Dal da shvatite jednom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SilverBullet387

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
227
Ana, jelena i novak jaaaaaaooo srpski teniseri jaaaao........ pazite sa vovo oni se zezaju imaju para mislite da je njima stalo do Srbije i do Srpskog naroda? jeste ku... novak slepac nije dao ona gradjevina da se napravi blizzu njegove vile aaaa brate znas ja sam novak djokovic (velika mi *****) imam milione nedam to da pravite tu aaaa dza bu. Jelena se kao slika sa decom kao u tome uziva ustvari je boli ku... za njih. a ana izjavljuje u novinama kako zbog tenisa nema decka, i kao ona je lepa ali nema decka..... i kao ona je najlepsa teniserka sveta ajde bre beste ruzna je ko .......... vozi tu porsea kur.. se nesto ona Maria iz rusije je lepsa 100% od nje. bla bla bla bla bla zar nije tako?
 
Ana, jelena i novak jaaaaaaooo srpski teniseri jaaaao........ pazite sa vovo oni se zezaju imaju para mislite da je njima stalo do Srbije i do Srpskog naroda? jeste ku... novak slepac nije dao ona gradjevina da se napravi blizzu njegove vile aaaa brate znas ja sam novak djokovic (velika mi *****) imam milione nedam to da pravite tu aaaa dza bu. Jelena se kao slika sa decom kao u tome uziva ustvari je boli ku... za njih. a ana izjavljuje u novinama kako zbog tenisa nema decka, i kao ona je lepa ali nema decka..... i kao ona je najlepsa teniserka sveta ajde bre beste ruzna je ko .......... vozi tu porsea kur.. se nesto ona Maria iz rusije je lepsa 100% od nje. bla bla bla bla bla zar nije tako?

ja se slazem da je Maria Sharapova mnogo lepsa i od Ane i od Jelene...i da je Djkovic necu da psujem, ali karakterno slepac od coveka...
 
I meni je jadno kako se bolidi lože na tenisere, a onda posle meča igrači odšetaju sa 200 hiljada ojro, dok fanovi mogu samo da ugase TV.

ma uzimaju milione od turnira, i duplo tolko od reklama...i onda Djkovic folirant, kao drzi govor Kosovo, ovo ono...a on, dodje u Srbiju 2. godisnje...ima para, moze na Marsu da zivi i da placa bilo koji porez na planeti jos 1000 god. ...onda nase patriote kazu, tamo je manji porez...ma lepse mu tamo, i to je normalno...pa nije lud da zivi u Srbiji, kad moze gde hoce...ali je bzvz sto se folira da voli Srbiju...ali to je biznis...tako stvara fanove...a sto vise fanova, bolje ce biti placen za reklame...evo Ana i Jelena su igrale u New Yorku, na egizbicionom mechu, gde je pocasni govor drzao Bil Klinton koji je bio predsednik U.S.A. kada je Srbija bombardovana...i Ana je posle meca izjavila kako je uzbudjena sto je videla predsednika...ali ***, nagradni fond je milion dolara...navikli su da trose...lova cini cuda...
 
ma uzimaju milione od turnira, i duplo tolko od reklama...i onda Djkovic folirant, kao drzi govor Kosovo, ovo ono...a on, dodje u Srbiju 2. godisnje...ima para, moze na Marsu da zivi i da placa bilo koji porez na planeti jos 1000 god. ...onda nase patriote kazu, tamo je manji porez...ma lepse mu tamo, i to je normalno...pa nije lud da zivi u Srbiji, kad moze gde hoce...ali je bzvz sto se folira da voli Srbiju...ali to je biznis...tako stvara fanove...a sto vise fanova, bolje ce biti placen za reklame...evo Ana i Jelena su igrale u New Yorku, na egizbicionom mechu, gde je pocasni govor drzao Bil Klinton koji je bio predsednik U.S.A. kada je Srbija bombardovana...i Ana je posle meca izjavila kako je uzbudjena sto je videla predsednika...ali ***, nagradni fond je milion dolara...navikli su da trose...lova cini cuda...

Pa kad bi i ti putovao svake nedelje iz hotela u hotel, i ti bi bio dva puta godisnje u Srbiji.
Oni su dokazali da su ogromne patrijote, a za takve ljude kao ti nemam reci.
 
Pa kad bi i ti putovao svake nedelje iz hotela u hotel, i ti bi bio dva puta godisnje u Srbiji.
Oni su dokazali da su ogromne patrijote, a za takve ljude kao ti nemam reci.

gde su se dokazali? i kako? bas me zanima...ako racunas izjave sto daju, lade usta...pa to i moja baba moze...lazu skoro kao i politicari...a naivni narod veruje...kakve patriote...ni p od patriota...nemaju bukvalno nikakve veze sa nasom zemljom osim sto igraju jednom u sto god za reprezentaciju...a ni to ne bi radili da nemaju planove da prave ATP i WTA turnir od cega ce uzeti ogromnu lovu...sto se patriotizma tice...dovoljno je spomenuti da je Ana sad na egzibicionom mechu Billie Jean King nakon meca izjavila da je uzbudjena jer je videla predsednika Klintona koji je drzao govor, a koji je bio inicijator bombardovanja Srbije 1999. boli njih dupe za Srbiju...kako Williamsove, Rodik zive u svojoj zemlji, Davidenko u svojoj, Nadal u svojoj, Federer u svojoj...itd...a ne kao visoki su porezi...pa oni ne znaju sta ce s parama...grade multimilionerske vile u inostranstvu jer je tamo lepse...
 
gde su se dokazali? i kako? bas me zanima...ako racunas izjave sto daju, lade usta...pa to i moja baba moze...lazu skoro kao i politicari...a naivni narod veruje...kakve patriote...ni p od patriota...nemaju bukvalno nikakve veze sa nasom zemljom osim sto igraju jednom u sto god za reprezentaciju...a ni to ne bi radili da nemaju planove da prave ATP i WTA turnir od cega ce uzeti ogromnu lovu...sto se patriotizma tice...dovoljno je spomenuti da je Ana sad na egzibicionom mechu Billie Jean King nakon meca izjavila da je uzbudjena jer je videla predsednika Klintona koji je drzao govor, a koji je bio inicijator bombardovanja Srbije 1999. boli njih dupe za Srbiju...kako Williamsove, Rodik zive u svojoj zemlji, Davidenko u svojoj, Nadal u svojoj, Federer u svojoj...itd...a ne kao visoki su porezi...pa oni ne znaju sta ce s parama...grade multimilionerske vile u inostranstvu jer je tamo lepse...

Pa normalno da ce Rodic i Wilijamsove zivet u Americi kad se tamo igra pola turnira godisnje.
 
gde su se dokazali? i kako? bas me zanima...ako racunas izjave sto daju, lade usta...pa to i moja baba moze...lazu skoro kao i politicari...a naivni narod veruje...kakve patriote...ni p od patriota...nemaju bukvalno nikakve veze sa nasom zemljom osim sto igraju jednom u sto god za reprezentaciju...a ni to ne bi radili da nemaju planove da prave ATP i WTA turnir od cega ce uzeti ogromnu lovu...sto se patriotizma tice...dovoljno je spomenuti da je Ana sad na egzibicionom mechu Billie Jean King nakon meca izjavila da je uzbudjena jer je videla predsednika Klintona koji je drzao govor, a koji je bio inicijator bombardovanja Srbije 1999. boli njih dupe za Srbiju...kako Williamsove, Rodik zive u svojoj zemlji, Davidenko u svojoj, Nadal u svojoj, Federer u svojoj...itd...a ne kao visoki su porezi...pa oni ne znaju sta ce s parama...grade multimilionerske vile u inostranstvu jer je tamo lepse...

Pazi uporedjujes Ameriku, Spaniju, Svajcarsku sa Srbijom ... smesno je zaista..
Pa i sam Zastin Enan je izabrala Monako :-) I ona je izdajica bila, i jos milion njih :super:
 
zasto da gase temu? zato sto se necije misljenje ne poklapa sa tvojim ili necijim drugim? svako ima rpavo na svoje misljenje...neko misli ovako, neko onako...ti mislis da je tvoj stav ispravan, ja mislim da je moj...

Ne mogu da shvatim kako neko moze da pljuje po svojim teniserima, sta i ako nisu najbolji, nasi su, medju najboljima na svetu su, ostvarili su mnogo toga i da sada prestanu da igaju, a ti se nalazis pametan da pricas kako su nikakvi... da slucajno nisu titule osvajali, jer su im drugi predavali meceve, pustali ih da pobede ????
 
.... vozi tu porsea kur.. se nesto ona Maria iz rusije je lepsa 100% od nje. bla bla bla bla bla zar nije tako?[/QUOTE]

Zaista je ruzna :super::super::super: Kako li onda izgledaju lepe zene?? :super:

2dre5g7.jpg


nyuu7t.jpg
 
ja imam ideju da svako ko hoce da pljuje po nasim teniserima otvori posebnu temu.
tako cemo na jednoj komentarisati da li je nole folirant,na drugoj kako izdajice naseg naroda ne zive u srbiji,na trecoj da je njihovo tenisko umece ravno nuli i tako u nedogled.
ajde bas ce biti zanimljivo.
 
dobro je da je neko shvatio kakvi su oni NE gasite temu. A ne znam kako to da je ana najlepsa teniserka kad je maria sarafova lepsa

Tebi je vjerovatno i Marej ljepsi od Ane...ana je 1000000 puta ljepsa od Sarapove.Kad je pogledam shvatom da nema nista zenstveno u sebi.
To sto pokusavas da kazas ovom temom totalno ti pada u vodu kao i Hessovo nastojanje da nadje istomisljenika ;).
Vidis oni su mozda pored nasih ostalih sportista ono sto nas bar malo pozitivno predstavi u svjetu...i to je dosta od njih.Kada pratim dnevnik i kada svicarci pomenu da je neko od njih osvojio turnir,taj momenat i taj osjecaj u tom momentu ne bih mjenjao nizasta na svjetu.Tada budem ponosan sto sam srbin i to je dosta od njih da za uvjek imaju moju naklonost i postovanje.
Vi,ljudi koji radi svoje bolesne ljubomore i zavisti to ne vidite to je vas teret koji cete nositi citavog zivota ;)...sami ste krivi sto ne zelite da progledate na oci ;).Nema te stvari koju vi mozete napisati da bi umanjli ove licnosti u mojim i ocima jos miliona onih koji se osjecaju kao ja...pocrkajte od ljubomore i zavisti ;).
 
Poslednja izmena:
Tebi je vjerovatni i Marej ljepsi od Ane...ana je 1000000puta ljepsa od Sarapove.Kad je pogledam shvatom da nema nista zenstveno u sebi.
To sto pokusavas da kazae ovpm temom totalno ti pada u vodu kao i Hessovo nastojanje da nadje istomisljenika ;).
Vidis oni su mozda pored nasih ostalih sportista ono sto nas bar malo pozitivno predstavi u svjetu...i to je dosta od njih.Kada pratim dnevnik i kada svicarci pomenu da je neko od njih osvojio turnir,taj momenat i taj osjecaj u tom momentu ne bih mjenjao nizasra na svjetu.Tada budem ponosan sto sam srbin i to je dosta od njih da za uvjek imaju moju naklonost i postovanje.
VI ljudi kojivradi svoje bolestne ljubomore i zavisti to ne vidite to je vas teret koji cete nositi citavog zivota ;)...sami ste krivi sto ne zelite da progledate na oci ;).Nema te stvari koju vi mozete napisati da bi umanjli ove licnosti u mojim i ocima jos miliona onih koji se osjecaju kao ja...pocrkajte od ljubomore i zavisti ;).

:klap::klap::klap:
 
Ana, jelena i novak jaaaaaaooo srpski teniseri jaaaao........ pazite sa vovo oni se zezaju imaju para mislite da je njima stalo do Srbije i do Srpskog naroda? jeste ku... novak slepac nije dao ona gradjevina da se napravi blizzu njegove vile aaaa brate znas ja sam novak djokovic (velika mi *****) imam milione nedam to da pravite tu aaaa dza bu. Jelena se kao slika sa decom kao u tome uziva ustvari je boli ku... za njih. a ana izjavljuje u novinama kako zbog tenisa nema decka, i kao ona je lepa ali nema decka..... i kao ona je najlepsa teniserka sveta ajde bre beste ruzna je ko .......... vozi tu porsea kur.. se nesto ona Maria iz rusije je lepsa 100% od nje. bla bla bla bla bla zar nije tako?
ko te je to dirao?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top