Na Kopaniku skup srpskih lopova i bagre

udishi ti taj "zdravi" bg smog i tripuj se kako ti je lepo , kako si do jaja , a ja "seljak" cu sutra da uzivam u prirodi lepom vremen, svezem planinskom vazduhu i dobrom skijanju z:D
malo sutra , ski centar na Kopu je sve suprotno od ovih gore reci , sa svim onim zgradetinama ,gradilistima , gomilom automobila i motornih sanki , autobusa i kamioncina na samom vrhu planine
 
1111111ly0.gif


Заједнички регионални одговор

Премијер Републике Српске Милорад Додик оценио је да земље југоисточне Европе треба да осмисле мере за борбу против кризе, водећи рачуна пре свега о својим интересима. – Ја сам научио и видим да велики свет и велике земље гледају сами себе. Не осврћу се или се минимално осврћу према нама. Зато наше мере морају да буду ефикасне, брзе и само наше – рекао је Додик. Додик је оценио да „кривци” за економску кризу нису у региону југоисточне Европе и да је криза настала на другом месту, „а нама испоручена као нешто чиме треба да се бавимо”. – Можемо бити кривци ако не предузмемо довољно ефикасне мере које ће само за нас бити одбрана од те глобалне кризе – казао је он.
 
malo sutra , ski centar na Kopu je sve suprotno od ovih gore reci , sa svim onim zgradetinama ,gradilistima , gomilom automobila i motornih sanki , autobusa i kamioncina na samom vrhu planine

nema gradilista na vrhu, sto se tice automobila 90% njih dodje autom parkira ga i ne pomera ga nedelju dana .

dodji da vidis, super je, nemoj pustati drugima da te lazu :ok:
 
e znaci stigao sam pre pola sata iz "srpskog davosa" i ovih funkcionera nigde nema , ne mozes videti nigde nikog, pozabijali se svi po sobama, doduse i lose je vreme dosta , spustila se teska magla i skoro se ne vidi prst pred okom, a i oporavljaju se od sinocnje pijanke u planinskoj kuci i grandu gde su rokali do 6 ujutro.....

jos je svaki ministar dosao sa svitom od 20 ljudi , ciji boravak na kopaoniku naravno placaju gradjani srbije z:D

jedini tragovi njihovog prisustva su policajac na svakih 15 metara kao i njihove skupe limuzine kupljene krvavo opljackanim narodnim novcem koje su bahato parkirane na sred puta
 
Ударна вест на "Главним вестима" Тијанићеве РТС :

- Божа Дерикожа је поново почео да скија и истуширао се хладном водом ...
- Преподневној дебати присуствовало десет-петнаест Ехперата ...
- Главна Дебата ће бити одложена због Динкићевог ноћног скијања ...


Иначе Ехперти се посвађали :
Драгутиновићка је за фиксни курс, Јелашић за флексибилни, а остали су мудро ћутали ...
 

Back
Top