunam sama sa sobom da li je to strasno ili sam ja preosjetljiva.Obicno sam oprastala mnoge stvari sa onom starom "Oprosti mu boze on ne zna sta radi" Ali strasne stvari ne mogu da se zaborave i povremeno te ljude podsjetim na te stvari i mislim da to njih vise izjeda kad znaju da sam oprostila i uzvratila dobrotom!!!!
 
a ko vama radi te toliko strašne stvari?
mnogo mi bre čudno, ko da ste u kontaktu sa nekim monstrumima koji nekako ne mile pod istim suncem ko npr ja =I
 
a ko vama radi te toliko strašne stvari?
mnogo mi bre čudno, ko da ste u kontaktu sa nekim monstrumima koji nekako ne mile pod istim suncem ko npr ja =I

Pa ima i toga sta je za koga strasno?Imala sam prilike da gledam ljude kako placu sto im je neko nesto rekao sto je za mene pr.normalna sugestija reklo bih se prijateljska.
 
koliko ste puta u stanju nekome da oprostite?


i koliko vam vremena treba posle toga da se opustite i da sve bude kao ranije?
moze li ikada biti kao ranije?

zavisi sta je u pitanju. krupne stvarimenjaju moj odnos premanekome iz osnova. a to isto mogu da urade i sitnice, ako su to one koje su meni bas onako zaebane...
mada, znam da moze da bude kao pre, nekad i mnogo bolje nego pre, posebno ako se uspe da se te neke zezalice isteraju na cistinu i da se vazduh proluftira.
 

Back
Top