Heavy metal i Neptun u skorpiji!!!

Skyline

Domaćin
Poruka
4.300
Mozda je glupa tema ali ja sam primetio da su svi najbolji rock izvodjaci kao i muzika tipa Havy metal popularnost stekla bas za vreme Neptuna u skorpiji,pa me interesuje vase misljenje o tome.....

Pogresno sam napisao treba Heavy:rumenko:
 
Poslednja izmena:
Wow interesantno... :D

A zivo me zanima, posto je nasoj generaciji Neptun u Jarcu, u Vodoliju je usao oko 1998, zasto je bas otprilike u to vreme krenuo grand i slican kic? :hahaha:
A u svetu naglo dobija na popularnosti elektronska muzika. ;)

Enivej, zanimljivo je ovo... mozda neko ko se dobro razume u astrologiju i moze da vidi sta neka osoba slusa na osnovu Neptuna i njegovih aspekata? :think:
 
Poslednja izmena:
Aha grand:roll:...a pogledaj samo natal Jamesa iz metalike,ili Brucea iz mejdena da vidis koji aspekti merkura,plutona i neptuna:D..pa ako cemo po tome,onda i ja imam neke predispozicije:D:D:D da obnovim heavy metal:lol:

Da da za elektroniku si potpuno u pravu, a evo ti cist primer za Ne u shkorpiji....seks, droga, rokenrol
 
Poslednja izmena:
Sad sam gledala i Stojinu kartu posto mi je prva pala na pamet... :lol: I posle neka mi jos neko kaze kako su ljudi sa Merkurom u Blizancima geniji... :hahaha: Jazz je nastao za vreme Neptuna u Raku, rock i soul za vreme Neptuna u Vagi, a punk za vreme Neptuna u Strelcu. ;)

Ne znam koliko je sam znak bitan... A ne znam ni da li da gledam kada je pravac nastao ili kad je bio najpopularniji...
 
Poslednja izmena:
Sad sam gledala i Stojinu kartu posto mi je prva pala na pamet... :lol: I posle neka mi jos neko kaze kako su ljudi sa Merkurom u Blizancima geniji... :hahaha: Jazz je nastao za vreme Neptuna u Raku, rock i soul za vreme Neptuna u Vagi, a punk za vreme Neptuna u Strelcu. ;)

Ne znam koliko je sam znak bitan... A ne znam ni da li ga gledam kada je pravac nastao ili kad je bio najpopularniji...

Hehehe svidza mi se tema jedva cekam da vidim sta ce ovi iskusniji da napisu:D
:eek:Jazz nastao kad je bio u raku cool,znaci ne pricam ja gluposti:D qq a sta ce onda biti kad stigne u ribe,hocemo li mi to uopste doziveti:sad2:
 
Ufff, Ribe, nesto mi govori da je tada krenula klasika... ili eventualno za vreme Bika ili Vage, kao predstavnika Venere, a mozda i Jarac (ozbiljna muzika)... :think: A sto se mog pitanja tice, da ne znam da li da gledam kad je nastala ili kad se najvise slusala, pre svega sam mislila na grunge... Nastao sredinom 80's (Strelac), a doziveo vrhunac 90's (Jarac). Nekako mi vise vuce na Jarca, melanholicni i depresivni tekstovi i muzika, gotovo da se vise ne obradjuje ljubavna tematika, centar paznje su zivotni problemi... ;) E da, za vreme Strelca nastao je i death metal... ustvari, pred kraj Strelca. ;)

Ipak mislim da treba da se gleda kad se najvise slusala ta vrsta muzike...
 
Poslednja izmena:
I posle neka mi jos neko kaze kako su ljudi sa Merkurom u Blizancima geniji... :hahaha:

Pa ima ih :P a sta ? Da nismo mozda svi Stoje ? :P
I zar nije njoj Merkur u Raku ?

mozda neko ko se dobro razume u astrologiju i moze da vidi sta neka osoba slusa na osnovu Neptuna i njegovih aspekata?

Neptuna, ali pre toga Venere :) ...
npr :) ja imam Veneru konjukcija Sunce u Blizancima xD i zato slusam Britney i Michael-a :) sto bi nek rekli fancy sam : / :P ali ta konjukcija ima i trigone sa Saturnom pa zato slusam i klasicnu muziku :P ... pogotovu Mozarta, koji je takodje lep, lak i lagan kao i ti Blizanci :) ...
 
Pa ima ih :P a sta ? Da nismo mozda svi Stoje ? :P
I zar nije njoj Merkur u Raku ?



Neptuna, ali pre toga Venere :) ...
npr :) ja imam Veneru konjukcija Sunce u Blizancima xD i zato slusam Britney i Michael-a :) sto bi nek rekli fancy sam : / :P ali ta konjukcija ima i trigone sa Saturnom pa zato slusam i klasicnu muziku :P ... pogotovu Mozarta, koji je takodje lep, lak i lagan kao i ti Blizanci :) ...

Mi tu...Ve u blizancima,i trigon sa Saturnom u osmoj:D..sto znaci klasicni...Heavy Metal::cool:
A ja imam i trigon Merkura u ovnu na tu veneru, znaci li to sta:think: mozda zato volim i hip-hop
 
Imaju sekstil, ne trigon ;) Venera i Merkur ... verovatno da ima ako slusas rep, Merkur su reci ;) Saturn u osmoj ili Venera u osmoj ?

Meni je Venera u osmoj, ali metal i to ne volim :S ne znam sta bih sa tom osmom povezao kod mene ...

Satorn u osmoj ,Ve u 12. odakle znas da je sextil:think::D a sta daje dobar glas,posto ja imam puno aspekata merkura ,nekako mi je dubok glas,kad sam pokusao da pevam iznenadio sam se:eek::D Da li su kvadrati losi:think:
 
Mars i Saturn u 12.oj odmah nam govore o ljubavi prema dark muzici, pank,hard rock i h.metal. Naravno ovo je prvi pokazatelj, bez znaka i aspekata, takodje treba obratiti paznju na
Scorpiju, Pluton, ali i njegove aspekte prema Veneri,Mesecu..Neptun vise posmatrati kroz dodire sa svim ovim planetama,nemojte separaciono.
Mesec u Biku je jako zanimljiv...imamo ga u muzici Led Zeppelina,Jim Morisona,Joe Cocera i td....ne mogu se sad tacno setiti primera,ne zelim da lupam,jednom sam to slucajno primetila....poredeci zapravo kroz svoj natal zasto me neka muzika toliko pogadja.....Zaista je impresivan. taj Mo. Tezak,ali emo...i ostavlja trag u proslosti i buducnosti...:lol:
 
Mars i Saturn u 12.oj odmah nam govore o ljubavi prema dark muzici, pank,hard rock i h.metal. Naravno ovo je prvi pokazatelj, bez znaka i aspekata, takodje treba obratiti paznju na
Scorpiju, Pluton, ali i njegove aspekte prema Veneri,Mesecu..Neptun vise posmatrati kroz dodire sa svim ovim planetama,nemojte separaciono.
Mesec u Biku je jako zanimljiv...imamo ga u muzici Led Zeppelina,Jim Morisona,Joe Cocera i td....ne mogu se sad tacno setiti primera,ne zelim da lupam,jednom sam to slucajno primetila....poredeci zapravo kroz svoj natal zasto me neka muzika toliko pogadja.....Zaista je impresivan. taj Mo. Tezak,ali emo...i ostavlja trag u proslosti i buducnosti...:lol:

Ja samo kazem da oni najbolji u ovom pravcu su imali upravo taj neptun u skorpiji dobro aspektovan sa licnim planetana,plutonom i uglovima...
A ako je peta kuca zadovoljstvo,uzivanja i kreativnost tu se definitivno pronalazim ,jer mi je tu PL i to trigoni sa MA,NE,UR,MO i ASC
 
Satorn u osmoj ,Ve u 12. odakle znas da je sextil:think::D a sta daje dobar glas,posto ja imam puno aspekata merkura ,nekako mi je dubok glas,kad sam pokusao da pevam iznenadio sam se:eek::D Da li su kvadrati losi:think:

Zavisi od planeta, dispozitora, znakova :) mogu biti bezazleni, a i teski i uzasno napeti :)
Zato sto je Merkur u Ovnu, a Venera u Bliznacima, to je 60 stepeni u krugu :) oni jesu spojeni plavom linijom, ali manjom, jel da ? :) To nije trigon od 120 stepeni vec sesktil od 60 :)
 
Zaista je impresivan. taj Mo. Tezak,ali emo...i ostavlja trag u proslosti i buducnosti...:lol:

Da, da, da!!! :D Meni je u Raku, pa idem od dancea, soula, bluesa, do one najmracnije muzike... Ne metala, ne volim metal, nego grunge rock... i alternativa.

Pa ima ih :P a sta ? Da nismo mozda svi Stoje ? :P
I zar nije njoj Merkur u Raku ?

Pa ne znam vreme rodjenja. Samo sam vid'La planete i aspekte, Venera joj je u Raku. :hahaha: Samo kazem, onako bzvz, jer se veruje da smo mi sa Merkurom u Strelcu tupi... A taj isti Merkur imali su Marija Kiri, Isak Njutn, Jimi Hendrix...

Edit: Je l' mozes da promenis naziv u Heavy? ;)
 
Poslednja izmena:
I Britney Spears ima Merkur u Strelcu xD ;P ... i to u trecoj u konjukciji sa Uranom :P xD pa opet to treba bolje ispitati ... ta konjukcija sa Uranom je malo povlaci na drugu stranu xD ...
A Stoja ima opoziciju Venere u Raku i Jupitera u Jarcu :) mislim da sam vec pricao ovo, zanimalo me je da to pogledam kada sam je jednom prilikom video kako je obukla nesto jako gadno, i u sebi sam pomislio, sada kad pogledam, a njoj Venere definitivno aflikovana od Urana ili Jupitera ... i bio sam u pravu :) ...
 
Da, da, da!!! :D Meni je u Raku, pa idem od dancea, soula, bluesa, do one najmracnije muzike... Ne metala, ne volim metal, nego grunge rock... i alternativa.



Pa ne znam vreme rodjenja. Samo sam vid'La planete i aspekte, Venera joj je u Raku. :hahaha: Samo kazem, onako bzvz, jer se veruje da smo mi sa Merkurom u Strelcu tupi... A taj isti Merkur imali su Marija Kiri, Isak Njutn, Jimi Hendrix...

Edit: Je l' mozes da promenis naziv u Heavy? ;)


:lol:....:zag:
hvala i tebi Immph
Ma gde su glupi!!,filozofski mozak;) aktivniji nego klasika:)
 
pa ako cemo po tome,onda i ja imam neke predispozicije:D:D:D da obnovim heavy metal:lol:

A moram i ja da se pohvalim, i Hendrix i ja imamo Sunce i Merkur u Strelcu, Mesec u Raku i Mars u Skorpiji.
rockontm4.gif
plezkr6.gif

musicbm4.gif


Nego, cudno mi je da Neptun vec nije usao u Ribe, krenula je Emo era, seckanje vena i sl.
musicbm4.gif
 

Back
Top