Ubili, pa se slikali!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 48

Tema: Ubili, pa se slikali!

Iskusan strawbbery_city (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Podrazumevano Ubili, pa se slikali!

Ubili, pa se slikali!

TUŽILAŠTVO za ratne zločine identifikovalo je jednog od dvojice kosovskih Srba koje su ubili pripadnici OVK na severu Albanije, a potom se sa njima i fotografisali.
    Rade Dragović iz Peći, prepoznao je svog oca Predraga kada je video fotografiju u novinama.
    - Pre nekoliko dana me je pozvao prijatelj i rekao da kupim novine - ispričao je Rade Dragović u ponedeljak na konferenciji za novinare koju je organizovalo Tužilaštvo za ratne zločine. - Uzeo sam ih i video svog oca. Prepoznao sam ga po brkovima, bradi i zaliscima koje je imao.
    Poslednja osoba koja je Predraga videla živog, bila je njegova majka sa kojom je ostao u kući, kada je cela porodica pobegla. 22. juna izašao je da kupi cigare, i više se nije vratio.
    - Moj otac je bio civil - nastavlja Rade. - Nije hteo da ode iz Peći, jer je govorio da nije kriv ni za šta. Ni on, niti iko od nas nije učestvovao ratu. A na slici je u uniformi.
    Srpski tužilac za ratne zločine Vladimir Vukčević koji je prisustvovao konferenciji, objašnjava da su pripadnici OVK najverovatnije obukli Predragu uniformu neposredno pre nego što su ga ubili, kako bi izgledalo da je on - vojnik, a ne civil.
    - Sa sigurnošću od 100 odsto možemo da kažemo da je ovo Predrag Dragović - rekao je Vukčević. - Rade je doneo i njegovu sliku koju smo uporedili sa ovom, i sumnje nema! Njegov nestanak je prijavljen Međunarodnom komitetu Crvenog krsta 2002. godine, otkad se i nalazi u knjizi nestalih osoba. Inače, do ovih fotografija smo došli istražujući sudbinu više od 300 osoba koje su nestale. Mada je ovaj postupak zatvoren za javnost, mi smo objavili fotografije kako bismo mogli da identifikujemo žrtve.
    Tužilaštvo za ratne zločine je, prema rečima njegovog portparola Bruna Vekarića, došlo do kompletnog Unmikovog izveštaja. U njemu se, pored već poznatih stvari, nalaze i fotografije kontejnera za medicinski otpad koji je pronađen u blizini ”žute kuće” za koju se veruje da je bila ”klanica”, lekovi za opuštanje mišića i hirurški instrumenti.
    - Ovi dokazi su se nalazili u Haškom tribunalu, ali su uništeni zbog izlazne strategije, bez zle namere - rekao je Vekarić.
    Prema Vekarićevim rečima, Tužilaštvo će ponovo zatražiti od albanskih vlasti da zajedno rade na ovoj istrazi. Velika pomoć se očekuje i od izvestioca Saveta Evrope Dika Martija koji će krajem meseca, upravo povodom ovog problema, doći u Srbiju.

SLEDE NOVI DOKAZI
    BIVŠI reporter ”Njujork tajmsa” Čak Sudetić i koautor knjige Karle del Ponte u kojoj ona opisuje zločine nad Srbima na Kosovu i Metohiji i vađenje organa žrtvama koje su prebačene u Albaniju, izjavio je da će u narednih šest nedelja doći do novih otkrića o tim zločinima.
    Sudetić je rekao da se tim slučajem sada bavi specijalni izvestilac Saveta Evrope za pitanja trgovine ljudskim organima Dik Marti, koji je zaslužan za otkrivanje tajne mreže zatvora CIA u Evropi.
    ”Njuzvik”, u tekstu ”Tihi ratnik”, koji govori o knjizi bivše glavne tužiteljke Haškog tribunala, čije je englesko izdanje objavljeno prošlog meseca, citira Sudetićeve reči da za zločine protiv Srba i vađenje organa postoje čvrsti dokazi.

Domaćin Yopa_2.0 (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano Re: Ubili, pa se slikali!

Sad kad dodje dezurna ekipa apologeta albanskog nacizma...

Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

ma moze da mi p....... stavljam namerno temu da se ne zaboravi,svakog dana po jednu ovakvu temu

Elita
    Učlanjen
    28.09.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio strawbbery_city Pogledaj poruku
    Ubili, pa se slikali!

TUŽILAŠTVO za ratne zločine identifikovalo je jednog od dvojice kosovskih Srba koje su ubili pripadnici OVK na severu Albanije, a potom se sa njima i fotografisali.
    Rade Dragović iz Peći, prepoznao je svog oca Predraga kada je video fotografiju u novinama.
    - Pre nekoliko dana me je pozvao prijatelj i rekao da kupim novine - ispričao je Rade Dragović u ponedeljak na konferenciji za novinare koju je organizovalo Tužilaštvo za ratne zločine. - Uzeo sam ih i video svog oca. Prepoznao sam ga po brkovima, bradi i zaliscima koje je imao.
    Poslednja osoba koja je Predraga videla živog, bila je njegova majka sa kojom je ostao u kući, kada je cela porodica pobegla. 22. juna izašao je da kupi cigare, i više se nije vratio.
    - Moj otac je bio civil - nastavlja Rade. - Nije hteo da ode iz Peći, jer je govorio da nije kriv ni za šta. Ni on, niti iko od nas nije učestvovao ratu. A na slici je u uniformi.
    Srpski tužilac za ratne zločine Vladimir Vukčević koji je prisustvovao konferenciji, objašnjava da su pripadnici OVK najverovatnije obukli Predragu uniformu neposredno pre nego što su ga ubili, kako bi izgledalo da je on - vojnik, a ne civil.
    - Sa sigurnošću od 100 odsto možemo da kažemo da je ovo Predrag Dragović - rekao je Vukčević. - Rade je doneo i njegovu sliku koju smo uporedili sa ovom, i sumnje nema! Njegov nestanak je prijavljen Međunarodnom komitetu Crvenog krsta 2002. godine, otkad se i nalazi u knjizi nestalih osoba. Inače, do ovih fotografija smo došli istražujući sudbinu više od 300 osoba koje su nestale. Mada je ovaj postupak zatvoren za javnost, mi smo objavili fotografije kako bismo mogli da identifikujemo žrtve.
    Tužilaštvo za ratne zločine je, prema rečima njegovog portparola Bruna Vekarića, došlo do kompletnog Unmikovog izveštaja. U njemu se, pored već poznatih stvari, nalaze i fotografije kontejnera za medicinski otpad koji je pronađen u blizini ”žute kuće” za koju se veruje da je bila ”klanica”, lekovi za opuštanje mišića i hirurški instrumenti.
    - Ovi dokazi su se nalazili u Haškom tribunalu, ali su uništeni zbog izlazne strategije, bez zle namere - rekao je Vekarić.
    Prema Vekarićevim rečima, Tužilaštvo će ponovo zatražiti od albanskih vlasti da zajedno rade na ovoj istrazi. Velika pomoć se očekuje i od izvestioca Saveta Evrope Dika Martija koji će krajem meseca, upravo povodom ovog problema, doći u Srbiju.

SLEDE NOVI DOKAZI
    BIVŠI reporter ”Njujork tajmsa” Čak Sudetić i koautor knjige Karle del Ponte u kojoj ona opisuje zločine nad Srbima na Kosovu i Metohiji i vađenje organa žrtvama koje su prebačene u Albaniju, izjavio je da će u narednih šest nedelja doći do novih otkrića o tim zločinima.
    Sudetić je rekao da se tim slučajem sada bavi specijalni izvestilac Saveta Evrope za pitanja trgovine ljudskim organima Dik Marti, koji je zaslužan za otkrivanje tajne mreže zatvora CIA u Evropi.
    ”Njuzvik”, u tekstu ”Tihi ratnik”, koji govori o knjizi bivše glavne tužiteljke Haškog tribunala, čije je englesko izdanje objavljeno prošlog meseca, citira Sudetićeve reči da za zločine protiv Srba i vađenje organa postoje čvrsti dokazi.
    ..CISTA PROPAGANDA

evo dokaza gdje RTS priznaje laz o zaklanoj djeci u VU..
    https://www.youtube.com/watch?v=SfQV0q0rivk&feature=related
    Poslednji put ažurirao/la iwo jima : 03.03.2009. u 11:02

Domaćin Yopa_2.0 (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Citat Original postavio iwo jima Pogledaj poruku
    ..CISTA PROPAGANDA

evo dokaza gdje RTS priznaje laz o zaklanoj dejcu u VU..
    Evo ga prvi... I jos neinteligentan. Kakve qurcheve veze ima Vukovar sa ovim? Covek je prepoznao svog oca medju ubijenima, a ti dodjes i lezerno se pokenyas na njegovu zrtvu.

Sad bih ti svasta rekao, al' banovali bi me. Al' smatraj da sam ti se nayebao kompletne familije neljudske...
    Poslednji put ažurirao/la Yopa_2.0 : 03.03.2009. u 11:00

Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

..CISTA PROPAGANDA

evo dokaza gdje RTS priznaje laz o zaklanoj dejcu u VU..
    pa normalno da je laz ubijeni su Srbi,a to kvari idealnu sliku o vama,siptarima i ostalim vi ste se u RSK dokazali.....aj sad ne kaki vise skloni se sa teme ne tice te se

Veoma poznat Mitternachtsträumer (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

..CISTA PROPAGANDA

Jedna laž = sve laži?

Imaš li ti konkretan dokaz da tvrdiš suprotno? Ako ne, hvala doviđenja...
    gialla come er sole
    rossa come er core mio

Elita Waterfall (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2005.
    Pol
    ženski
    20.816
    Reputaciona moć
    817

..CISTA PROPAGANDA
    Ako se neko bavio propagandom to ste vi Hrvati.

I nemoj ovde da pljujes po srpskim zrtvama.

Veoma poznat Вуја (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    168

Evo ga prvi... I jos neinteligentan. Kakve qurcheve veze ima Vukovar sa ovim? Covek je prepoznao svog oca medju ubijenima, a ti dodjes i lezerno se pokenyas na njegovu zrtvu
    S obzirom da decko drzi slike Glavasa i Mercepa u novcaniku sta pricati dalje ...
    Radi ono u cemu si dobar, a ne ono za mislis da si dobar

Buduća legenda Софија (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1573

Сад су нашли да се баве тиме!

Колико је година прошло од кад су ти људи киднаповани??
    Много година...наше тужилаштво за ратне злочине обелодани онолико колико дозволи ујка Сем...срамота је ко у Србији о томе брине...еј, један Бруно Векарић- ко је тај човек уопште?
    'рват у Србији да броине о ратним злочинима почињеним над Србима??

А тек Вукчевић...надам се да ће сви горети у пакли заједно са тим убицама Српског народа.
    ''Само човек који има вере у себе, може да буде веран другима.''
    Ерих Фром

Elita
    Učlanjen
    28.09.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Mitternachtsträumer Pogledaj poruku
    Jedna laž = sve laži?

Imaš li ti konkretan dokaz da tvrdiš suprotno? Ako ne, hvala doviđenja...
    ...ja samo zelim..dokazati da se tako uznemiravaju duhovi...
    isto je tako bilo price(srpske propagande) da Hrvati prave ogrlice od prstica srpske nejaci..ima svakakvih..idiotluka sa svih strana..
    Postovni kolega...
    ...znas i sam da ako se negdje transplatiraju organ ida je to malo slozeniji proces..pocevsi ot trazenja kompatibilnosti jednog organizma prema drugom ...pa do specijalizirane..klinike za takve stvari...
    ..postoje i snimci gdje RTS(mislim)..govori kako muislimani bacaju srpsku djecu lavovima....a ne postoji zooloski vrt u blizini..u krugu..300kn...

Primećen član
    Učlanjen
    25.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

kakva vam je kultura jao jao.
    pa ne možeš bit tak.

Elita
    Učlanjen
    28.09.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Yopa_2.0 Pogledaj poruku
    Evo ga prvi... I jos neinteligentan. Kakve qurcheve veze ima Vukovar sa ovim? Covek je prepoznao svog oca medju ubijenima, a ti dodjes i lezerno se pokenyas na njegovu zrtvu.

Sad bih ti svasta rekao, al' banovali bi me. Al' smatraj da sam ti se nayebao kompletne familije neljudske...
    ..zelim dokazati ..da je elektronski medij vrlo mocan..manipulator....

Elita Waterfall (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2005.
    Pol
    ženski
    20.816
    Reputaciona moć
    817

isto je tako bilo price(srpske propagande) da Hrvati prave ogrlice od prstica srpske nejaci..ima svakakvih..idiotluka sa svih strana..
    Postovni kolega...
    ...znas i sam da ako se negdje transplatiraju organ ida je to malo slozeniji proces..pocevsi ot trazenja kompatibilnosti jednog organizma prema drugom ...pa do specijalizirane..klinike za takve stvari...
    ..postoje i snimci gdje RTS(mislim)..govori kako muislimani bacaju srpsku djecu lavovima....a ne postoji zooloski vrt u blizini..u krugu..300kn...
    Izvini,
    a jel bilo hrvatske propagande?

Mislim da stvarno nije u redu da sad mesas sve u jedan kosh,
    i vezujes neke bezvezarije za ovu temu koja je jasna k'o dan.

Elita Waterfall (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2005.
    Pol
    ženski
    20.816
    Reputaciona moć
    817

..zelim dokazati ..da je elektronski medij vrlo mocan..manipulator....
    Pa ti si ocigledno podlegao tom mediju

Elita Waterfall (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2005.
    Pol
    ženski
    20.816
    Reputaciona moć
    817

..CISTA PROPAGANDA
    sta je to?! Jel to ruganje coveku koji je na slici prepoznao oca?!

I nemoj da siris temu, kad tema bude proganda onda cemo pricati o tome,
    ovde je tema Ubili pa slikali.
    Poslednji put ažurirao/la Mitternachtsträumer : 03.03.2009. u 11:38

Elita
    Učlanjen
    28.09.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Waterfall Pogledaj poruku
    Ako na tekst koji je uvod u temu
    ti napises

..promasila....si ...koncepciju..ja sam samo dao svoje misljenje s dokazom..postavljacu teme....ZNAČI.
    ...za sve sto sam napisao dao sam i dokaz....link...

Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Citat Original postavio Waterfall Pogledaj poruku
    Ako na tekst koji je uvod u temu
    ti napises

gomna jedna covek prpoznao ubijenog oca ti kazes laz,pa ja licno poznajem 5,6 koji su zaklani od strane tih siptara

Elita Waterfall (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2005.
    Pol
    ženski
    20.816
    Reputaciona moć
    817

..promasila....si ...koncepciju..ja sam samo dao svoje misljenje s dokazom..postavljacu teme....ZNAČI.
    ...za sve sto sam napisao dao sam i dokaz....link...
    Aha,
    a jel imas neki dokaz o lazima HRT-a ili ti to samo jednostrano?

Btw, nisam ja promashila nego ti.
    Hoces da kazes da je uvodni tekst opet neka propaganda..

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

..CISTA PROPAGANDA

pa vidish ja na to gledam kao na pozitivnu stvar..priznati laz
    imash li iwo link da je HRT ikad priznala neku od hiljade lazi koje je servirala svakodnevno pucanstvu?

Veoma poznat Mitternachtsträumer (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

Postovni kolega...
    To je ratna propaganda i to je drugo. Sada nema rata, već se saniraju njegove posledice. Sada nema razlog niko da laže, sad se traž istina koja je zamrljana u ratu.

Dosta si insistirao o tome. Ako nemaš još nešto da kažeš skloni se sa teme inače će se tvoji postovi biti smatrani spamom.
    gialla come er sole
    rossa come er core mio

Iskusan Wtf Dule (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

..CISTA PROPAGANDA

Cudo nikad nisi posumnjao u srpske zlocine. Deda prestani da vredjas, ovo stvarno nije u erdu. Sta, zar je toliko tesko verovatni u ovo sta su radili i sta nam rade i danas!!! Inace zrtva je identifikovana, a fotografiju i intervju sa sinom ubijenog je objavila jedna nezavisna srpska televizija, iace veoma omrazena kod dobrog dfela srpske javnosti jer non-stop prica samo o srpskim zlocinima(B92). I dosta vise! Stvarno si preterao!

Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Citat Original postavio Wtf Dule Pogledaj poruku
    Cudo nikad nisi posumnjao u srpske zlocine. Deda prestani da vredjas, ovo stvarno nije u erdu. Sta, zar je toliko tesko verovatni u ovo sta su radili i sta nam rade i danas!!! Inace zrtva je identifikovana, a fotografiju i intervju sa sinom ubijenog je objavila jedna nezavisna srpska televizija, iace veoma omrazena kod dobrog dfela srpske javnosti jer non-stop prica samo o srpskim zlocinima(B92). I dosta vise! Stvarno si preterao!

http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=267346

bezobrazluk

Elita mario80 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Malo su zakasnili sa medijskom propagandom, to se radi bez prestanka od samog početka

Aktivan član Kulkiver (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

..CISTA PROPAGANDA

свињо ко овде говори о усраном вуковару?
    ЈЕЛ МИ ЈЕ ЕКТРА ПОТПИС?!
    ЈЕЛ МИ ЈЕ СУПЕР УМОТВОРИНА?! А А А?!

Slične teme

1. Slikali se pored svastike!!!!!!!!!!!!
    Autor M-1980 u forumu Politika
    Odgovora: 191
    Poslednja poruka: 28.06.2008., 15:29
  2. Da mozete kog bi ste muzicara ubili...
    Autor Hells Bells u forumu Muzika
    Odgovora: 123
    Poslednja poruka: 15.01.2008., 00:29
  3. UBILI ŠLJUKU ZA ČEDIN RAČUN?!
    Autor Samanta_ u forumu Politika
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 03.02.2007., 06:11
  4. Djindjica ubili mafija i Hag
    Autor Alan Smithee u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 09.03.2005., 02:55
  5. Da li ste se nekad sa partnerom slikali goli ili u "akc