Ukraden mobilni!!
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Ukraden mobilni!!

Elita Profimare (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano Ukraden mobilni!!

Da li neko zna kako moze da se pronadje ukradeni mobilni telefon(sa karticom).Osim odlaska u mup i prijave kradje da li postoji jos neki nacin.Unapred puno zahvalan!

Guest

Podrazumevano Re: Ukraden mobilni!!

:shock: Dlakava Strvina zeli da pomogne... Slobodno se obrati policiji. Veruj mi natji tje ga! Vratjaju chak i one sa kamerom. Jedan lik pitao kako se koristi kamera od "prodavca" i hehehe, nakachio se na mrezu, ovi ga detektovali i hehe imali sliku... :wink:

NN lice
    Guest

Podrazumevano

Lepo nazoves taj broj sa nekog fiksnog i trazis na primer (lupis ime) Srdjana. Ako kaze da nema takvog tu ti pitaj zar to nije njegov broj a onda mu procitas taj tvoj broj mobilnog ali namerno jedan broj promeni da bi izgledalo da si pogresno ukucao-la broj. U slucaju da to radis ukoliko je sa druge strane muski glas pozeljno bi bilo da ga zovne zensko. E onda Ti (zensko) mozda upali i upoznavanje, tu ti je bitno da se sazna ime tog koji se javio na tvom broju mobilnog. Nakon par dana okrenes sa nekog fiksnog opet taj broj i pozoves tog koji se javio po njegovom imenu i kazes mu:" ...brzo mi reci gde si na kom broju mogu da te dobijem (fiksni broj mu trazis) zovem te sa govornice a malo imam kredita." Ako te pita ko si ti lupi neko ime valjda postoji takav covek kojeg on poznaje. E ako ti da broj fiksni ti onda lako proveris na koga se vodi taj broj! I eto ti kod koga ti je mobilni! Kapiras? Veruj mi da ta sema uspeva !

the best
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio NN lice
    Lepo nazoves taj broj sa nekog fiksnog i trazis na primer (lupis ime) Srdjana. Ako kaze da nema takvog tu ti pitaj zar to nije njegov broj a onda mu procitas taj tvoj broj mobilnog ali namerno jedan broj promeni da bi izgledalo da si pogresno ukucao-la broj. U slucaju da to radis ukoliko je sa druge strane muski glas pozeljno bi bilo da ga zovne zensko. E onda Ti (zensko) mozda upali i upoznavanje, tu ti je bitno da se sazna ime tog koji se javio na tvom broju mobilnog. Nakon par dana okrenes sa nekog fiksnog opet taj broj i pozoves tog koji se javio po njegovom imenu i kazes mu:" ...brzo mi reci gde si na kom broju mogu da te dobijem (fiksni broj mu trazis) zovem te sa govornice a malo imam kredita." Ako te pita ko si ti lupi neko ime valjda postoji takav covek kojeg on poznaje. E ako ti da broj fiksni ti onda lako proveris na koga se vodi taj broj! I eto ti kod koga ti je mobilni! Kapiras? Veruj mi da ta sema uspeva !
    COOL a sta da radi ako je taj tip -- ta??
    i sta da radi ako je kartica izvadjena i stavljena druga?
    da te vidim majstore ;0)) :wink:

Guest

Podrazumevano

Onda se oprosti

ZmajZlatiborski
    Guest

Podrazumevano

Tebra,obrati se interpolu!Ako te iskuliraju,ti kukaj iz sve glasa mozda pomogne.. :wink: [/b]

Pera, Mika & Laza Co.
    Guest

Podrazumevano

Bas smo u udruzenju lopova srbije (ULS) razgovarali o tvom problemu. Pitali smo jedan drugog da neko nije slucajno "pozajmio" i utvrdili smo da nije niko. E, sad, ako ti je dekodiran mob moze bilo koja kartica da se stavi, mob ce biti nadjen ali samo u tom slucaju tj da je dekodiran. ULS nista nije kriv...

Slične teme

1. Ukraden laptop
    Autor valiantpanter u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 28.03.2008., 02:58
  2. Ukraden mobilni sa karticom...
    Autor purpurna magla u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 19.02.2007., 16:51
  3. ukraden tel i kartica
    Autor sečko u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 4