Ljubavne strune

lolzicatz

  • Da!

  • Ne!

  • Možda.

  • Samo ako je baš baš ružan glas!

  • Pa neeee znaaam...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

KNUT

Aktivan član
Poruka
1.265
Vaš partner/ka je sve što ste oduvek želeli... lep/a, pametan/na, zgodan/na, uspešan/na itd... osim činjenice da ima strašno ružan glas pored koga i volim te zvuči kao pomeranje krede po tabli ili guženje sa stiroporom...

Šta raditi u tom slučaju?

Ima li takva veza šanse za uspeh?

:)
 
Vaš partner/ka je sve što ste oduvek želeli... lep/a, pametan/na, zgodan/na, uspešan/na itd... osim činjenice da ima strašno ružan glas pored koga i volim te zvuči kao pomeranje krede po tabli ili guženje sa stiroporom...

Šta raditi u tom slučaju?

Ima li takva veza šanse za uspeh?

:)


nema shanse.
***,..znam da je glupo i detinjasto,ali ako me glas ne privuche moze da bude dzoni dep i bred pit u jednome.
ali zato neki ruzniji lik sa mmm... sexy glasom moze da mi bude itekako :brus:
 
Vaš partner/ka je sve što ste oduvek želeli... lep/a, pametan/na, zgodan/na, uspešan/na itd... osim činjenice da ima strašno ružan glas pored koga i volim te zvuči kao pomeranje krede po tabli ili guženje sa stiroporom...
Šta raditi u tom slučaju?
Ima li takva veza šanse za uspeh?
:)

kentačdis :zurka: otkad ovo nisam čula...

Ovaj, glas...pa, kod svakoga ko mi se dopao onako u cjelini, dopao mi se i glas :rumenko: uf...
Mislim, ne znam, teško pitanje...:think:
E, da - dešavalo se da mi se nečiji smijeh ne uklapa u kompletnu sliku o tom nekome. :neutral:
 
Poslednja izmena:
Vaš partner/ka je sve što ste oduvek želeli... lep/a, pametan/na, zgodan/na, uspešan/na itd... osim činjenice da ima strašno ružan glas pored koga i volim te zvuči kao pomeranje krede po tabli ili guženje sa stiroporom...

Šta raditi u tom slučaju?

Ima li takva veza šanse za uspeh?

:)
Ако је већ партнер (и поново: извини Пичи), значи да глас нема никаквог утицаја.
Јер, како се смувати са неким ко има ману за коју од почетка знамо да може довести до раскида?
:dontunderstand:
 
OfCourse:mrgreen:
u tebe ja nej sumnjam, SiS :)

Pozovi me, ba
icon10.gif
 

Back
Top