Cena hleba po gradovima

kolegm

Početnik
Poruka
1
Ne mogu da shvatim kada čujem ili pročitam negde izjavu nekog vlasnika ili direktora pekare, kada kaže, da mu cena hleba od 35 dinara nije isplativa. Pozivam sve te stručnjake da dođu u Gornji Milanovac i da vide. Ovde je hleb od 17 pa do 25 dinara i niko se ne buni već se razbiše od posla.
Ljudi to su lopovi oni hoće da zarade preko ovog siromašnog i napaćenog naroda ima računa nego nema za njih da ostane, za njihov džep!!!

:dontunderstand:
 
Kod nas u srcu Vojvodine "zitnice europe" hleb beli 500 grama odavno kosta 38 dinara. A cujem da je u nekim gradovima mnogo jeftiniji. Naravno ti gradovi nisu u Vojvodini, pa se sa razlogom pitam ko je ovde lud????

nije mi jasno da je u vojvodini hleb skuplji nego U BIH , uzoj srbiji itd ...
 
pa zapadnjaci,oni vrlo malo jedu hleb pa i nije bitno koliko košta švajcarci više jedu salate, samo mi mnogo jedemo hleb, i zato nam je bitna cena, mada mislim da hleb nije skup, druge stvari su mnogo skuplje, život je mnogo skuplji, a mi se bavimo cenom hleba, golom egzistencijom, nije sve u hrani tj. hlebu, jedite što više voća i bićete bolje raspoloženi i neće vam smetati cena hleba.
 
da, mi smo valjda prvi ili drugi po potrošnji hleba u evropi... tako sam bar jednom pročitala...
a 300 dinara mesečno manje ili više... meni ne znači skoro ništa... (+ kad sam sama kupujem po pola vekne)
'ajmo sad da pređemo na infostan, kablovsku i gsp :)
 
da, mi smo valjda prvi ili drugi po potrošnji hleba u evropi... tako sam bar jednom pročitala...
a 300 dinara mesečno manje ili više... meni ne znači skoro ništa... (+ kad sam sama kupujem po pola vekne)
'ajmo sad da pređemo na infostan, kablovsku i gsp :)

To garantujem..i pusenje verovatno tu negde..samo da se nabaci 2 kila save svakodnevno nema veze sto se baca i laganica:evil:
 
Ja sam u srcu banata (KIkinda) gde su njive prepune zita, kod nas je hleb svugde 40din (privatne i drzavna gradska pekara). Samo koliko znam u jenj je 38din a svugde po srbiji je hleb maltene u pola cene jeftiniji. Ja stvarno ne znam u cemu je ovde problem, ko je ovde lud a koj je ovde prost.. :S
 

Back
Top