Srpska radikalna stranka predala je Skupštini Srbije ostavke sedam narodnih poslanika

PlavaPrinceza

Aktivan član
Poruka
1.462
Srpska radikalna stranka predala je Skupštini Srbije ostavke sedam narodnih poslanika koji su izabrani na listi "SRS - dr Vojislav Šešelj", među kojima i Tomislava Nikolića.

Srpska radikalna stranka je saopštila da je među tim poslanicima i Tomislav Nikolić, koji je sa šestoricom poslanika prošle godine u septembru osnovao svoj poslanički klub "Napred Srbijo".
SRS je naveo da su predate ostavke i Zorana Antića, Stefana Zamkova, Zorana Mašića, Milete Poskurice, Vučete Toškovića i Dragana Čolića.
Poslanički klub "Napred Srbijo" u Skupštini ima 21 poslanika.

Vučić: Ostvake koje su predali radikali falsifikat
Zamenik predsednika Srpske napredene stranke Aleksandar Vučić izjavio je da su ostavke Tomislava Nikolića i još šestorice narodnih poslanika "Napred Srbijo" koje je danas Skupštini Srbije predala SRS falsifikat i da datiraju iz 2000. godine.
"To su igre režima sa nesrećnim radikalima koji im služe samo za to da se ljudi ne bi bavili ozbiljnim pitanjima ekonomske krize i ozbiljnom kritikom režima", rekao je Vučić na konferenciji za novinare.
On je ponovio da naprednjacima mandati ne mogu biti oduzeti, jer pripadaju narodnim posalnicima, pa i "sve i da su podneli stvarne ostvake, a ne falsifikovane i nepostojeće".

www.blic.rs
 
Izgubise "grobar" i "silikonko" poslanicka mesta.....bas mi ih je zao.....rokaj,snimaj...:hahaha::hahaha::cool:


SRS podneo ostavke sedam poslanika
4. mart 2009. | 12:13 | Izvor: Tanjug
Beograd -- SRS je Skupštini Srbije predao ostavke sedam narodnih poslanika koji su izabrani na listi "SRS - dr Vojislav Šešelj", među kojima i Tomislava Nikolića.

Pa silikonko nije ni imao poslanicko mesto
 
Todorović: Ostavke sam pronašao na stolu u kancelariji

Šef poslaničke grupe Srpske radikalne stranke (SRS) Dragan Todorović izjavio je danas da je ostvake za sedam poslanika naprednjaka koje je SRS podnela Skupštini Srbije, među kojima je i ostavka Tomislava Nikolića, našao na stolu u svojoj kancelariji

"Jutros kada sam došao u Skupštinu na stolu sam zatekao jedan beli
koverat. Pitao sam sekretaricu ko ga je doneo. Rekla je da ne zna i da
nije ulazila u moju kancelariju. Otvorio sam koverat i tako sam našao
sedam ostavki", rekao je Todorović novinarima u Skupštini.

On je naveo da je pozvao poslanika SRS Zorana Krasića sa kojim je
uporedio potpise svih poslanika na nekim ranijim dokumetima i na
ostavkama koje je našao na stolu da bi utvrdili da nije reč o "nekom
podmetanju".

"Utvrdili smo da su potpisi autentični i ostavke smo predali na
pisarnici Skupštine", kazao je Todorović i dodao da će na prvoj
sednici Admninistrativnog odbora morati da se raspravlja o tim
ostavkama.

On je kazao da je ranije upozoravao da im neko ulazi u prostorije ali
da radikali nisu još dobili nikakve odgovore o tome i da
pretpostavlja da ni u ovom slučaju neće dobiti odgovor o tome ko je
ulazio u kancelariju i ostavio ostavke.

SRS je danas Skupštini Srbije predala ostavke sedam narodnih
poslanika koji su izabrani na listi "SRS - dr Vojislav Šešelj",
među kojima je i Tomislav Nikolić.

SRS je navela da su predate ostavke i Zorana Antića, Stefana Zankova,
Zorana Mašića, Milete Poskurice, Vučete Toškovića i Dragana
Čolića.
 
Izgubise "grobar" i "silikonko" poslanicka mesta.....bas mi ih je zao.....rokaj,snimaj...:hahaha::hahaha::cool:


SRS podneo ostavke sedam poslanika
4. mart 2009. | 12:13 | Izvor: Tanjug
Beograd -- SRS je Skupštini Srbije predao ostavke sedam narodnih poslanika koji su izabrani na listi "SRS - dr Vojislav Šešelj", među kojima i Tomislava Nikolića.

Максиме, лупаш као и обично ....:rotf:

Томин Ћирко није Народни посланик у Скупштини Републике Србије ...
Хтео да буде Градоначелник Београда ...
 
Odakle im sad te ostavke kad je onaj Toma rekao da ih je sprzio.

Dragan Todorovic:

"„Jutros kada sam došao u Skupštinu na stolu sam zatekao jedan beli koverat. Pitao sam sekretaricu ko ga je doneo. Rekla je da ne zna i da nije ulazila u moju kancelariju. Otvorio sam koverat i tako sam našao sedam ostavki”, rekao je Todorović.

Naveo je da je pozvao poslanika SRS Zorana Krasića sa kojim je uporedio potpise svih poslanika na nekim ranijim dokumetima i na ostavkama koje je našao na stolu da bi utvrdili da nije reč o „nekom podmetanju”.

„Utvrdili smo da su potpisi autentični i ostavke smo predali na pisarnici Skupštine”, kazao je Todorović i dodao da će na prvoj sednici Admninistrativnog odbora morati da se raspravlja o tim ostavkama.;)
 
Е, сад још да видимо када ће бити заказана седница Административног одбора ...

Ја нешто не верујем да ће оставке бити усвојене, нису уважене ни оне три ...

Жестоко је Тадићи платио Томину издају,

како сад да дозволи да му пропадне инвестиција ???
 
ЧУВАЈТЕ МИ "ПРАВНИКА И ПОСТДИПЛОМЦА"- "КАО ЗЕНИЦУ ОКА СВОГА",
ДА НЕ ИЗВРШИ НЕКИ СУИЦИД - ТИПА ХАРИКИРИ
!:hahaha::rotf::hahaha:

П.С.
Мада му морал, стид, срам и образ нису баш јача страна,
али му је зато и свест на јако ниском нивоу,
па рекох да не дође ду "сужења" исте, када буде чуо "радосну" вест!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Dragan Todorovic:

"„Jutros kada sam došao u Skupštinu na stolu sam zatekao jedan beli koverat. Pitao sam sekretaricu ko ga je doneo. Rekla je da ne zna i da nije ulazila u moju kancelariju. Otvorio sam koverat i tako sam našao sedam ostavki”, rekao je Todorović.

Naveo je da je pozvao poslanika SRS Zorana Krasića sa kojim je uporedio potpise svih poslanika na nekim ranijim dokumetima i na ostavkama koje je našao na stolu da bi utvrdili da nije reč o „nekom podmetanju”.

„Utvrdili smo da su potpisi autentični i ostavke smo predali na pisarnici Skupštine”, kazao je Todorović i dodao da će na prvoj sednici Admninistrativnog odbora morati da se raspravlja o tim ostavkama.;)

mozda je ovo novi pocetak, dosta je bilo finoce. srecno
 

Back
Top