Sve zahvaljujuci mojoj Lini.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
Ja i moja najbolja prijateljica Lina,juce setamo gradom.Lina je inace jedna prelepa kuckica koja mi ulepsava ove dosadne dane.I zaista iako neki put mi te obaveze dosade jos vise svakodnevne setnje.Ipak nikada se nje nebih odrekao.
LJUDI juce mi se desi strasan sex.Naravno zahvaljujuci mojoj Lini.
Vrucina i neka bas omorina.U Ulmu prepunom od ljudi nekada se stvarno nemoze normalno ziveti.Umoran sedam u jedan lokal i narucim jedno od onih mojih neomiljenih mehuravih pica.Zapalim cigaretu i pogledam u pravcu najvise crkve na cvetu.Ali umesto nje ugledam nju.Smeska mi se i ljubazno prilazi.Boze lepa je.Ali je zaista neprepoznajem.Siguran sam da je prvi put vidim.He :roll:
PRUZA RUKU I KAZE DA IMAM PRELEPOG PSA.Usto dodaje kratko ja sam Moni.
Sta drugo odgovoriti ja sam .....
Pozivam je da mi se pridruzi.Ona prihvata sa odusevljenjem.Tu je kratko vremena u jednoj firmi.Inace zivi na drugom kraju Nemacke drzave.I nepoznaje nikog.
Da pojasnim ovaj nacin upoznavanja je na zapadu normalan.Mada nevidim razloga da nebude tako i u drugim zemljama.(koje nisu na zapadu)(kakva konstatacija :?yebote treba mi dati orden za umni rad i dva za izrazavanje misli )
Curica je bas slatka.Malo mi govori o sebi.O odnosu sa njenim deckom.Ja joj pricam o trenutnom stanju u mojoj porodici.Uopsteno o svemu i dolazimo do banalnog saznanja u tom razgovoru da smo istih shvatana i sexualne orjentacije.
Poziv sledi da popijemo casicu alkohola u njenoj sobi.
Hm naravno.Ali prvo da ostavim Linu kuci kod zene.
Moja zenica i dalje besna na sebe i mene sto joj napravih micovca.I unistih joj perfektnu liniju.A i nikako da se otkaci fore sta joj uradi sto grama mojeg mesa.Ali neka.
Rekao sam joj da idem do onog mog nesrecnog sefa.I naravno njoj se bas yebalo i da samrekao da idem da skocim sa mosta.Znate po mom misljenju trudnoca je neka vrsta opijenosti.Kao da drogu koristi tako se ponasa svaki dan.Cas je agresivna pa onda mirna.
I tako ja odem kod Moni.Popijemo malo alkohola.Potpalimo se.I naravno podovatamo.

Ali nece Moni kako se meni igra.

Polako me odgurne na fotelju.I rece Tigrica je zeljna krvi.
Prilete i naskoci na moje grudi.Uprla je njene usne na moj vrat..Iprepustila se nekoj ludoj igri.Sve je toplija.Osecam je.Moj penis se upiure punom duzinom i svom snagom ali nazalost nije sposoban da probije metealne okove moga rajferslusa.Ona prelazi preko mog vrata.Svlaci mi kosulju i polako mi sisa bradavice.To me tako pali.Koza mi se jezi.Polako se spusta .Zavlaci svoj topli jezik u moj pupak.Ona me zlostavlja.Mislim u sebi.Ja to nemogu izdrzati.Puci cu i istrescu se po samom sebi.Polako dodiruje svojim rukama moj ljubavni trougao.Mesi ga preko pantalona.Prevlaci svojim rukama u ludom ritmu.I napokon otkovcava slic.Vadi moj ponos.Ponos tako zeljan toplog poljupca-I ona mi to cini.Spusta svoje usne na njegovu glavu.Uvlaci ga u sebe.I osecam da dodiruje nepcima vrh.Ja je hvatam za kosu i pocinje......AV,Av
Sta to laje u picuku materinu? :shock:
Zar linu neostavih kuci.
I neverica. :shock:
Boze kakav sam ja kreten.U prepunom kaficu ja sam nasao da se prepustim takvim fantazijama.
I od svega, od onog prelepog lica (umisljene Moni)to jest kelnerice videh samo iznervirani pogled pun mrznje.I cuh njenu konstataciju.Gospodine ja ako budem svakog cekala da iznese jednu prostu komandu,toliko dugo koliko vas cekam.Onda i necu ziveti duze od jedne obicne kucke.
Naravno porucio sam jedno od onih mojih neomiljenih penusavih pica.
Platio i u cudu otisao kuci.
:?
Sta reci .Da je normalno i nije.Ali da bese slatko 8) Bese.
Koliko zaista ovakvih situacija se desi coveku u zivotu?Jednom,Jednom mesecno,svaki dan.
Meni retko.Ali zato uvek bude burno i vrlo lepo.Mada ponekad i blamirajuce. :oops:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top