Prošle godine u Hrvatskoj 14% više turista iz Srbije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ljubo_001

Iskusan
Banovan
Poruka
5.806
...najviše turista iz Srbije dolazi u Istru. Ove je godine počelo predstavljanje hrvatskog turizma u Srbiji, a hrvatske su turističke tvrtke prvi put nakon osamostaljenja dviju država nastupile na Sajmu turizma u Beogradu.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/turi...vatskoj-14%-vise-turista-iz-srbije,38754.html

Jasni pokazatelj svim patriJotama i hrvatofobima da su Srbi odabrali put mira i suživota, a ne samoizolacije i zveckanja oružjem.
Što bi Gandi reko miroljubiva aktivna koegzistencija! :)
 
Oni koji su nekad letovali u CG, sada letuju u Kroejši.

Najbolja je Istra: najlepše plaže, ljudi koji nisu opsednuti hrvatstvom i ustašama (za razliku od Dalmacije)...
Lepa je Hrvatska, ali odabiram Grčku ili Tursku, jer dobijem veći kvalitet za manju ili istu cenu.

Svako prema svom ukusu! :D
Za kvalitet nisam siguran i neću da ulazim, ali je činjenica da su cijene prošle godine bile previsoke u Hrvatskoj.
No, to će se ove godini korigirati, naročito ako se uzme u obzir i ova globalna kriza.
Istra jest najviše razvila urbani turizam, ali mislim da se Dubrovačko primorje može mirno smjestiti među najljepše i najočuvanije kutke svijeta.
 
Svako prema svom ukusu! :D
Za kvalitet nisam siguran i neću da ulazim, ali je činjenica da su cijene prošle godine bile previsoke u Hrvatskoj.
No, to će se ove godini korigirati, naročito ako se uzme u obzir i ova globalna kriza.
Istra jest najviše razvila urbani turizam, ali mislim da se Dubrovačko primorje može mirno smjestiti među najljepše i najočuvanije kutke svijeta.

mislim da neko treba da zatvori ovu temu
postoji pod fourm turizam
 
Srbija nije bila uradu, prožala je podršku jednoj od strana, ali država Srbija nije ratovala.

Ali da je JNA kriva za rušenje Dubrovnika i Vukovara, to jeste.

Čuj njega! Pa što se onda predsjednik države Srbije ispričavao Hrvatskoj? Isto tako i predsjednik države Crne Gore?

To što je Sloba stalno trubio da Srbija ne učestvuje u ratu na Balkanu je njegovo osobno viđenje stvari. Ali čim je JA bila na teritoriji tada već neovisne Hrvatske, znači da se radi o agresij i ratu.
Ali ajd! To je prošlo, Bogu hvala!
Treba dalje živjeti. :ok:
 
Ah koegzistencija kada Srbi trose pare po hrvatskom primorju ;)

Sto se mene licno tice pre bih isao u Hrvatsku na more nego u cigansku Grcku.

Dolaze i Hrvati u Srbiju, kad imaju razloga. Na neke sajmove, manifestacije, na Guču, i tako. Treba privući ljude s nečim.
Nama je Bog dao ovaj prelijepi Jadran, pa nemamo puno muke privući turiste.
Srbija opet ima Zlatibor, Kopaonik, ... Treba to sve aktivirati.
 
Čuj njega! Pa što se onda predsjednik države Srbije ispričavao Hrvatskoj? Isto tako i predsjednik države Crne Gore?

To što je Sloba stalno trubio da Srbija ne učestvuje u ratu na Balkanu je njegovo osobno viđenje stvari. Ali čim je JA bila na teritoriji tada već neovisne Hrvatske, znači da se radi o agresij i ratu.
Ali ajd! To je prošlo, Bogu hvala!
Treba dalje živjeti. :ok:

Izvinjavali su se za deo zlocina za koje je odgovorno njihovo stanovnistvo. To sto kreten Mesic nece da se izvini ostalima ne znaci da Hrvati nisu cinili zlodela( a sudeci po Jasenovcu ne malo su tome skloni) vec znaci da je nevaspitana stoka koja je zadojena ustastvom i koji najmanje mari za to da se na Balkanu uspostabe dobri odnosi. Hrvatska je zato i priznala Kosovo.

HDZ je veliki nazadni element u Hrvatskoj i po meni je jednak vlasti SRS u Srbiji.

Zalim Hrvatsku.
 
Dolaze i Hrvati u Srbiju, kad imaju razloga. Na neke sajmove, manifestacije, na Guču, i tako. Treba privući ljude s nečim.
Nama je Bog dao ovaj prelijepi Jadran, pa nemamo puno muke privući turiste.
Srbija opet ima Zlatibor, Kopaonik, ... Treba to sve aktivirati.

Pre bih rekao da vam je Kralj Aleksandar ujedinitelj dao Jadran oduzevsi ga Italijanima :D Jer Dalmacija istorijski pripada Italijanima, a o samoj Istri da ne pricam.
 
Izvinjavali su se za deo zlocina za koje je odgovorno njihovo stanovnistvo. To sto kreten Mesic nece da se izvini ostalima ne znaci da Hrvati nisu cinili zlodela( a sudeci po Jasenovcu ne malo su tome skloni) vec znaci da je nevaspitana stoka koja je zadojena ustastvom i koji najmanje mari za to da se na Balkanu uspostabe dobri odnosi. Hrvatska je zato i priznala Kosovo.

HDZ je veliki nazadni element u Hrvatskoj i po meni je jednak vlasti SRS u Srbiji.

Zalim Hrvatsku.

Možda si neobavješten, ali se predsjednik Mesić ispričao svim žrtvama ustaškog terora. Isto tako svake godina u Jasenovcu, na dan proboja, izražava pijetet žrtvama.
 
Oni koji su nekad letovali u CG, sada letuju u Kroejši.

Najbolja je Istra: najlepše plaže, ljudi koji nisu opsednuti hrvatstvom i ustašama (za razliku od Dalmacije)...
Lepa je Hrvatska, ali odabiram Grčku ili Tursku, jer dobijem veći kvalitet za manju ili istu cenu.

E aj mi nadji plazu da valja u Istri svega ti...

Makarska rivijera ima najlepse plaze...
 
A o teroru ZNG i ostalih zlocinackih formacija ni reci. O tom izvinjenju ti govorim.

Nakon neočekivane isprike Marovića koja je dobro došla i koju je predsjednik Mesić trebao pozdraviti i prihvatiti, naš je predsjednik mogao izabrati bilo koje prigodno mjesto u bilo koje vrijeme u Hrvatskoj. Primjerice Paulin Dvor, i ispričati se u ime hrvatske države za stradanja srpskih civila tijekom Domovinskog rata, jer je bilo takvih stradanja i zločina. Isprika da, ali svakako u Hrvatskoj jer se rat vodio u Hrvatskoj, a ne u SiCG. Isprika Marovića je svakako pozitivan korak i iskorak SiCG, što je međunarodna zajednica, uključujući i SAD, snažno podržala.

Za srpske žrtve u Domovinskom ratu Mesić se ispričao još 2003.

http://www.nacional.hr/clanak/12174/mesic-je-za-ispriku-izabrao-pogresno-mjesto-i-vrijeme
 
Čuj njega! Pa što se onda predsjednik države Srbije ispričavao Hrvatskoj? Isto tako i predsjednik države Crne Gore?
Oni su se ispričali za svakog građanina Srbije/Crne Gore koji je naneo štetu/zlo Hrvatskoj.

Međutim, fakat je da Srbija tada nije postojala i nije ratovala protiv Hrvatske. Kao što i Amerika nije ratovala protiv SRJ na Kosovu, iako svi znamo da je CIA obučavala OVK. Dakle Amerika je indirektno umešana u rat, ali nije ratovala.

Tako isto je DB Srbije obučavao i opremao VRSK i VRS.

Međutim, JNA je počinila užasne štete Dubrovniku i Vukovaru, za to bi trebalo da SiCG plate odštetu. Ali, te 1991. Hrvatska nije postojala kao nezavisna država, tako da je JNA bila legitimna na tom području i mogla je nažalost da radi šta hoće.

Jugoslavija je samo 1991. ratovala protiv Hrvatskih separatističkih snaga, kada je Hrvatska postala nezavisna i HV je postao legalan. Od tada je VRSK ratovala protiv Hrvatske, i činjenica je da je VRSK dobijala pomoć od Savezne Republike Jugoslavije (isto kao i OVK od Amerike).

Dakle ja ne sporim da je na neki način SRJ/SCG bila UMEŠANA u rat, ali sporim da je SRJ ratovala od 1992 - 1995

Činjenica je da je JNA/VJ imala preko 200000 vojnika u SR Jugoslaviji, i sama ta činjenica govori da bi Hrvatska jako teško izašla na kraj sa takvom državom i vojskom.

Činjenica je i da je tajna služba DB iz Beograda opremala i davala oružje krajiškoj vojsci.
 
Nakon neočekivane isprike Marovića koja je dobro došla i koju je predsjednik Mesić trebao pozdraviti i prihvatiti, naš je predsjednik mogao izabrati bilo koje prigodno mjesto u bilo koje vrijeme u Hrvatskoj. Primjerice Paulin Dvor, i ispričati se u ime hrvatske države za stradanja srpskih civila tijekom Domovinskog rata, jer je bilo takvih stradanja i zločina. Isprika da, ali svakako u Hrvatskoj jer se rat vodio u Hrvatskoj, a ne u SiCG. Isprika Marovića je svakako pozitivan korak i iskorak SiCG, što je međunarodna zajednica, uključujući i SAD, snažno podržala.

Za srpske žrtve u Domovinskom ratu Mesić se ispričao još 2003.

http://www.nacional.hr/clanak/12174/mesic-je-za-ispriku-izabrao-pogresno-mjesto-i-vrijeme

Te tekstove moz da napise bilo ko.. A Hektorikusov snimak govori ko je koliko u pravu.

Mi smo milosevica svrgnuli i poslali u Hag da crkne.. a vama HDZ I dalje vlada. To govori da su Hrvati genocidna nacija, radikalna, ksenofobicna, divlja.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top