Ekonomska kriza

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SilverBullet387

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
227
zelim da vas pitam sve, kako se snalazite i da li vam je teska ova besparica? imate li posao? gde radite? i recite kolika vam je plata (ako nije tajna) i da li je primate redovno i da li primate celu (ili vam je odbijeno 10 - 20 posto)?
 
zelim da vas pitam sve, kako se snalazite i da li vam je teska ova besparica? imate li posao? gde radite? i recite kolika vam je plata (ako nije tajna) i da li je primate redovno i da li primate celu (ili vam je odbijeno 10 - 20 posto)?

Najnormalnije, krize i nema , to je samo izazivanje psiholoskog efekta, zarad nekih visih ciljeva.

Radim

Poslovna tajna

Celu platu , da mi odbiju 10% ,nedam bre.
 
zelim da vas pitam sve, kako se snalazite i da li vam je teska ova besparica? imate li posao? gde radite? i recite kolika vam je plata (ako nije tajna) i da li je primate redovno i da li primate celu (ili vam je odbijeno 10 - 20 posto)?

Prvo, da bi imao pravo da trazis informacije, treba da ih pruzis zauzvrat.
Osim toga, ne bih ti ni rekla, jer je meni strogo zabranjeno da pricam o plati i o firmi na forumima, a moj ceo rad na kompu se moze propratiti.
I na kraju, zasto su ti takve informacije potrebne?
Ja bih mogla da koristim forum da dodjem do nekih podataka, pa to ne radim ,ejr mislim da to uopste nije lepo.
Platite marketinsku agenciju i pustite nas forumase da se druzimo i svadjamo!
 

:hahaha:

e vidis tome nisam razmisljao :sad2:

:hahaha::hahaha:

Prvo, da bi imao pravo da trazis informacije, treba da ih pruzis zauzvrat.
Osim toga, ne bih ti ni rekla, jer je meni strogo zabranjeno da pricam o plati i o firmi na forumima, a moj ceo rad na kompu se moze propratiti.
I na kraju, zasto su ti takve informacije potrebne?
Ja bih mogla da koristim forum da dodjem do nekih podataka, pa to ne radim ,ejr mislim da to uopste nije lepo.
Platite marketinsku agenciju i pustite nas forumase da se druzimo i svadjamo!

:roll::roll::roll: iskuliraj........
 
brate odgedaj (ako vec nisi) filmove digitalni andjeo 1 i 2 i elektronski logor...... (to nisu oni filmovi gde se glumi nego poucni) pa zi foru neko hoce da na sje.. zato nam svi pomazu da udjemo u EU da bi nas posle sje... znaci nesto imamo sto drugi nemaju. ali sta je to?

aham pokushacu da najdem te filmove, ima li ih na netu?

A jeste, bash gledam kao kazu ovi na onom kvizu Zdravo Evropo, ambasadori, kao da cemo uci pre nego to i zelimo tako neshto....mozda ele da nam degradiraju sistem skolovanja, ko bi li ga znao...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top