Kako se postaje MODERATOR???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

UrBaNiYaK

Zainteresovan član
Poruka
392
Da, bas me to interesuje, ne zato da bih ja postao, vec da mi bude jasnije otkud bas vi da ste moderatori, jel vam tata vlasnik krstarice a svi ste rodjaci, pa ono na vezu???
Mozda je pitanje banalno za vecinu ali meni stvarno nije jasno kako, kad, gde, sta????
 
hahaha, bas ste duhoviti, ja vas ozbiljno pitam, a vi se pravite vazni!Sta, moram da imam preko 3000 postova?Da karam Gazdaricu, da ga pusim incognitu???
ne razumem!Verujem da ste vi svi normalni ljudi koji studiraju, rade, uche skolu, al su moderatori samo iz hobija, to valjda nije primarno zanimanje ili mozda greshim???
 
Eeee, ja bucam po 5€ na svaki post, ali to samo neki ođe znaju. Probaj da im se uvučeš u djupence, kao ja (jer ne može drugačije) pa posle bradicu češkaš s pet eurići, ba! Btw. za ovakve postove, dobijam repete ili ONI traže repete :wink: 8)
 
oh Boze....

moderisanje na krstarici je volonterski posao i niko ti nista ne placa za to... mod postajes ili kada se ukaze prazno mesto na nekom podforumu, pa admin odluci da bas ti popunis to mesto, na preporuku nekog od vec postojecih modova ili na neki drugi nacin, ili ako negde nema moda pa opet na preporuku ili neku kontrolu ili sta znam....

as simple as that :?
 
postoji na Poslovi (nadji sa glavnog sajta Krstarice) ponude za posao, pa ima i Moderator (pazi Posao ne Volontiranje). Ajde sto neko nece da me primi ali zasto mi niko ne posalje cirkular da ne odgovaram? I za ostale poslove isto, mislila bih da su odustali, da se nisu javili posle 3 meseca. Onda posaljem upitnik, pa pretpostavljam da me sada nisu primili posto nisu nista poslali. Ali ajde, ti ostali valjda nisu svi za Krstaricu? ili jesu?
 
jagodica:
postoji na Poslovi (nadji sa glavnog sajta Krstarice) ponude za posao, pa ima i Moderator (pazi Posao ne Volontiranje). Ajde sto neko nece da me primi ali zasto mi niko ne posalje cirkular da ne odgovaram? I za ostale poslove isto, mislila bih da su odustali, da se nisu javili posle 3 meseca. Onda posaljem upitnik, pa pretpostavljam da me sada nisu primili posto nisu nista poslali. Ali ajde, ti ostali valjda nisu svi za Krstaricu? ili jesu?

E jagodice, jesi gledala poslednju Audiciju?

"PRIIIIMI ME!"
:lol:
 
lady me:
jagodica:
postoji na Poslovi (nadji sa glavnog sajta Krstarice) ponude za posao, pa ima i Moderator (pazi Posao ne Volontiranje). Ajde sto neko nece da me primi ali zasto mi niko ne posalje cirkular da ne odgovaram? I za ostale poslove isto, mislila bih da su odustali, da se nisu javili posle 3 meseca. Onda posaljem upitnik, pa pretpostavljam da me sada nisu primili posto nisu nista poslali. Ali ajde, ti ostali valjda nisu svi za Krstaricu? ili jesu?

E jagodice, jesi gledala poslednju Audiciju?

"PRIIIIMI ME!"
:lol:


Ko zna zna
---------------------------------------------
Postovani,

Hvala Vam na interesovanju da postanete moderator foruma i time deo tima
Krstarice.

Forum Krstarice se nalazi na adresi:
http://forum.krstarica.com

Neke od Vasih osnovnih obaveza, kao moderatora Foruma Krstarice, bi bile:
- da redovno posecujete forum (pozeljno je vise puta dnevno),
- da citate sve poruke u forumu koji moderisete,
- da menjate, brisete ili zakljucavate poruke koje nisu u skladu sa
pravilnikom Foruma (http://forum.krstarica.com/faq.php)
- da obavestite administratora ukoliko primetite neke neregularnosti u
radu foruma, a iste ne mozete resiti sami,
- da sve sto radite ne bude iz licnih interesa, vec u interesu Foruma
Krstarice, jer zloupotreba ovlascenja povlaci trajno oduzimanje statusa
moderatora (napomena: sve akcije se loguju)

Ukoliko zelite da budete jedan od moderatora Foruma Krstarice, molim Vas
da se registrujete na gore navedenoj adresi. Zatim posaljite e-mail administratoru Foruma:
- na adresu:
- sa subject-om:
- sa Vasim korisnickim imenom na Forumu
- sa spiskom foruma koje biste zeleli da moderisete (navedite nazive
svih foruma koji Vas zanimaju, sortirane po zelji - na vrhu liste da
bude ono sto bi Vam najvise odgovaralo)

Unapred Vam se zahvaljujemo na ulozenom trudu i nadamo se da ce se nasa
saradnja nastaviti na obostrano zadovoljstvo.


S postovanjem,
----------------------------------------

Ko ne zna mozda i nauci :twisted: :twisted:
 
Zanima me da li moderatori imaju pristup adminskim stranicama? Jer ako je tako, onda imaju i pristup korisničkim IP-evima. Kao što i mogu vidjeti nečije ime i prezime ukoliko je korisnik ostavio svoje prave podatke.

E da, dogovarate li se na skrivenim forumima? :P

I da li ste se prvo tipkali s nekim preko maila pa onda birali moderatore? Ako jeste, to je vrlo nezgodno jer se razvijaju prijateljski odnosi, a kad problemi nastanu-pati forum. Mislim da bi se moderatori trebali birati tako da se s njima maksimalno tipka preko foruma, službeno i objektivno. Kako ne bi bilo favoriziranja, a time i neobjektivnog ponašanja prema forumašima.

Pozdrav od Kike_ ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top