:((

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa sto ga jarane nisi prao? Doduse ako ga nisi zaguljivao oce i od toga! Jedino operacija pomaze! Ne znam sta drugo da ti kazem,niti znam za drugo resenje!
 
Ma ja sam sav ozbiljan bre..zao mi lika...:lol:

Sigurno je musla pa se nije obrezao, a?




Priznaj da si ovo uzeo iz nekog filma?:mrgreen:

E jes valjda...to sam cuo od neke budale iz razreda...pa mi preslo u uzrecicu:lol:

Ma nek ide odma kod lekara ja sam cuo da je to zeznuto kad cekas,a sta ima da se stidi
 
E jes valjda...to sam cuo od neke budale iz razreda...pa mi preslo u uzrecicu:lol:

Ma nek ide odma kod lekara ja sam cuo da je to zeznuto kad cekas,a sta ima da se stidi

To sam i ja nekad koristio...dobra je fora...:lol:

A o cemu je problem? Ne kapiram sta je sa njegov pipi...:lol: Mozda je ono kao sto je bilo na Humoru, sto ga ne pere soko, a?:lol:

Ajde Overu reci pa da pomognemo coveku da se ne boji bzw, mozda ne mora na operaciju...jadan lik...mozda mu odstrane pisu i postane zensko?:mrgreen:
Morao sam to da kazme!:mrgreen: :mrgreen:
 
Ajde Overu reci pa da pomognemo coveku da se ne boji bzw, mozda ne mora na operaciju...jadan lik...mozda mu odstrane pisu i postane zensko?:mrgreen:


Ma sta da se boji bre,samo mu ga odfikare do pola i no problem,izraste novi,ih aaajde bogati !:roll::hahaha:
 
A sta da kazem? Aj funny ti si strucan iz te oblasti,ja se ne razumem toliko!

Ovako: Mislim da bi trebao da nabavi neku dobru zanosnu plavusu(ali obavezno bez imalo mozga) i da joj stavi pisu medju nogice, i tako ostavi da se kiseli jedno dva-tri meseca...onda ga lepo otkiseli i k'o nov je...k'o od majke rodjen...:lol:

C ko ga jos maze slaninom:roll: SUNKA:D kao pravi burzuj!

Ne, ne, ne sunka je mnogo suva, slanina nije...slanina ce da pomogne da to bolje sklizne:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top