Na Kopaniku skup srpskih lopova i bagre

lupas rale lupas

koja je ovo banda lopovska

dosao je lukasenko a ne juscenko . lukasenko je predsednik belorusije

odoh sutra opet ujutru na skijanje pa ko zna , mozda budem imao srece pa pokupim nekog od ovih lopova sa sve skijama i kacigom - na stazi z:D

kriza uveliko a oni msto da sastanak odrze u nekoj kancelariji u beogradu dosli na kopaonik da se bahate trose narodne pare i izivljavaju


a najjace od svega je sto su doveli ove slepce iz zandarmerije i posadili ih na zicare i staze kao nesto da kontrolisu
 
lupas rale lupas

koja je ovo banda lopovska

dosao je lukasenko a ne juscenko . lukasenko je predsednik belorusije

odoh sutra opet ujutru na skijanje pa ko zna , mozda budem imao srece pa pokupim nekog od ovih lopova sa sve skijama i kacigom - na stazi z:D

kriza uveliko a oni msto da sastanak odrze u nekoj kancelariji u beogradu dosli na kopaonik da se bahate trose narodne pare i izivljavaju


a najjace od svega je sto su doveli ove slepce iz zandarmerije i posadili ih na zicare i staze kao nesto da kontrolisu

U pravu si, lupio sam. Prepoznao sam ga sa slike.... S druge strane, ne znam šta Rale lupa, greška je moja :lol:
 
lupas rale lupas

koja je ovo banda lopovska

dosao je lukasenko a ne juscenko . lukasenko je predsednik belorusije

odoh sutra opet ujutru na skijanje pa ko zna , mozda budem imao srece pa pokupim nekog od ovih lopova sa sve skijama i kacigom - na stazi z:D

kriza uveliko a oni msto da sastanak odrze u nekoj kancelariji u beogradu dosli na kopaonik da se bahate trose narodne pare i izivljavaju


a najjace od svega je sto su doveli ove slepce iz zandarmerije i posadili ih na zicare i staze kao nesto da kontrolisu


Je li mislis da je sasvim normalno da ti sebi priustis skijanje na Kopaoniku a da ministri to izbegnu jer je eto ekonomska kriza? :p
Ako je kriza njima onda neka bude i tebi.
 
lupas rale lupas

koja je ovo banda lopovska

dosao je lukasenko a ne juscenko . lukasenko je predsednik belorusije

odoh sutra opet ujutru na skijanje pa ko zna , mozda budem imao srece pa pokupim nekog od ovih lopova sa sve skijama i kacigom - na stazi z:D

kriza uveliko a oni msto da sastanak odrze u nekoj kancelariji u beogradu dosli na kopaonik da se bahate trose narodne pare i izivljavaju


a najjace od svega je sto su doveli ove slepce iz zandarmerije i posadili ih na zicare i staze kao nesto da kontrolisu

Znanje iz ekonomije se konačno isplatilo i u RL, ne samo ovde, čestitam kolega Tikomire.
 
Poslednja izmena:
ja idem za svoje pare a ne za narodne....

u drzavi je kriza i prvi koji bi trebali da stede jesu drzavni sluzbenici

lopine i bagra

Kako sam znala da ces bas ovo odgovoriti? :)

Te koji trose na taj i bilo kakav drugi nacin narodne pare, birao je narod pa samim tim i njihove pare su njihove koliko tebi tvoje.

Ovo ne shvati kao bilo kakvu prepirku, odreagovala sam na tvoj post zato sto je bio simpatican a ne zato sto vodim tudju brigu ko, koliko i gde trosi svoj ili tudji novac.
 
lupas rale lupas

koja je ovo banda lopovska

dosao je lukasenko a ne juscenko . lukasenko je predsednik belorusije

odoh sutra opet ujutru na skijanje pa ko zna , mozda budem imao srece pa pokupim nekog od ovih lopova sa sve skijama i kacigom - na stazi z:D

kriza uveliko a oni msto da sastanak odrze u nekoj kancelariji u beogradu dosli na kopaonik da se bahate trose narodne pare i izivljavaju


a najjace od svega je sto su doveli ove slepce iz zandarmerije i posadili ih na zicare i staze kao nesto da kontrolisu

Ti se skijaj a JA kada prodjem tuda za Pazar mozda Te nagazim zajedno sa Lukasenkom pa da popricamo- 'oce li Belorusija da se vrati u SSSR i jos neke otcepljene. Sta mislis da li mozemo da delujemo.
 
Kako sam znala da ces bas ovo odgovoriti? :)

Te koji trose na taj i bilo kakav drugi nacin narodne pare, birao je narod pa samim tim i njihove pare su njihove koliko tebi tvoje.

Ovo ne shvati kao bilo kakvu prepirku, odreagovala sam na tvoj post zato sto je bio simpatican a ne zato sto vodim tudju brigu ko, koliko i gde trosi svoj ili tudji novac.

narod ih nije birao da pljackaju i kradu vec da tim nnovcem prikupljenim od poreza naprave nesto dobro na korist cele drzave kao recimo neki autoput, hidrocentralu, mostove i tako to.

a ovi tvoji lopovi ne da nisu za ovih 9 godina napravili nijedan autoput hidrocentralu ili most - nego su sve pare pokrali i potrosili.

a za to ih narod nije birao.
 
Je li mislis da je sasvim normalno da ti sebi priustis skijanje na Kopaoniku a da ministri to izbegnu jer je eto ekonomska kriza? :p
Ako je kriza njima onda neka bude i tebi.

meni nije kriza a njima jeste kriza jer drzava nema novca i preti joj bankrot

i u takvim uslovima kad drzava nema novca i kad joj preti opsta propast logicno je da drzavni sluzbenici pristede pare a ne da ih trose kao da krize nema.

znas ti to naravno, nego se samo malo pravis blesava
 
narod ih nije birao da pljackaju i kradu vec da tim nnovcem prikupljenim od poreza naprave nesto dobro na korist cele drzave kao recimo neki autoput, hidrocentralu, mostove i tako to.

a ovi tvoji lopovi ne da nisu za ovih 9 godina napravili nijedan autoput hidrocentralu ili most - nego su sve pare pokrali i potrosili.

a za to ih narod nije birao.

Jesam te lepo molila da ne shvatas moju reakciju neprijateljskom jer zaista nemas razloga, ali dobro, kako zelis.
Lopovi kako ih ti nazivas ni slucajno nisu moji, ja na zalost nemam pravo da glasam u matici ni za njih ni za bilo koga drugog. Da su moji kao sto mislis oni bi mi to pravo dali bas onako kao sto je mojim susedima Hrvatima dala njihova matica.
 
Kako sam znala da ces bas ovo odgovoriti? :)

Te koji trose na taj i bilo kakav drugi nacin narodne pare, birao je narod pa samim tim i njihove pare su njihove koliko tebi tvoje.

Ovo ne shvati kao bilo kakvu prepirku, odreagovala sam na tvoj post zato sto je bio simpatican a ne zato sto vodim tudju brigu ko, koliko i gde trosi svoj ili tudji novac.

ovaj tvoj post pokazuje samo koliko si moralno nezrela osoba i koliko ti je ogranicena svest.

to sto su na vlasti ne znaci da mogu drzavni novac da trose kao svoj.

to sto su na vlasti ne znaci da su su drzavne pare u stvari njihove pare.

procitaj malo o krivicnom delu zloupotrebe sluzbenog polozaja i krivicnom delu pronevere

to su dela kada sluzbeno lice trosi nenamenski drzavna ili firmina sredstva.
 
Jesam te lepo molila da ne shvatas moju reakciju neprijateljskom jer zaista nemas razloga, ali dobro, kako zelis.
Lopovi kako ih ti nazivas ni slucajno nisu moji, ja na zalost nemam pravo da glasam u matici ni za njih ni za bilo koga drugog. Da su moji kao sto mislis oni bi mi to pravo dali bas onako kao sto je mojim susedima Hrvatima dala njihova matica.

pa cim ih podrzavas - tvoji su ;)
 

Back
Top