XENON SVETLA i sve o njima

0d 130e h1-h7 5000k-12000k bez garancije
od 165e h1-h7 sa pismenom garancijom od godinu dana ..takodje 5000-12000k (garancija podrazumeva sve..sijalice..i balaste- elektroniku..)..

ugradnju mozete uraditi sami..jer sijalice pasu na standard h1 i h7..+ i - samo provucete kroz balast..koji konvertuje napon na 23.000v i pali sijalicu koja oslobadja snagu od 35w ..nema grejanja i topljenje farova instalacija...itd...)...vrlo prosto i po principu "uradi sam"..
 
0d 130e h1-h7 5000k-12000k bez garancije
od 165e h1-h7 sa pismenom garancijom od godinu dana ..takodje 5000-12000k (garancija podrazumeva sve..sijalice..i balaste- elektroniku..)..

ugradnju mozete uraditi sami..jer sijalice pasu na standard h1 i h7..+ i - samo provucete kroz balast..koji konvertuje napon na 23.000v i pali sijalicu koja oslobadja snagu od 35w ..nema grejanja i topljenje farova instalacija...itd...)...vrlo prosto i po principu "uradi sam"..


Da uradi sam,kako da ne.Svi koji ugradjuju sami xenone bez strucne ugradnje,nemaju garanciju na iste.
 
..garancija vazi..i to stoji..nerazumem sta tu ima da se pogresi...sve ide " dzek na dzek"
a to sto ljudi od " komarca prave slona" to je druga prica...

Nemoj prijatelju da se ljutis i da se kojim slucajem uvredis...

Zelim da kazem da taj set koji si ti ugradio na tom terencu je potpuno identican mom set-u koji sam sam ugradio za 30 min..
Kod mene su h1 sijalice ali slika i nalepnica na balastima je identicna...

Na kraju krajeva imam pismenu garanciju od godinu dana...koju mogu postaviti ovde...

Uostalom mozda je kod tebe toliko skuplje zato sto dajes garanciju od 2 godine...;)

pozdrav Sale T.


P.S. Nisam ti konkurencija..nemoj da brines...samo hocu da kazem da taj set u Kini kosta h1=42$ (35w) a h1=55$(55w)
 
Ma ok druze,ja samo kazem da nije bas lako da se ugradi,jer kod nekih vozila mora da se skida branik i farovi da bi se ugradili balasti.Ja sam na tom terencu sa jedne strane vadio akumulator,a sa druge strane kutiju filtera vazduha da bi mogao da postavim sijalice i balaste.
Svuda ugradnja kosta 40-50 eura,zamisli samo da prilikom skidanja fara na nekom autu desi da ti ispadne isti,ili ogulis branik.....Svaki posao snosi odgovornost.
 

Back
Top