TV, dual sim, iphone copy i sl telefoni !

Tsunami1984

Početnik
Poruka
1
Sta mislite o ovim telefonima iz Kine, dal su ista kvalitetni, dal neko ima iskustava s njima ?
Ja imam kopiju iphone-a, veoma sam zadovoljan s njim, mogu da idu 2 kartice, obe aktivne istovremeno, vise opcija ima nego IPHONE, velicina ista, ekran isti, odlican zvuk, bas sam zadovoljan.
ako neko ima iskustava s nkeim od tih telefona neka napise ovde, zanima me kakvi so ovi sa TV tjunerima
Neke cijene telefona mozete da vidite ovde ako vas zanima nesto od toga.Enjoy
 
Ja imam neki T-shine, sa televizijom i 2 kartice.

Od cele priče jedino je dobra stvar to što ima 2 kartice. Za tv ima antenicu koja se izvlači, pa čak i kad staneš pored samog repetitora nema vajde. Tastatura je ona najobičnija plastika, gde ti tonu prsti po 1 cm. Osvetljenje na tastaturi je ko dječija igračka. Menja boje svaki put kad pritisnes neko dugme. Opšte sra.nje. Prebacio sam sve kontakte na njega, izbrisao sa kartica i idalje mi ne prepoznaje brojeve. Ne znam ko zove. Zvučnik je dosta jak, ali preko pola nema nikakvog kvaliteta. Dok ti zvoni nemas opciju silent ili tako nesto, nego ako neces da se javis mora da zvoni do kraja maksimalnim tonom. Kamera mislim da nema ni jedan ceo megapiksel. Blic takođe nema.

Sve u svemu, ima dobrih kopija ali je ova moja opšte sra.nje
I pri kupovini bilo koje kopije, najbolje je na licu mesta odvojiti jedno 10 minuta, isprobati sve karakteristike pa onda uzeti ;)
 
Sta mislite o ovim telefonima iz Kine, dal su ista kvalitetni, dal neko ima iskustava s njima ?
Ja imam kopiju iphone-a, veoma sam zadovoljan s njim, mogu da idu 2 kartice, obe aktivne istovremeno, vise opcija ima nego IPHONE, velicina ista, ekran isti, odlican zvuk, bas sam zadovoljan.
ako neko ima iskustava s nkeim od tih telefona neka napise ovde, zanima me kakvi so ovi sa TV tjunerima
Neke cijene telefona mozete da vidite ovde ako vas zanima nesto od toga.Enjoy

kojeg kineza imas, i ja sam cuo da su ocajni.

pitanje za sve, ima li jos dual sim telefona da nisu kinezi ili onaj ruzni samsung?
 

Back
Top