Skandalozno: GRCI PRETUKLI TADIĆEVOG SAVETNIKA

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
U subotu oko četiri sata ujutru, na Slaviji, grupa pijanih huligana, predvođena preduzimačem s Voždovca, petnaest minuta tukla Jovana Simića, bivšeg savetnika Borisa Tadića, pretivši prolaznicima i - policiji!



Batine... Prvo su vređali i psovali Simića a zatim je od udarca pao na asfalt gde su ga šutirali



Četvorica grčkih državljana i službenika Pireus banke i njihov prijatelj, preduzimač iz Beograda, petnaest minuta su u centru Beograda tukli bivšeg savetnika predsednika Srbije Borisa Tadića.


http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=59680&sectionId=37
 
Misim, nije valjda da sve sto procitas u stampi zasluzuje posebnu temu. :roll:
Koliko se secam, jednom si cak otvarao temu da bi hvalio film "Crni Gruja u NOBu". :thumbdown:

Cenim ja sto ste se vi naprednjaci kultivisali i doziveli katarzu, lepe su te tehno naocare, dobar je Boris... ali ovo je ipak ozbiljan forum, a ne mesto sa price iz frizerskog salona, ne morate bas na svakom koraku da dokazujete koliko ste napredni, malo je iritirajuce.
 
Poslednja izmena:

Стварно не разумем демократе.
Ни један извор вам не вања.
Да сутра у Пресу пише "Иду људи од куће до куће и трте домократе у гузу, ти би рекао...

"Хм.... трте људе од куће до куће... извор -Прес- пих!
- Куц, куц!
- Ко је?
- Рон Џереми!":rotf:
 
Стварно не разумем демократе.
Ни један извор вам не вања.
Да сутра у Пресу пише "Иду људи од куће до куће и трте домократе у гузу, ти би рекао...

"Хм.... трте људе од куће до куће... извор -Прес- пих!
- Куц, куц!
- Ко је?
- Рон Џереми!":rotf:

Ej dosta sa tim kvazi humorom. Sta sad, svi treba da placemo za savetnikom Borisa Tadica da bi ti delovao napredno?
:roll:
Neka policija radi svoj posao.

I posle kazu da mi LDP-ovci koristimo narkoike. :roll: A ovaj naprednjak Aca naduvan samo tako.
:roll:
Dobio napad urbanizma.
 
Ej dosta sa tim kvazi humorom. Sta sad, svi treba da placemo za savetnikom Borisa Tadica da bi ti delovao napredno?
:roll:
Neka policija radi svoj posao.

I posle kazu da mi LDP-ovci koristimo narkoike. :roll: A ovaj naprednjak Aca naduvan samo tako.
:roll:
Dobio napad urbanizma.

Ма ја сам пренео наслов из новина не плачем за њим:)
 

Back
Top