Sprega kulture i politike

Izvini, a o cemu ti to? Sta ti smeta? Prokomentarisi kadrove LDP, kad si toliko u toku.

Zašto ja? Narod je na izborima dovoljno prokomentarisao :lol: Sa kojim pravom stranka od jedva 5% podrške može da očekuje da uvaljuje svoj kadar bilo gde? Kad vas narod bude hteo i kada za vas bude glasao onda se lepo smestite gde god želite, do tada iskulirajte. Ima super ljudi i u drugim strankama a vi ovakvim temama samo pokazujete koliko ste gladni položaja i love ali nažalost teško da ćete se bilo gde uvaliti pošto vaš lider samo na sebe misli a vas ko šiša. Uostalom kakav kadar takvi i izborni rezultati :rotf:
 
Zašto ja? Narod je na izborima dovoljno prokomentarisao :lol: Sa kojim pravom stranka od jedva 5% podrške može da očekuje da uvaljuje svoj kadar bilo gde? Kad vas narod bude hteo i kada za vas bude glasao onda se lepo smestite gde god želite, do tada iskulirajte. Ima super ljudi i u drugim strankama a vi ovakvim temama samo pokazujete koliko ste gladni položaja i love ali nažalost teško da ćete se bilo gde uvaliti pošto vaš lider samo na sebe misli a vas ko šiša. Uostalom kakav kadar takvi i izborni rezultati :rotf:
Mi nemamo samo jednog lidera, mi smo svi u stranci lideri. To ti ne mozes skontati i zato ti je smesno, a u stvari je za zaljenje.
 
Ko su kadrovi LDP koje na umu ima Ledeni 64?
Pa da vidimo - bard glumista Olivera Jezina, Saban Saulic, Sneki, Biljana Cincarevic, Vlada Divljan ( ups nikad clanom bio, a pride ih napustio ), Milutin Petrovic ... Ledeni podseti me ako zaboravih nekoga.
 
Čovek pobeže kada je trebao da kaže ko su im kadrovi. Otišao da se podseti :D
Mi nikad ne beyimo od postavljenih pitanja, kao neki. Mi ne pravimo trule kompromise.
Milutin Petrovic reditelj - nestranacka licnost.
Zeljko Markus muzicar - nestranacka licnost
Jelisaveta Seka Sablic glumica - nestranacka licnost
Olivera Jezina glumica i profesor - nestranacka licnost
Biljana Srbljanovic - clan stranke od nedavno
Nenad prokic - clan stranke
Borka Pavicevic - nestranacka licnost
Toliko. Za sada.
 

Back
Top