Udruženje u Dubaiu- kasica u Knezu

teqilasunrise

Primećen član
Poruka
585
Dok se Branka Stojanović zajedno sa sinom Milanom natčovečanskim naporima trudi da održi azil u Mladenovcu, uz malu pomoć "familije" iz Beograda, ona "druga strana" se neko vreme pritajila, ali ne zadugo!
Nekoliko exluzivnih "vesti" naše new foldera poslužilo je samo da se popuni vreme do novih akcija! Ostavljene životinje ne važe, pij puke!?:dash: Nikada nije skinuta potražnja u iznosu od 100000 eura koliko im treba za novi azil...naravno "za početak"!:mrgreen:
Zapravo, pacovski kanali nisu prestajali da rade: dok su jedni zivkali predsednika opštine, direktora veterinarske stanice, žalili se na Branku i iznosili svoje sjajne ideje i planove, drugi su detalje tih razgovora koristili kako bi u inostranstvo još jednom poslali "dokaze" o monstroznom režimu u Srbiji i "ubicama" iz Mladenovca!
Međutim sponzoru, meceni i (verovatnom) suosnivaču ASC postade mala Srbija, a još manja Evropa, pa je rešio da osnuje i sekciju udruženja u Dubaiju u saradnji sa našom manekenkom i ex misicom Jelenom Jakovljević! Ovde su završili posao, sada treba spašavati pse i mačke Dubaija!?:worth::worth::worth:
Siromašan je taj Dubai, pa je valjda to nateralo naše stare prijatelje Blagojeviće da uprkos svemu, pa i policijskoj zabrani ponovo dođu u Knez Mihajlovu! I evo ih! Ne posustaju u svojim naporima!
26022009002-1.jpg

Veća kasica prasica od kutije u kjoj su štenci!
26022009003-1.jpg
 
Ne razumem odakle uopšte veza Dubai- Beograd, niti kakvi su planovi TOG udruženja ako je uopšte i postojalo ikad!?Hoće li Jelena spašavati pse i mačke Mladenovca ili će Blagojevići spašavati one iz Dubaija? Ako je ovo drugo u pitanju, sjajna ideja! Podržavam!!!

Da, super je to, mozda stave kasicu na nekom cosku u Dubaiju i napisu za sta prikupljaju. Ha, ha, tamo bas vole zivotinje pa ce se kasica napuniti. Mozda ce tamo na letovanje pa usput ..... treba spojiti lepo sa korisnim, rad, rad i samo rad, oni letuju i rade. I treba, i ja podrzavam poslovne planove za Dubai, mozda im se svidi po ostanu. :dash:

:telefon:
 
Da, super je to, mozda stave kasicu na nekom cosku u Dubaiju i napisu za sta prikupljaju. Ha, ha, tamo bas vole zivotinje pa ce se kasica napuniti. Mozda ce tamo na letovanje pa usput ..... treba spojiti lepo sa korisnim, rad, rad i samo rad, oni letuju i rade. I treba, i ja podrzavam poslovne planove za Dubai, mozda im se svidi po ostanu. :dash:

:telefon:

Samo ce morati kasicu da ponesu , tamo je bogatih seikova pa da im ubace nesto !!!!
 
Nazalosti ja sam ih video u nedelju !!!
A od sad cu poceti da ih prijavljujem kod policajaca koji setaju knezom a i kod inspekcije u opstini trebala bi samnom da odes pa zajednickim snagama kod moje prijateljice koja je nacelnica da ih prijavimo :)
Vreme je da im se zabrani dolazak u knez !!!
Inace mog druga jew smarao kad je bio u mladenovcu kako je on u stvari heroj i kako smo mi svi ludi , kako je uzimao zivotinje koje mi nismo hteli (ARC I Noa ) i kako ce nam on svima vratiti milo za drago i da nece odustati da ide u knez JER JE NJEMU TAMO MESTO !!!!
 
Nazalosti ja sam ih video u nedelju !!!
A od sad cu poceti da ih prijavljujem kod policajaca koji setaju knezom a i kod inspekcije u opstini trebala bi samnom da odes pa zajednickim snagama kod moje prijateljice koja je nacelnica da ih prijavimo :)
Vreme je da im se zabrani dolazak u knez !!!
Inace mog druga jew smarao kad je bio u mladenovcu kako je on u stvari heroj i kako smo mi svi ludi , kako je uzimao zivotinje koje mi nismo hteli (ARC I Noa ) i kako ce nam on svima vratiti milo za drago i da nece odustati da ide u knez JER JE NJEMU TAMO MESTO !!!!

Mora da su se pojavili u nedelju tek posle 15.30 posto sam ja tada prosla i nije ih bilo.
U stvari nije ih dugo bilo , jedno 2 -3 nedelje, sto zbog loseg vremena, sto zbog toga sto se prijave cim ih neko od nas vidi.
 

Back
Top