Luksuz iz budžeta Republike Srbije

BorkoBg

Početnik
Poruka
7
Crni luksuzni Džip marke Land Rover je polako dosao iz pravca skupstine tražeći parking mesto... Visok krupan proćelav mladić je izašao iz auta i dok je odlazio u pravcu skupštine, okretao se na sve strane. Verovatno je otišao da završi neki poslić u skupštini.

E sad, ne bih se ni osvrnuo da nije ispod šoferke imao karticu na kojoj je pisalo Ministarstvo pravde Republike Srbije, drugo opštinsko javno tužilaštvo... Zar je moguće da imaju vozilo čija je vrednost oko 100.000 eura? Ako je njegovo privatno vozilo, jel moguće da je toliko zaradio na pošten način radeći?

Ništa više neću komentarisati, možete slobodno na temi kačiti fotografije skupocenih limuzina koje su kupljene od našeg poreza u jednoj siromašnoj zemlji zvanoj Srbija.


 
Pošto je auto jako prljav, zaključio bih da je njegovo lično vozilo. Ako je plata sudije ne veća od 1.000 eura, znači li to da je mladi gospodin radio 10 godina samo za ovaj auto?

Mislim da bi moglo jako lepo da se informiše javnost sa dokumentima i fotografijama barem na internetu. Kada pogledam kako je procurela informacija o plaćanju otkupa za varvarina Miladina Kovačevića koja je mislim milion eura... Znate na sta mislim :)
 
Predlažem...

s6000762.th.jpg
 
Ih,bre sve vas cudi sta se desava u zemlji Dembrliji.
Pa oni naravno da svi zaradjuju na posten nacin,naravno da su su se mucili da bi zavrsli skole,spavali po raznim mestima,
trpeli sve i svasta ,konobarisali kao i ova deca sto su po fakuletima,neko je cak i nosio gajbe.
Sto vi niste to radili pa bi imali ovakav auto.
Ja nisam,jer su moji imali previse pa sam se zajebavala.....sala mala.
 
niko, ali niko, nije oslobodjen placanja parkiranja na obelezenim (bela boja) parking mestima

visok, krupan mladic je u prekrsaju, ocigledno ne prvi put

u prekrsaju je i parking servis, jer ne sprovodi propise beogradskih vlasti, inace veoma stroge za obicne gradjane

bezocno seljacko postupanje je valjda znak brzog pocetka kraja rezima
 
ja sam danas na kopaoniku video ispred granda jedno 6-7 crnih audija A8 4.2 ganc novih sa plavim rotacijama. Nijedan od tih automobila nije ispod 100.000 eura . Nijedan.

Drzava u dugovima, penzionerima i radnicima na budzetu smanjuju plate a oni kupuju dzipove i limuzine od 100.000 eura.

Bas mi rece keva da su im smanjili plate za 11% vec , jer im je smanjen efektivan bod po kojima se obracunava licni dohodak.
 
Crni luksuzni Džip marke Land Rover je polako dosao iz pravca skupstine tražeći parking mesto... Visok krupan proćelav mladić je izašao iz auta i dok je odlazio u pravcu skupštine, okretao se na sve strane. Verovatno je otišao da završi neki poslić u skupštini.

E sad, ne bih se ni osvrnuo da nije ispod šoferke imao karticu na kojoj je pisalo Ministarstvo pravde Republike Srbije, drugo opštinsko javno tužilaštvo... Zar je moguće da imaju vozilo čija je vrednost oko 100.000 eura? Ako je njegovo privatno vozilo, jel moguće da je toliko zaradio na pošten način radeći?

Ništa više neću komentarisati, možete slobodno na temi kačiti fotografije skupocenih limuzina koje su kupljene od našeg poreza u jednoj siromašnoj zemlji zvanoj Srbija.



Ako te zbog ovoga upase ima da ti donosimo bombone i cigare :rotf:
 
ma auto je dobar, samo kolika je plata u tom ministarstvu kad to voze

a gde je seka i smanjenje svega i svacega, radnih mesta, plata, toplog obroka i penzija

pa taj auto ako je bemzinac ima 5.000 kubika, ko to poji, pa jos od plate

lele, sto je nama u srbiji lepo
 
ja sam danas na kopaoniku video ispred granda jedno 6-7 crnih audija A8 4.2 ganc novih sa plavim rotacijama. Nijedan od tih automobila nije ispod 100.000 eura . Nijedan.

Drzava u dugovima, penzionerima i radnicima na budzetu smanjuju plate a oni kupuju dzipove i limuzine od 100.000 eura.

Bas mi rece keva da su im smanjili plate za 11% vec , jer im je smanjen efektivan bod po kojima se obracunava licni dohodak.

Ae da skupimo pare i da ti kupimo neki fotoaparat pa da snimiš tu perjanicu ekonomske elite u Srbiji? :lol:
Inače drugar koji je pravnik kaze da je to drugo opštinsko neka beda od sudstva :P
 

Back
Top