Pas Shapa

Tsuymish

Buduća legenda
Poruka
31.402
Ovo je Shapa.
Kako sam saznala sinoc,godinu dana je bio u mom kraju,jednu stanicu dalje.Igrao se svaki dan sa decom.
Onda se razboleo i povredio(verovatno ga je auto udario) pa je dosao kod moje zgrade(i tada sam ga prvi put videla) i tu bio 5 dana dok ga sinoc nisam uzela.
Ono sto sam ja uspela da primetim je da je bio ispolivan necim sto je jako smrdelo,ima demodikozu,nije jos ocelavio ali ima kraste i otvorene ranice po telu,peruta se.Bole ga noge(prednja i zadnja leva),iznemogao je,mrsav i ima problem sa stolicom i pun je crevnih parazita.
Sinoc je okupan i spavao je u toplom,pa je uspeo malo da dodje sebi.Pre 5 dana nije mogao da hoda,nego se vukao,smrzavao se i sad kad je padala kisa pre dva dana,tri,sedeo je na kishi i drhtao i jedva je uspevao da odrzi ravnotezu da ne padne.

Danas ga je veterinar odneo u pansion gde ce videti sta mu je i pocece sa terapijom(ili terapijama,videcemo)

Trebace nam pomoc oko placanja pansiona i lechenja.
Postavicu broj racuna kada ga budem saznala.
Unapred hvala svima koji mogu i zele da pomognu.
 
jadnicak...postavi racun i ovde pokusacu nesto da uplatim, mada sam u drugoj drzavi pa nemam pojma hoce li moci a da ne placam neku ogromnu sumu uz to, pojma nemam kako je to regulisano....bas mi je zao, nadam se da ce se oporaviti...
 
jaooo ne ogu da verujem.znam ovo kuce!videla sam ga dal juce ili prekjuce ujutru prosla sam pored tvoje zgrade i on je na semaforu stajao nisam mogla da verujem.
ljudi vi ne znate koliko je ovo kuce jadno i bedno.on je kao iskrivljena kifla stajao sav kriv i jadan..i bas sam htela da ti javim za njega da malo obratis paznju.
ja mogu da ti dam malo kuvane hrane ako hoces kad budes isla da ga vidis da ne jede samo granule.pare nemam.
 
zato sto je ovcar ne smije ivermektin...mislim, tako izgleda

inace, aj dopisi i onaj "poziv na broj"
i ti Mina u onoj temi za Bobi...
ja probala da uplatim u nekoj banci dok sam placala racune, ali
nisu htjeli bez toga iako sam znala koja je banka...??? :eek:
 
ne razumem.niko nije napisao poziv na broj asvi su uplatili!!samo nek pise moje ime i prezime.i nek pise za bobi.idi onda u efg banku ne bi trebalo da traze bilo sta jer s euplacuje na njihov racun..zaista niko nije pisao poziv na broj
 

Back
Top