PROXY SERVER - sta je to i kako...???

pajce 1205

Poznat
Poruka
9.577
Ako bi neko bio ljubazan da mi da kraci, uopsteniji odgovor

pokusavam da nesto promenim, sifru na mom nalogu i piše mi sledeće...

Važno:
Kod promene šifre izuzetno je bitno da ISKLJUČITE PROXY.


kako se taj PROXY iskljucuje...ne znam sta je bitno da znate u vezi toga
koristim ADSL...neobee.net...i tako bla bla bla

hvala narode forumski
 
ево ти комплетно објашњење како да угасиш proxy са само 8 клика мишем :D
proxy.jpg
 
a inache to ti kazu da ti password nebi ostao upisan u proxy ... al ono sto ne znaju da sav, chitaj sav, http saobratjaj ide kroz cisco proxy machine :) .. koji to radi transparetno i samo belezi sta ste radili chak shta vishe postoje linkovi kad kancelariji, jednom odeljenju, nechega sto nebi imenovali, tamo u zvechnaskoj, pa prvi sprat, pa kroz ona vrata sef sa desne strane, pa pravo nih hodnik, pa prodjesh pored, OP sale, pa skroz napred do opreme .. e tu se sve LOGUJE :) .. i to im shalje direktno telekoma a bogami i verat kao dva jedina nezavisna izvora interneta u srbiji :) ...
tako da chisto da znate, josh uvek je na snazi ona odredba da provajderi moraju SVE da dostave .. :)
 
:) ovaj ... kako da ti objasnim... dosta kanala moze da se oslushkuje ... i provajder zna kad ti uspostavljaš svaku tcp/ip gde je ona počela, stala itd ... ti možeš tunel napraviš i ako koristiš neku dobru kripciju da sakriješ ... ali onda privlačiš pažnju ...
mudri ‚‚kadrovi‚‚ sve maskiraju u p2p ili kripto kanal na portu 80 ... :) .. i slichno ...
 

Back
Top