Cvece i Romantika

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
I

iluzionista

Gost
Skoro sam imao jednu dilemu... Koje cvece doneti devojci na prvi susret. Zna li neko mozda "govor cveca"? Devojke, ocekujem vas znacajan doprinos. ;) Koje cvece volite, koje ne volite?
 
da nije malo mnogo cvece za prvi susret a
bidermajer :>:>
pa zavisi kolko par aimash valjda cvece je skupo
zavisi od zene...moze ono sa ulice, mozes da se vadis da si se u trenutku setio..mada ako idete negde mislis da ce ona da se sheta s tim buketom pet sati
ako je poljsko to brzo vene pa pazi
volim da dajem savete
 
iluzionista:
Skoro sam imao jednu dilemu... Koje cvece doneti devojci na prvi susret. Zna li neko mozda "govor cveca"? Devojke, ocekujem vas znacajan doprinos. ;) Koje cvece volite, koje ne volite?
Ako je poznaješ i hoćeš da joj preko cveća izjaviš ljubav - za to je orhideja (ako si spreman da platiš od 20 do 35 eur zavisi kakva je grana i koja cvećara) , a cela soba će joj 7-10 narednih dana mirisati ako joj pokloniš orijentalni ljiljan (pod uslovom da ga ne baci) i ako je kao i crvene ruže neutralno cveće - pokanja se svima ....
 
- Prelep cvet koji dodje do izrazaja kada je sam ili sa sasvim malo zelenila je gerber
- Isto tako prelepo u buketu od tri komada imas lotosov cvet (zvuci skupo ali uzgajaju ga i kod nas iznenadio bi se gde sve :lol: tako da nije )
- Neko gore je pomenuo suncokret, to je lep cvet i lepa simbolika (leto, sloboda...)
- Ruze naravno ali..... pusti ipak malo masti na volju
- grancice bambusa koje izaranziraju fantasticno ali to ume da bude skupo mada....

Koji god cvet da odaberes ako ga biras sa ljubavlju a ne sa proracunom ona ce to osetiti i bice joj drag.... Tako da mozes komotno i da svratis u parkic imas sad one divne ljubicaste cvetice ili one sto lice na kamilicu tj. bele rade!
 
Branka B.:
Koji god cvet da odaberes ako ga biras sa ljubavlju a ne sa proracunom ona ce to osetiti i bice joj drag.... Tako da mozes komotno i da svratis u parkic imas sad one divne ljubicaste cvetice ili one sto lice na kamilicu tj. bele rade!

A, muskarci inace ne znaju sta su bele rade? :lol: :lol: :lol:
Hvala na savetu. ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top