Novi Dan Ponosa-Gej Parada Na Leto

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

lzr

Aktivan član
Poruka
1.867
Pogledajte na sta sam naisao kod nacista:

http://www.stormfront.org/forum/showthread.php?p=6576970
U VECERASNJOJ EPIZODI POLIGRAFA GDE JE GOST BIO PREDSEDNIK GEJ-STREJT ALIJANSE NAJAVLJENA JE PEDERSKA PARADA NA LETO. RECENO JE DA CE GOSTOVATI DJILAS I JOS NEKI "UGLEDNI" LJUDI. OBAVESTITE SVE LJUDE KOJE ZNATE, POSTAVITE OVO NA SVIM FORUMIMA... DA BI SE NA VREME SPREMILI I DA NE BI DOZVOLILI OVIM BOLESNICIMA DA MARSIRAJU SRBIJOM POSTO CE GRAD SIGURNO BITI POD OPSADOM!
Нема потребе то писати великим словима. Чекаће их сви НС Скинси, све навијачке групе, сви српски десничари..... Надам да се да ће то бити и прилика да се обрачунамо са ЗОГ владом, и да ће масон дачић да изведе што више анти-српских жандара на улице, па да се лепо и са њима обрачунамо. Једва чекамо....
Ja mislim da ima i te kako potrebe pisati velikim slovima. Koliko se ljudi okupilo kada je uhapsen Radovan Karadzic? Ako se ne dignemo na noge i ovo ce proci poput toga... Bicemo privodjeni na svakom koraku i pokusavace da nas rasture i pre nego sto napravimo ikakvu ozbiljniju grupu koja ce moci koliko-toliko da se usprotivi policiji. Zbog takvih stvari je bitno da se ovo naglasi i da vec sad pocne da se sprema ozbiljna akcija uzbunjivanja celog drustva na to ko ce da marsira Srbijom.
Сви педери на једном месту... ауууу,... неко би могао да изгуби једно три кила пластике у неком шахту. Какав би то био ватромет.
http://www.b92.net/video/video.php?n...&nav_id=348092

Gledajte od 22.15 do 26.50 konkretno 26.20 "OCEKUJEMO DA SE NA TOM GEJ PRAJDU KOJI CE SE ODRZATI NA LETO..."

"Realnost je antifasisticki skup prosle godine gde je od 12 govornika bilo 2 geja i 1 lezbejka"

Ja o ovome vidim vesti samo na ovom forumu? Nije postavljeno nigde drugde? Zar nikoga drugoga nije briga o onome sta ce se dogoditi? Posle ce se ljudi buniti kada im deca ili unuci budu citali knjige o pederima u prvom razredu, ali bice kasno...
http://en.wikipedia.org/wiki/King_&_King
Kingkiss.jpg

Repriza 2001 u najavi, ili ce da izvedu vojsku na ulice?
 
Moje misljenje je da su se ponovo zaneli i pozurili kao 2001, ali ko zna. Sve u svemu zatvarajte izloge taj dan.

To si u pravu.Mozda patrijote spoje lepo i korisno, pa pocnu da kradu patike da bi brze trcali za gej populacijom.Ili brze bezali od policije.
Nije mi samo jasno kako onaj debil sa stormfronta moze zandare da naziva antisrpskim, kad su zandari dole, na braniku srpstva, na granici sa Kosovom, u KZB, a on ovde palamudi na internetu.
 
To si u pravu.Mozda patrijote spoje lepo i korisno, pa pocnu da kradu patike da bi brze trcali za gej populacijom.Ili brze bezali od policije.
Nije mi samo jasno kako onaj debil sa stormfronta moze zandare da naziva antisrpskim, kad su zandari dole, na braniku srpstva, na granici sa Kosovom, u KZB, a on ovde palamudi na internetu.

Pa idi na taj stormfront pa ga priupitaj ili jos bolje iscimaj ga tamo da se nadjete licno pa da ti objasni.
 
Ma, kakva gej parada, samo nam to treba?
Kao, ako ne učestvuješ, onda si homofobičan, a ako se pomešaš sa njima, proglasiće te da si jedan od njih! :eek:
Niko ih ne dira, imaju svoja prava, mogu da '' trpaju'' gde im je volja, ali parada usred prestonice - neće moći, pa čak iako ih vode oni picopevci Đelić & company.:rtfm:
Nisam licemer da se pravim da mi je drago što će paradirati, ali, nisam ni za upotrebu sile... do leta, videćemo! :think:
 
Pa samo iznosim cinjenice.....ukoliko budu probali da odrze paradu u BG bice svacega to je sigurno....plus ako policija krene u akciju ima da bude gore nego za onaj zadnji miting kad je USa ambasada gorela ili recimo onaj 9.mart i sl.

Bravo, cak i ako bude tako, a nece, jer ce se skupiti sacica patrijotskog jada i bede, cemu se radovati tome?

Pa idi na taj stormfront pa ga priupitaj ili jos bolje iscimaj ga tamo da se nadjete licno pa da ti objasni.

Nema potrebe.Znam odlicno ko drzi nas stormfront, ko za koga radi i ko koga cinkari.Jadna je to bratija.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top