SAMO ZA ISKUSNE

  • Začetnik teme petrusic88
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
P

petrusic88

Gost
Ona ima drugog decka razmisljam se da li da ga bijem ili ne.Zaljubljen sam u nju oko 4 meseca i uprkos tome ona me ignorise iako sam od njenog decka(majmuna) lepsi mnogo.Ne znam sta da radim zbog nje je nastradao neduzan momak(prebili ga jer su mislili da je njen) kiji me prijavio.Uputite me molim vas iskusne.Ilija `87.
 
Moja je izjava je uvek bila i bice!!!

"NIJE JEDINA, IMA IH JOS 2.5MILIJARDE NA SVETU!!!

I zato ostavi i nju i njenog decka na miru!!!A ti idi juri neke druge pice!!!
Jos si mlad, i mojne da slusam te gluposti "ja je volim".Mojne da ti mladost prodje u ljubavi.
Da si rekao da imas 30godina pa da te shvatim, ali imas 16.Idi bre juri neke druge p.i.z.d.e.
Jos kazes da si lep, pa idi vataj!!!Sta cekas
 
petrusic88:
Ona ima drugog decka razmisljam se da li da ga bijem ili ne.Zaljubljen sam u nju oko 4 meseca i uprkos tome ona me ignorise iako sam od njenog decka(majmuna) lepsi mnogo.Ne znam sta da radim zbog nje je nastradao neduzan momak(prebili ga jer su mislili da je njen) kiji me prijavio.Uputite me molim vas iskusne.Ilija `87.
Mislis li da ces je osvojiti ako pretuces tog njenog decka? Ne,nego ce te ona jos vise zamrziti. Ne dolazi se tako do zrnskog srca! Nama nije vazno kakav je decko po fizickom izgedu,vec kakva je osoba. A ti si jadnik sto to ne razumes!
 
Devojcice ti te price sto si cula ne prosipaj u prazno.. To sto si negde cula, nas devojke zanima kakav je decko kao osoba pricaj nekom drugom.. Bi ti dala sansu nekom liku koji nema izgled, a ne znas da je super osoba, a je super osoba.. Bi ku*ac tako da ne prosipaj prazne price.. Najbolje ovako dodje neko dete 13godina pa pocne da prosipa spiku shta je ljubav i sta devojke traze..
 
Tebi ako je bitno da riba dobro izgleda, onda definitivno nemas nista u toj glavi ! Prava ljubav ne trazi savrsene , bar sto se izgleda tice , tako bolje ne odmazi drugima ! To *dete* ipak zna nesto i neka ti uvek bude jasno da ce pre zenska saznati i upoznati pravu ljubav nego neki klipan nalik tebi ! ! ! Bolje je da tip bude i prosecnog izgleda a da , s druge strane , postuje i voli one oko sebe ,... nego obrnuto !
POZDRAV ZA SVE ISTOMISLJENIKE ! :!: !
PS.Ocigledno je da ne znas sta je prava ljubav! TI MISLIS DA JE TO KAD PROSETAS RIBICU I NEKO JOJ KAZE DA IZLAZI SA *SLATKISEM* ...V A R A S S E !!!
 
Ako je ovo upuceno bilo meni, pogresnom liku si uputila, i kao drugo klipan nisam.. Tako da ne pricaj ti meni tu te pricice, i ovo ono, znam ja kako je kad si 13godina i sve.. pa tako da price u prazno zaboravi, a o ljubavi znam mnogo vise nego vecina na ovom forumu, chast izuzetcima..
 
To: petrusic88

Ne mogu da verujem! :lol: Nastradao je neduzan decko, jer ste pomesali likove... Nemam reci... Mala mafija... :lol:

Saberi se malo covece. Njen decko nema nikakve veze sa tobom. Ne ispadas neka velika faca ako nekoliko vas isprebija jadno dete. Mislim da ti nece vredeti da resavas svoj problem na taj nacin... osim ako ta devojka nije jedna od onih koja voli i koja se pali na prolivanje krvi zbog nje... ima i takvih... Ako ona ne zeli da bude sa tobom, pomiri se sa tim... ima puno riba u moru... a koliko vidim po tvojim godinama ne zuris se sa zenidbom, prema tome, lagano...
 
Zar opet ta rasprava??
Fizichki izgled je bitan, jbg, to stoji. Ali naravno da ima bitnijih stvari...


A ti, djeticju, shto si navalio da se bijesh, bolje uzmi da trenirash neshto pa da istroshish svu tu energijicu...
Ako se devojci svidja taj tip, pokushaj da je osvojish na druge nachine. Ne verujem da cje pasti na tvoje 'mishiscje'. Znash, dvoboji su odavno out :wink:
 
Pa, onako... Mislim, bilo bi super napraviti neki fazon od svega toga, neku vitesku glupost i osvojiti je na prepad, na neki fazon. Ja bih barem pala pre na decka koji ce da se postavi kao vitez ili musketar ili tako neki retro lik, a ako si ti, prijatelju, planirao da ga, onako, mandovski, patosiras, to je glupo. Mislim, mozda ti i upali, ali ono, kao, nemam pojma... Ako je vec volis, lupi neku zanimljivu ljubavnu izjavu, i pomoli se. Ako ne padne - ogranicena je!
 
DevouredSoul:
Zar opet ta rasprava??
Fizichki izgled je bitan, jbg, to stoji. Ali naravno da ima bitnijih stvari...


A ti, djeticju, shto si navalio da se bijesh, bolje uzmi da trenirash neshto pa da istroshish svu tu energijicu...
Ako se devojci svidja taj tip, pokushaj da je osvojish na druge nachine. Ne verujem da cje pasti na tvoje 'mishiscje'. Znash, dvoboji su odavno out :wink:

damnnnn :lol:
 
Bleak WinterFullMoon:
DevouredSoul:
Zar opet ta rasprava??
Fizichki izgled je bitan, jbg, to stoji. Ali naravno da ima bitnijih stvari...


A ti, djeticju, shto si navalio da se bijesh, bolje uzmi da trenirash neshto pa da istroshish svu tu energijicu...
Ako se devojci svidja taj tip, pokushaj da je osvojish na druge nachine. Ne verujem da cje pasti na tvoje 'mishiscje'. Znash, dvoboji su odavno out :wink:

damnnnn :lol:

Shtaaa? :P
 
s lusaj,lepi,da joj se svidjas bila bi sa tobom i zato nemoj da je smaras jer tako samo ispadas pacenik koji bi sve dao zaribu koja ce zbog toga sigurno da ga zajebava i zato iskuliraj i nadji nekog drugog
 
trudim se da razumem tvoju ljubav,ali mi ne ide!
Pa meni da tako neko premlati decka zato sto je zaljubljen u mene,ja bih ga licno golim rukama zadavila!!
I zar je taj tip kriv sto ga ona voli???
Ej'imas tek 16 godina ceo zivot i jos puuno ljubavi su pred tobom,a ti se ponasas kao da je smak sveta!1 :lol:
 
DevouredSoul:
Bleak WinterFullMoon:
DevouredSoul:
Zar opet ta rasprava??
Fizichki izgled je bitan, jbg, to stoji. Ali naravno da ima bitnijih stvari...


A ti, djeticju, shto si navalio da se bijesh, bolje uzmi da trenirash neshto pa da istroshish svu tu energijicu...
Ako se devojci svidja taj tip, pokushaj da je osvojish na druge nachine. Ne verujem da cje pasti na tvoje 'mishiscje'. Znash, dvoboji su odavno out :wink:

damnnnn :lol:

Shtaaa? :P

Nishta Cicko :wink:
 
Očigledno je da je ta devojka fufa.Vidi se da te ne zaslužuje.A ako je tako kao što ti pričaš bilo bi bolje da je ostaviš i zapitaš se da li ti se ona stvarno sviđa.A onog dečka nemoj da biješ jer time ništa nećeš postići. :P :P :P :P
 
yugoslav:
Moja je izjava je uvek bila i bice!!!

"NIJE JEDINA, IMA IH JOS 2.5MILIJARDE NA SVETU!!!

I zato ostavi i nju i njenog decka na miru!!!A ti idi juri neke druge pice!!!
Jos si mlad, i mojne da slusam te gluposti "ja je volim".Mojne da ti mladost prodje u ljubavi.
Da si rekao da imas 30godina pa da te shvatim, ali imas 16.Idi bre juri neke druge p.i.z.d.e.
Jos kazes da si lep, pa idi vataj!!!Sta cekas
:twisted: :twisted: :twisted:
 
Ona ima drugog decka razmisljam se da li da ga bijem ili ne.Zaljubljen sam u nju oko 4 meseca i uprkos tome ona me ignorise iako sam od njenog decka(majmuna) lepsi mnogo.Ne znam sta da radim zbog nje je nastradao neduzan momak(prebili ga jer su mislili da je njen) kiji me prijavio.Uputite me molim vas iskusne.Ilija `87.

Pretpostavljam da si mu pokazao ko je glavni baja smekeru
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top