Reklame na TV vese puta u sred onog sto gledate...

duska.vodolija

Buduća legenda
Poruka
29.335
Prateci sve domace kanale na TV, daljinski u ruke pa listanje TV TOTALA, i sve skoro isto
caruju reklame.Jedan proizvod se ponavlja nekoliko puta.Dobro nekad za pauzu ,taj gost u kuci taj prozor u svijet taj nas TV i treba da se odmori a da ga ne iskljucimo.
Nemogu da odolim da Vam ne priznam mene nerviraju, ponekad toliko da se zaricem da bas te proizvode necu da kupujem.A VAS...:roll:
 
Нервирају ме посебно када прекину филм који ме занима па усред реченице....е тада ме баш изнервирају...и онда отегну рекламе да заборавиш шта си гледала...тада оне рекламе које понављају највише пута...малте не свака друга је та...онда се као ти заричем да нећу тај производ купити...па макар био повољан..супер...и све то заједно..
Али генерално су много досадни стварно с тим рекламама...на свим телевизијама. У последње време државна телевизија је то мало кориговала али зато ове друге....су катастрофа...У принципу не формирам мишљење шта ћу купити гледајући рекламе. Џаба улажу сав тај новац, по мени.
 
Prateci sve domace kanale na TV, daljinski u ruke pa listanje TV TOTALA, i sve skoro isto
caruju reklame.Jedan proizvod se ponavlja nekoliko puta.Dobro nekad za pauzu ,taj gost u kuci taj prozor u svijet taj nas TV i treba da se odmori a da ga ne iskljucimo.
Nemogu da odolim da Vam ne priznam mene nerviraju, ponekad toliko da se zaricem da bas te proizvode necu da kupujem.A VAS...:roll:

Isto , ono malo telivizije shto gledam upropaste reklame , jedino po mom mishljenju reklame za Coca-Colu vrede neshto .

Nas*rem im se u banke i kamate i najnoviji deterdzhent ili kozmetichko sredstvo.
 
Šta znam, u zadnje vreme gledam kablovsku, tamo ili nema reklama, ili ih ima baš malo, bar na onim kanalima koje ja gledam (History i Animal planet, Fox life i fox crime).
A ovi domaći, pa to je da čovek poludi. Pre je bilo preterano samo na pinku, sad b92, rts..
Ja kako sam zaboravna, kad počnu reklame ne mogu da se setim šta sam gledala :(
 

Back
Top