....malo sala nije na odmet....

PetrolBoy

Poznat
Poruka
7.650
El, birate partnera partnericu prema fizickom izgledu?
Da li fizicka gradja utice na vase misljenje o nekome (npr.ako je nemaran prema sebi ne moze ni drugom valjati ili pr.2. Ma sladak/a je)!

Jel,vas pali sexy stomacic(malo ljuljka)zenski ili utegnuti zenski(muski) stomak,ili pak za zene "na momku nakaceno pivsko burence!"
 
El, birate partnera partnericu prema fizickom izgledu?
Da li fizicka gradja utice na vase misljenje o nekome (npr.ako je nemaran prema sebi ne moze ni drugom valjati ili pr.2. Ma sladak/a je)!

Jel,vas pali sexy stomacic(malo ljuljka)zenski ili utegnuti zenski(muski) stomak,ili pak za zene "na momku nakaceno pivsko burence!"
Biranje partnera prema fizičkom izgledu i mišljenje o nekome na osnovu fizičkog izgleda - nije isto...

Al me u svakom slučaju ne bi privukla ženska osoba od 120 kg, ma koliko me očarao njen intelekt...
Ovo zadnje mi ne smeta...
 
El, birate partnera partnericu prema fizickom izgledu?

Gledam kako je uparila boju charapa sa bojom ochiju. To mi je najbitnije, a izgled.. ma mozhe da bude ruzhna ko smoki i debela ko tetra pak.. to je nebitno

Da li fizicka gradja utice na vase misljenje o nekome (npr.ako je nemaran prema sebi ne moze ni drugom valjati ili pr.2. Ma sladak/a je)!

Vazhno je da riba ima ke$a. Kod mene je start 50 jura :)

Jel,vas pali sexy stomacic(malo ljuljka)zenski ili utegnuti zenski(muski) stomak,ili pak za zene "na momku nakaceno pivsko burence!"

Pali me kad je debela preko mere. Ja sam mr$av pa smo u proseku ekstra gradjeni
 
El, birate partnera partnericu prema fizickom izgledu?
Da li fizicka gradja utice na vase misljenje o nekome (npr.ako je nemaran prema sebi ne moze ni drugom valjati ili pr.2. Ma sladak/a je)!

Jel,vas pali sexy stomacic(malo ljuljka)zenski ili utegnuti zenski(muski) stomak,ili pak za zene "na momku nakaceno pivsko burence!"

Sve one vole debelog krmka samo u tanjiru, a za sex vole mrsavog krmka.
 
Pa razumem šta si mislila...
To je zbog toga što mislim da nema žene koja ne voli baš takvog kao što si opisala...

Kod mene je to jer i ja volim bilo kakav vid sporta,plesa,teretane...pa bi mi bilo cudno da pored sebe nemam nekog slicnog...bar u tom pogledu.....Meni je to lepo...ustajesh rano ujutru da trcis s njim,zajedno trenirate...
 
Poslednja izmena:

Back
Top